grsail.com

Plus Sized Stroje kąpielowe Style Guide - Get The najlepiej pasują do Twojego typu ciała

Plus Sized Stroje kąpielowe Style Guide - Get The najlepiej pasują do Twojego typu ciała
Fantastyczny nie tylko rosną na drzewach, i jest wyprofilowana kobieta nie jest dla osób o słabym sercu. Podczas gdy społeczeństwo nadal próbuje przekonać, że bycie bodacious jest ciężarem, wiesz, że jedyną rzeczą, stoi pomiędzy tobą i doskonałego wyglądu jest prawo strój kąpielowy.

Plus wielkości stroje kąpielowe często pozostawia wiele do życzenia, od nudnych kawałków oraz prostych brył do przewidywalnych wzorów i ozdobników. Twoje ciało jest świątynią, a złe warstwa farby nie będzie sprawiedliwości. Na szczęście, plus rozmiar mody ma zdobyć lifting w ostatnich latach i kilku prostych rozważań dla swojego ciała, możesz mieć popularny społeczeństwa połykaniem swoich słów.

Dla Piękne Pear Shape

Jeśli chodzi o kobiecych ciał, gruszka jest zawsze w sezonie. Ta wyprofilowana karoseria obejmuje kobiet, które uważają swoje aktywa koncentruje się na południowej części ciała, z niewielkim równowagi pomiędzy ich górnej i dolnej.

Aby zaoferować równowagę ciała i rysować oczy w górę, spróbuj odwrotny ombre strój kąpielowy lub dowolny strój kąpielowy, który skupia się ciemne kolory w kierunku dołu i jaśniejszych kolorów ku górze. Akcesoria i jasne wzory na górnej części Twojej strój kąpielowy będzie również pomóc w tym zakresie. Najważniejsze jest, aby zmniejszyć w powiększeniu dolną część ciała poprzez zwiększenie górną część.

Zawsze należy trzymać z dala od poziome paski i znanych kolorów zwiększające rozmiar (białe, czerwone) w dół na południe, gdy szukasz kąpielowe i pamiętaj, stałe będzie zwrócić większą uwagę tylko do dolnej części.

Do góry Gifted Kobieta

Jeżeli aktywa odpocząć trochę bliżej do serca, masz zupełnie inne kwestie, jeśli chodzi o wybór zaciętej strój kąpielowy na sezon. W niektórych garnitury, jeden zły ruch ma potencjał do gromadzenia niechcianą uwagę i można poczuć się prześwietlone.

Biorąc pod uwagę od piersi jest kluczem, jeśli chcesz, aby schlebiać swój kształt, jak to tylko możliwe (nie próbujemy je ukryć, wystarczy wyposażyć je). Wzór z różnych gradienty kolorów i modnych funkcji z dala od klatki piersiowej rade. Oprah sugeruje prosto skrojone spódnica strój dla ruchu uwagę od górnej części ciała.

Choć bez ramiączek, a może-jak-się-dobrze bez ramiączek, wygląda to kuszące, należy pamiętać, że nie będzie wyglądać sexy, jeśli nie czujesz się sexy. Trzymaj się z obsługą i będzie promieniować zaufania.

Dla Sexy ósemka

Kobiety w tej kategorii to wszystko. Otrzymali wielkich porcji zmysłowości puli genowej i kolumny swoje aktywa pewnie z pomocą stroju kąpielowym, który akcentuje ich pola. Twoja talia prawie wydaje się złudzeniem optycznym, gdy zaimponować w accessorized stroju kąpielowym. Należy szukać opasanych stylów, z ciekawą linkę lub bajecznych broszki (wiem, że to słowo wydaje się trochę stare, ale uwierzcie nam). Zabawa, świecący funkcje w środku daje swoje błogosławieństwo przerwę w centrum uwagi i będziesz pewny siebie przy basenie.

Staraj się unikać rysunek zbyt dużo uwagi do górnej i dolnej części ciała; nie chcesz, aby Twoje spojrzenie przerastają oczy. Równowaga jest tu kluczem.

Dla równomiernie rozłożone Plaża Bogini

Jeśli twoje ciało cieszy się nawet równowagi, tworzenie krzywych zwiększy zaufanie. Twoim celem nie jest na minimalizacji lub maksymalizacji żadnego konkretnego regionu, więc wiele przepisów nie musi być stosowana. Ciekawe wzory są koniecznością i dodanie szczegółów w talii można dodać zabawa krawędź wygląd. Blok kolorów lub garnitury garnitury, które posiadają gradientów kolorów pomoże zerwać swoje ciało i dodać krzywe do figury.

Wszystkie wskazówki i zasady na bok, kluczem do spędzania czasu na słońcu i utrzymywanie zaufania poziom wyżej jest czuć się komfortowo i sexy w kostium kąpielowy z wyboru. Wybór stroje kąpielowe z witryny internetowej, która skupia się na kobiety oraz wielkości, jak Simply Be będzie można umieścić w garniturze, który rozumie swoje ciało i pomaga swój wewnętrzny blask bogini. Podejście strój zakupy informowany o swojego ciała i zabawy postawy, az pewnością znajdziesz garnitur, że nie będzie kiedykolwiek chcesz startować.