grsail.com

Plus-size modele Promuj Otyłością

Ledwie nam smakować radość posiadania modeli plus size w naszym życiu, a naukowcy z Uniwersytetu w Bolonii opublikował alarmujący badania na ten temat.

Plus-size modele Promuj Otyłością

Naukowcy uważają, że modele powinny pozostać cienka. Modele pulchne może tylko zwiększyć procent oty ludzi, i ten problem jest bardzo poważny w zachodnim społeczeństwie. Badanie mówi, że patrząc na puszystych modele pań zakłada, że curvaceous kobiet należy uznać za normę, a to wywoła wzrost ich wagi.

Expertsâ € ™ jest opinia, że kobiety podświadomie przyciąga do ideału, który jest oferowany na łamach sposób błyszczącym, modele, tak chude pomagają utrzymać naszą wagę pod kontrolą.

Należy zauważyć, że wygląd modeli plus size jest jednocześnie spowodowały przeciwne opinie. Nadal istnieją dzikie przeciwnicy modeli puszystych. Na przykład, Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego Vogue'a, powiedział kiedyś, że modele pulchne nigdy nie pojawią się w jej magazynie! Podczas francuskiego Elle, na przykład, poświęcił jeden z ostatnich yearâ problemy € ™ s pulchny dziewcząt, w tym otyłej modelu na pokrywie i strzelanin wewnątrz magazynu.