grsail.com

Płynny suplement wapnia magnezu

Płynny suplement wapnia magnezu

Ciekły dodatek magnezu, wapnia, zawiera dwa zasadnicze składniki mineralne w postaci ciekłej witamin. Oba minerały pomóc z wielu funkcji organizmu, narządów i układów, a wiele osób nie otrzymuje wystarczającej ilości wapnia, magnezu lub oba w diecie. Dowiedz się, dlaczego niektórzy ludzie polecają płynnych witamin i sam zdecydować, czy ten dodatek jest właśnie dla Ciebie.

O Suplement wapnia magnezu Płynnych Produktów

Ważne jest, aby zrozumieć, co zrobić, wapnia i magnezu w organizmie, i dowiedzieć się, dlaczego wielu uważa, że ​​płyn witamin są lepsze od pigułek, tabletek lub kapsułek.

Dwie ważne minerały

Wapnia i magnezu są dwa minerały niezbędne dla ludzkiego zdrowia.

Spośród wszystkich minerałów występujących w organizmie ludzkim, wapnia zawiera większość minerałów. Powód jest prosty; jest integralną częścią całego układu kostnego oraz zębów. Wapń pomaga w regulacji skurczu mięśni, w tym serca, a także sygnały nerwowe i produkcji hormonów. Pomaga również swoje komórki komunikują się ze sobą. Jak widać, wapnia pomaga w wielu krytycznych funkcji. Jeśli nie otrzymują wystarczającej ilości wapnia w diecie, organizm go nie odbiera, gdzie przechowuje je - a mianowicie, z kości i zębów. Na szczęście nie jest to znaleźć w wielu roślin i zwierząt, żywności, an suplementy stanowią dobry impuls wapnia.

Magnez jest głównie w kościach, i pracuje w parze z wapniem pomaga Twoje serce bije prawidłowo. Magnez jest również stosowany w celu utrzymania układu nerwowego, reguluje skurcze mięśni i utrzymać zarówno poziom cukru we krwi i ciśnienie krwi stały. Liczne badania wskazują, że interesujące może być stosunek potasu i magnezu do sodu, a nie tylko obniżenie sodu sama który obniża podwyższone ciśnienie krwi. http://www.bmj.com/content/309/6952/436.full

Połączenie Suplement

Ze względu na ich rolę w stawów i kości, układ sercowo-naczyniowy, wapń i magnez, często w połączeniu z jednym uzupełnieniem. Takie dodatki zapewniają różne ilości każdego składnika mineralnego. Najczęstsze formy to pigułki, chelatowane pigułki i suplementy w płynie. Pigułki są wymowne.

Plusy i minusy Suplementy Płynnych

Istnieje kilka zalet i wad o płynnych suplementów, które należy rozważyć. Korzyści z podjęciem płynny dodatek to łatwość użytkowania i lepsze wchłanianie. Dla ludzi, którzy nie mogą z łatwością połknąć tabletki, płyny zapewniają proste rozwiązania. Liquid witamin są myśli być wchłaniane łatwiej poprzez trawienie zbyt, ponieważ organizm nie ma rozbić pigułki lub tabletki. Ciecz przepływa bezpośrednio do jelita cienkiego, gdzie następuje absorpcja.

Główną wadą płynnych witamin jest cena. Ogólnie rzecz biorąc, są one droższe niż tabletki dodatku. Jednakże, ponieważ może zająć mniej w jednym czasie lub zabrać je rzadziej, z czasem może to zrekompensować początkowy koszt.

Znalezienie płynne suplementy

Dodatek magnezu wapnia cieczy łatwo jest znaleźć. Istnieje wiele marek prowadzone w krajowych sieci aptek, sklepów, a nawet witaminy supermarketów i masowych sprzedawców. Znaleziono tylko specjalistyczne produkty witaminowe Internecie oraz płynne witaminy sprzedawane przez MLM marketing. Jednak ważne jest, aby pamiętać, że wyższa cena nie musi oznaczać lepsze lub bardziej silny produkt. Szukajcie te, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom i szukać poziomów witamin, które spełniają lub przekraczają RDA dla wapnia i magnezu, a także kontroli jakości i zapewnienia jakości.

Online, można zakupić ciekły dodatek wapnia i magnezu w jednym z następujących sprzedawców detalicznych

  • eVitamins oferuje dziesiątki do wyboru spośród.
  • VitaCost oferuje również doskonały wybór.
  • Amazon dobry wybór, a także opinie z różnych firm witaminowych.

Ostrzeżenia i przeciwwskazania

Jeśli wziąć płynny suplement magnezu wapnia zgodnie z zaleceniami na etykiecie i nie przekraczają RDA, nie jesteś prawdopodobnie będzie zbyt dużo, nawet jeśli dietę obfitą w obu minerałów. Niektórzy ludzie cierpią na zaparcia podczas stosowania suplementów wapnia. W przypadku wystąpienia trudności z trawieniem, zaprzestać korzystania. Pamiętaj, aby powiadomić lekarza lub opieki zdrowotnej usługodawcy, jeśli bierzesz tego lub jakiegokolwiek innego suplementu od witamin, minerałów, ziół i innych substancji mogą oddziaływać lub blokować różne leki.