grsail.com

Pobierz darmowe dzwonki do iPhone

Pobierz darmowe dzwonki do iPhone

Apple z pewnością stworzył całkiem popularne słuchawki, ale może chcesz, aby dowiedzieć się, jak pobrać darmowe dzwonki do iPhone. Standardowa tablica dzwonków jest doskonale użyteczne, ale personalizacja może mieć zabawę na zupełnie nowy poziom.

Jak pobrać darmowe dzwonki do iPhone

Podobnie jak iPhone 3GS jest ogromna poprawa w stosunku do oryginalnego iPhone, to nie dziwi, że wiele się zmieniło, jeśli chodzi o komórki dzwonki telefonów dla tego produktu, jak również. Duża część sukcesu iPhone ma pochodzić z powodu nowych, ciekawych funkcji, ale te zmiany wpłynęły jak pobrać darmowe dzwonki do iPhone, jak również.

W rezultacie, niektóre poradniki i samouczki można znaleźć w Internecie może być już nieaktualny. Co więcej, niektóre usługi, które mogły być w stanie zaoferować darmowe dzwonki iPhone w przeszłości musiały dostosować swoje dostarczanie treści do wykonania aktualizacji oprogramowania iPhone'a i innych zmian.

Istnieją dwa podstawowe sposoby, aby zdobyć nowych dzwonków dla iPhone'a, ale istnieją pewne podstawowe wstępne informacje, że trzeba najpierw wiedzieć.

IPhone Ringtone Format pliku

Podczas gdy wielu innych telefonów muzycznych i smartfony używać MIDI, WAV, pliki MP3, jak i ich formatów dzwonek, Apple iPhone jest zupełnie inny w swoim podejściu. Zamiast korzystać z pliku MP3 jako dzwonek, iPhone musi najpierw przekonwertować to na inny format, tak jak to, co iTunes zrobi utwory MP3, zanim można go przenieść do iPoda lub iPhone'a.

IPhone format dzwonek nazywa .m4r i to jest niewielkie zmiany formatu .m4a. Jest to rozszerzenie pliku, ale może być także zapoznanie się z formatem jako miano AAC. Są to te same rodzaje plików muzycznych, że iPod i iPhone używają, gdy jesteś w funkcji odtwarzacza muzyki odpowiednich urządzeń.

Dzwonki w Internecie

Aby pobrać darmowe dzwonki do iPhone z Internetu, można przyjąć jedną z dwóch głównych ścieżek. Pierwszym z nich jest do poruszania się usługi takie jak App Store na iPhone sam. Możliwe jest również, aby korzystać z przeglądarki Safari iPhone do poszukiwania nowych dzwonków w Internecie.

Alternatywnie, można znaleźć różne źródła online za pośrednictwem komputera w domu, aby pobrać dzwonki. Należy pamiętać, że nie wszystkie strony internetowe są całkowicie bezpieczne, więc stąpać ostrożnie i upewnić się, że masz odpowiednie rozwiązania programowe bezpieczeństwa w celu ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami, spyware i innymi niebezpieczeństwami.

Przyzwoity zbiór przyjaznych iPhone darmowe dzwonki można znaleźć na MacMost.com. Ta strona internetowa zawiera cztery kategorie dzwonki dostępne do pobrania: Tiny Tunes, Las Vegas, głośno i wyraźnie, a budzenie. W ramach każdej z tych kategorii, jesteś w stanie przeglądać pojedynczych plików oraz podgląd dzwonki bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

Po pobraniu dzwonek z Internetu, można przejść do iTunes i obejmują pobrany plik w folderze M4R dzwonki. Synchronizacja z podłączonego iPhone.

Nakręć własny niestandardowy Ringers w iTunes

Choć możliwe jest, aby korzystać z płatnego oprogramowania, takich jak iPhone RingToneMaker (11,95 dolarów), aby dzwonki, możliwe jest wykorzystanie istniejących [[Apple iPhone Software Updates | oprogramowanie iPhone], aby zrobić to za darmo. Zamiast pobierać darmowe dzwonki do iPhone, można tworzyć własne przy użyciu programu iTunes. Działa to z MP3, ACC i plików AIFF, które są wolne od DRM.

 1. Otwórz program iTunes 8
 2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na piosenki, które chcesz użyć jako dzwonek
 3. Wybierz opcję Pobierz informacje, wybierz kartę Opcje
 4. Wprowadź rozpoczęcia i zakończenia, kliknij OK
 5. Upewnij się, że "Import Settings" jest ustawiony na "AAC" lub "Firma Apple Lossless"
 6. Wybierz Zaawansowane z głównego paska menu
 7. Wybierz opcję "Utwórz AAC Wersja" lub "Tworzenie Apple Lossless Wersja"
 8. Wróć do oryginalnego utworu i odznacz rozpoczęcia i zakończenia
 9. Przeciągnij duplikat (krótszy czas) plik na pulpicie
 10. Usuwanie duplikatów plików w iTunes
 11. Zmiana nazwy rozszerzenia .m4a do .m4r na pulpicie pliku
 12. Przeciągnij nowy plik .m4r do iTunes "Biblioteka"
 13. Synchronizacja iPhone'a

To może brzmieć jak skomplikowany proces, ale po to je kilka razy, że nie będziesz mieć kłopotów co dziesiątki lub nawet setki nowych iPhone dzwonki za darmo!