grsail.com

Płytki podłogowe garażu

Płytki podłogowe garażu


Płytki podłogowe Garaż są w różnych wzorów i są proste w instalacji.

O Garaż płytek podłogowych

Płytki podłogowe garaż, zwane również modułowych systemów podłogowych garaż, są doskonałą alternatywą do gołej lub malowane posadzki betonowe. Są one dostępne w wielu różnych kolorach i są wykonane z bardzo wytrzymałego PCW lub polipropylenu. Płytki te są także w wielu różnych wzorach, takich jak monety i diament wzorów. Oto kilka zalet instalacji tych płytek w garażu:

 • Odporny na żrących chemikaliów: Common wycieków chemicznych w garażu, jak olej, benzyna lub farby nie zaszkodzi podłogowych PCV lub polipropylen płytek.
 • Bardzo trwałe: Te płytki są odporne na intensywne użytkowanie i wagę każdego typu pojazdu, w tym dużych osobistego ciężarowych i terenowych.
 • Łatwe czyszczenie: Jeśli wyciek nie występują, które często robią w garażach, są one po prostu oczyścić szmatką.
 • Antypoślizgowa: Chociaż te płytki są wykonane z PVC, powierzchnia jest antypoślizgowa, więc nie ma potrzeby martwić się o każdy, poślizgnięcie i upadek na garażowej podłodze.
 • Nienasiąkliwe: Nie tylko wycieki chemiczne nie moczyć w podłodze garażu, ani się brudu lub zapachów chemicznych.
 • Łatwy w instalacji: Te płytki są blokady. Wszystko czego potrzebujesz to gumowy młotek, aby ustawić je na miejsce.

Gdzie kupić Płytki podłogowe garażu

Oto kilka stron internetowych, które pomogą Ci kilka pomysłów na następny projekt garażu podłogi:

 • JNK produkty oferuje 13-calowy o 13-calowy dachówek w sześciu różnych kolorach, w czterech różnych wzorach. INK produkty oferuje również płytki podłogowe samoprzylepnych do garażu, które są tak samo trwałe, jak płytki PCV.
 • Lowes ma te płytki w podstawowym kolorze czarnym i szarym. Płytki garażowe sprzedawane przez Lowe miary 20,5 cali 20,5 cali.
 • Junkies podłogowe oferuje siedem różnych kolorów w tym jasnych kolorach, takich jak czerwony, żółty i pomarańczowy. Można również uzyskać kolory na zlecenie dla Ciebie na zamówienie 5000 metrów kwadratowych lub więcej.
 • Oferty Armor-Poxy monetę wzorzyste płytki w kolorach od jasnego zielonego do ciemnoniebieski.
 • Garaż Piętro specjalizuje się w podłogi garażu. Firma oferuje zarówno ciężkich płytek podłogowych PCV i metalowe płytki podłogowe przeznaczone specjalnie do podłóg garażowych.
 • Pokład Wyścig: Zapoznaj się z galerią zdjęć na ich stronie internetowej, aby dać Ci kilka pomysłów na projekt podłogi garażu. Pokład biegu jest liderem w branży systemów podłogowych modułowy garażowych i oferuje szeroki asortyment wzorów i kolorów płytek wzór. Firma posiada także narzędzie na stronie internetowej, która pomaga zaprojektować układ garaż piętro.

Instalacja płytki podłogowe

Te płytki są blokady, więc montaż jest szybki i prosty. Oto kilka rzeczy, które trzeba kupić, aby dla Ciebie instalację wyglądać profesjonalnie i kompletne:

 • Krawędzie: Te elementy mają zaokrąglone krawędzie i są zaprojektowane tak, aby zablokować do płytek, dając nowy podłogi garażu profesjonalny wygląd.
 • Piła: standardowy piła drewno jest potrzebne, aby przyciąć elementy, aby dopasować się rozłożyć na podłodze garażu jesteś obejmującym.
 • Gumowy młotek: gumowy młotek musi być użyty do zainstalowania tych płytek, ponieważ standardowy młotek metal uszkodzić krawędzi. Można dopasować te płytki w swoje ręce, jeśli chcesz, ale praca idzie o wiele szybciej i łatwiej, używając gumowego młotka.

Jedyną wadą do korzystania z tego typu modułowego systemu podłogi garażu jest cena. Większość systemów kosztować więcej niż dwa dolary za metr kwadratowy do trzech lub czterech dolarów za stopę kwadratową. Biorąc pod uwagę, że większość firm oferuje co najmniej 10-letniej gwarancji na swoje produkty, a te rodzaje posadzek garażowych trwać znacznie dłużej niż epoksydy lub betonu farby, korzyści długoterminowe są warte początkowa out-of-pocket koszty.