grsail.com

Plus Spodnie Rozmiar śnieżne

Plus Spodnie Rozmiar śnieżne


Para plus size śniegu spodnie ma zasadnicze znaczenie dla kobiet, które spędzają dużo czasu na łonie natury w okresie zimowym. Zaprojektowany z myślą o komfort i ciepło w głowie, te spodnie są bardzo funkcjonalne.

O Spodnie śnieżne

Spodnie śnieg, czasami znane jako spodni snowboardowych, godne swojej nazwy w wielkim stylu. Te spodnie są zbudowane utylitarne wyłącznie z myślą o funkcjonalności i są przeznaczone do ochrony użytkownika przed śniegiem, a nawet deszcz. W zależności od poziomu aktywności i środowiska, może wymagać jednego typu spodnie śniegu nad drugim. Skoncentruj się na różnych szczegółów, że różne pary spodni śniegu mogą oferować:

 • Niektóre style są wodoodporne, tak aby zablokować wilgoci i zapobiec wody z cieknącą na tkaninie.
 • Niektóre z nich są odporne na działanie wody, co oznacza, że ​​blokują się wilgoć, ale może w końcu staje się nasycona wodą przez dłuższy okres czasu.
 • Style przed wiatrem zapewniają, że wiatry nie zamaszystym się kontaktu ze skórą przez materiał.
 • Poziomy izolacji waha się od jednego stylu do drugiego; niektóre są grube i ciężkie, podczas gdy inne są niezwykle lekkie. Niektórzy nie mają izolacji w ogóle.
 • Oprócz tych danych funkcjonalnych, wiele spodnie śnieg posiadają także pewne elementy estetyczne, które powodują, że spodnie bardziej przydatne w obliczu zimno.
 • Przestronne kieszenie są przeznaczone do łatwego utrzymania podstawowe (takie jak portfele, krem ​​do opalania i balsam do ust) na osobę, nawet gdy na stoku lub grając w śniegu.
 • Elastyczne talie zapewnić, że wilgoć jest zablokowane i że spodnie pozostanie na miejscu nie ważne jak energiczne ruchy.
 • Strategicznie rozmieszczone po bokach zamki mogą być rozpakowane do zwiększenia wentylacji lub ochłodzić się w przypadku robi się zbyt ciepło.

Zakupy na plus size śnieżne spodnie

Zakupy na plus size śniegu spodnie może wydawać się trudne zadanie, ale jest wiele świetnych opcji dostępnych tam. To dlatego, że spodnie śniegowe są już nie tylko w niszy rynkowej; Projektanci uznają, że kobiety w różnych kształtach i rozmiarach spędzić czas na świeżym powietrzu i wymagają odpowiedniej ochrony przed czynnikami. Spodnie śniegowych jest idealny do tego celu.

Komfort jest kluczem, jeśli chodzi o znalezienie pary, która naprawdę działa. Nawet jeśli ciągnąć ładnie, należy poświęcić trochę czasu, aby naprawdę w nich poruszać, aby zapewnić, że mogą komfortowo obsługiwać rygory świeżym powietrzu. Nawet jeśli nie jesteś na nartach lub sankach, są szanse, będziesz robił jakieś przesuwanie, gdy jesteś na zewnątrz! To dobry pomysł, aby zginać w kolanach i talii, a nawet na boki, aby zapewnić, że spodnie nie jeździć w górę lub uciskać swój ruch w żaden sposób.

W ogóle, spodnie śniegowe są bardzo wyrozumiali, ponieważ są one cięte luźno na początku. Przekonasz się, że spodnie zaprojektowane specjalnie na snowboardzie może być luźniejsza niż w spodniach narciarskich. Jednakże, warto zastanowić się, co masz zamiar nosić pod spodnie śnieg, czy coś. Jeśli spodnie są dobrze izolowane lub angażować się w ciężkich ilości działalności (a więc pot dużo więcej), nie koniecznie kolejną warstwę. W przeciwnym razie, spróbuj na spodnie z warstwą, jak spodnie cieplnej, pod spodem.

Gdzie Zakup

Spodnie śniegowe dla plus size kobiet są łatwo dostępne w Internecie oraz w sklepach detalicznych. Sprawdź niektóre z tych opcji, jak rozejrzeć:

 • Wystarczy Skrzynia biegów: idealne spodnie dla kobiety, która nigdy nie nabył je przed, firmy izolowane spodnie śniegowe są jednocześnie wodoodporne i wiatroszczelne oraz są dostępne rozmiary XL do 6XL (lub 18 do 40). Dzięki Thinsulate podszewką, zapewnia ciepło bez dodatkowego ciężaru.
 • Lands 'End: znany konfekcji niesie wiele spodnie śnieg, w tym wodoodporny, odporny na wiatr Szkwał. Styl ten jest dostępny zarówno w izolowanych i nieizolowanych odmian i wersji dla kobiet istnieje szelkach, którzy wolą trzymać swoje spodnie w paski. Spodnie są dostępne w rozmiarze XL z góry do 3X (lub 18 do 26W).
 • Urząd Sport: Od czasu do czasu, sprzedawca sport niesie spodnie śnieg plus rozmiarach, w tym bib narciarskiego marki Arctix. Te spodnie na szelkach (z załączonym) są wodo- i odporny na wiatr i izolowane do utrzymania ciepła ciała w lodowatych temperaturach. Spodnie dostępne są w rozmiarze XL do XXL.

Będziesz także chcą, aby sprawdzić różne sklepy specjalistyczne na zewnątrz, które zazwyczaj wykonują odzieży wierzchniej dla kobiet o różnej wielkości. Może trzeba będzie zamówić w Internecie, jeśli produkt nie jest dostępny w samej sklepie.

Jak w przypadku każdego ubioru, ważne jest, aby spróbować ich w pierwszej kolejności. Nie spiesz się w poszukiwaniu spodnie śnieg. Po tym wszystkim, będziesz nosić je z roku na rok, dlatego tak ważne jest, aby znaleźć coś, co jest wygodne i idealnie pasuje!