grsail.com

Pobierz całej rodziny Moving Z tych wskazówek Ćwiczenie

Jest zimno. Ty i Twoja rodzina spędza więcej czasu w pomieszczeniach i są mniej skłonni do aktywności fizycznej. Chcesz pomóc mu ponownie? Wyobraźnia jest, aby o tej porze roku!

Pobierz całej rodziny Moving Z tych wskazówek Ćwiczenie

Jako nauczyciel, jestem ciągle używając swojej wyobraźni, aby zainspirować swoich uczniów do korzystania z lekcji wychowania fizycznego. Wymyślanie nowych pomysłów nie tylko trzyma mnie świeże, ale jest fantastyczne dla moich studentów, bo nigdy nie wiesz, czego się spodziewać. Niespodzianki cuda ze wszystkimi! Oto kilka pomysłów, które możesz zrobić w domu z rodziną. Wystarczy pamiętać, użyć wyobraźni i pozwól rodziny w tym pomóc; możesz się czegoś nauczyć!

Czy kiedykolwiek planowane swoją rodzinę, aby prace domowe wykonywane lub zadania, które zostały przekazane im do wykonania? Wszystko czego potrzebujesz to zegarek na rękę z drugiej strony. Z wypowiedzi w twoim głosie, powiedzieć coś takiego jak "Jak długo potrwa do wyczerpania do skrzynki pocztowej, odebrać pocztę i wrócić?, Gotowi, start!" To działa, a dzieci pokochają cię za to!

Inny pomysł: jeśli dzieci grają z zabawkami w konkretnym pomieszczeniu, przyjść i dokonać zapowiedź: "Jak długo zajmie ci odebrać zabawki i umieścić je z powrotem tam gdzie ich miejsce, gotowi, iść?!" Jest to świetny sposób, aby nauczyć dzieci odpowiedzialności o zbierając po sobie. Jeśli twój małżonek lub innych znaczących ma tendencję do spadku ubrania w każdym miejscu, aby go w konkursie, aby zobaczyć, kto może uzyskać, że dany obszar czyste pierwszy! Mała konkurencja nikomu nie zaszkodzi.

Jeśli mieszkasz na obszarze kraju, gdzie można uzyskać opady śniegu, myśleć o czymś starym stylu, który pracował dla ciebie jako dziecko. Ogłoś do rodziny, że nie jest niespodzianka czeka za drzwiami. Masz całą sukienkę rodzinny dla pogody i wyjść na zewnątrz, zbudować bałwana, budowanie śnieg fort lub mieć wyścig w śniegu wokół domu. Angażując się na zewnątrz, znajdziesz poziom energii wzrosną, ponieważ ćwiczenia promuje aktywność w organizmie zarówno w mięśniach i mózgu.

Na coś poza polem, które się chwytając w całych Stanach Zjednoczonych, spróbuj geocaching. Czy słyszałeś o tym? To na żywo skarbów. Ludzie mają ukryte małe skarby całym tras rowerowych i najprawdopodobniej w swoim sąsiedztwie. Gdy znajdziesz cache, wyjąć element lub zapisu w dzienniku. To nigdy nie jest sam i nigdy nie wiesz, co znajdziesz. Możesz uzyskać podpowiedź, ale to jest to. Jeśli zdecydujesz się na opcję się ponownie ukryć gdzieś indziej, należy wymienić go na nowy element do ukrycia. Takie są zasady. Zabawy dźwięk? Spójrz tutaj, aby uzyskać więcej informacji: www.geocaching.com

Istnieje kilka sposobów na treningu to bieganie na bieżni lub udający się do klasy. Wyjść, wyjść na zewnątrz, aby na nowo odkryć dziecko w każdym z nas. Baw się dobrze i cieszyć się nowe przygody!