grsail.com

Plus Size kobiet: Plus Rozmiar Moda dla nastolatków Porady

Skinny Jeans może pracować na plus rozmiarach

Skinny Jeans miały ogromny comeback i są wszędzie, od mody do gwiazd Mags. Ale nie pozwól słowo "chudy" oszukać - ten trend przekłada dobrze do plus-rozmiarów, zwłaszcza jeśli masz świetne nogi. Sztuką jest, aby nosić długie, kolorowe tuniki w stylu górę jeśli masz grubszą brzuch. Nie patrzeć większe niż naprawdę jesteś, wybierając odpowiedni rozmiar tunikę; zbyt pojemna może działać przeciwko tobie. Zamiast szukać tuniki, że rozszerza się tylko nieznacznie w talii i zatrzymuje około połowy uda. Jeśli Twoje nogi są grube, nosić wysokie do kolan buty, aby dodać wagi do stroju.

Należy pamiętać, że tendencja ta nie powinna być mylona ze zwężającym się wygląd nóg. Chude nogi nadal powinien mieć prostą, gładką sylwetkę, która działa dobrze na rysunkach pełniejsze.

Czeski Chic Na rysunkach Curvy

Trend, który działa dobrze dla nastolatków plus size jest wygląd Elegancki, artystyczny. Nastolatki nosić wygląd ze względu na indywidualność odbija i tak to przerasta różnych kultur i stylów. Kluczem do uzyskania eleganckiej boho wygląda dobrze jest, aby wyglądać tak, jak wyciągnął małą lub bez wysiłku.

Aby ułożyła wielki boho szafę, trzeba te kluczowe elementy:

  • Zbiornik koralikami (najlepiej w neutralnym kolorze, jak tan, brązowy, biały lub czarny)
  • Funky, drewniane biżuteria
  • Oszałamiające spódnica chłopskiej (jest to miejsce, aby tchnąć trochę kolorów --- spróbować turkusowy, czerwony lub głębokie złoto)
  • Flared dżinsy
  • Długie naszyjniki z korali
  • Chunky turkusowa biżuteria
  • Przycięte, górny przycisk w dół do warstwy nad akwarium

Wszystkie te kawałki świetnie wyglądają na curvier figur. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić w jednym stroju. Zamiast powiązać spódnicę chłopskiej z prostym zbiorniku, funky i biżuterii. Z drugiej strony, spróbuj jasny, płynącą tunikę z zdobione dżinsy i paciorkami japonki. Chodzi o to, aby wyglądać spokojny i naturalny.

Porady dla zakupów online

Zakupy online dla wielkiego formatu odzieży oraz może być wygodne, szybkie i łatwe. To nie tylko oszczędność czasu, ale często można znaleźć oferty. Jednak kupując w Internecie, oto kilka rzeczy, o których warto pamiętać:

  • Poznaj swoje pomiary. Jest to ważne, ponieważ nie mogli korzystać z szatni w sklepach online. Musisz być w stanie peg swój dokładny rozmiar, więc znając wszystkich pomiarów mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji.
  • Zwróć uwagę na tkaninach - są tak samo ważne jak wielkość. Jedwabiu lub szyfonu i nie będzie musiał sam "dać", że bawełna lub elastycznej tkaniny będzie, więc zwrócić uwagę na tych informacji przed dokonaniem zakupu. Jeśli pasuje tylko w prawo w rozmiarze 18/20, rozważymy pół rozmiaru lub pełny rozmiar większy, jeśli tkanina jest restrykcyjna. Bądź świadomy tego, jak twoje ciało ogólnie wygląda w tych tkanin i zakup odpowiednio.

Baggy nie jest lepiej

Być może najważniejszą zasadą plus size mody dla nastolatków ma nic wspólnego z sezonów, zszywki szafa lub którykolwiek z pozostałych zwykłych warunkach stylu. Prawo pasuje to wszystko w rozmiarze plus nastolatek mody.

Zbyt często nastolatki dokonać wspólnej błąd ubieranie się w odzież baggy ukryć figurę plus size. Niestety, to tylko sprawia, że ​​wyglądają większe. Ważne jest dla nastolatków oraz wielkości pogodzić się z ich kształtu, aby ubierać się w ubrania, które jest pochlebne i sprawia, że ​​wyglądają lepiej --- nie większe.

Odzież powinna przejrzeć wzdłuż krzywych ciała. Zbyt clingy? Wrzucić! Zbyt luźne? W kosza. Spójrz na dopasowanie, że jest w sam raz!

Unikać Jeans niskim wzrostem

W niskiej zabudowie dżinsy są wrogiem plus rozmiar nastolatka! Ten styl jean nieestetycznych wybrzuszeń często powoduje w niewłaściwych miejscach, że "słodka bułeczka --- top" i dziwne wybrzuszenie biodrowego. Zamiast szukać w talii dżinsy, które siedzą tuż przy pasie. Prawo dopasować go również ważne. Aby zachować modny wygląd, kupić Bootcut, ubrania ciemne dżinsy. Ciemny denim świetnie wygląda na plus rozmiarach i nosi dobrze z czegokolwiek.

Kup Odzież dla rozmiaru Twoje są teraz

Nie zakupić odzież dla rozmiaru chcesz być. Kupując ubrania w rozmiarze mniejszym niż to, co nosisz w oczekiwaniu utraty wagi po prostu nie pasowały --- co oznacza, że ​​nie będzie dobrze wyglądać --- i będzie tylko ustawić się na rozczarowanie. Nie kupuj ubrań, w nadziei, że będzie zmienić ogólny kształt. Kup dla rozmiaru i kształtu jesteś teraz.

Jeśli schudnąć, zawsze można kupić nowe ubrania i mieć swoje stare zmieniane.

Zamiast skupić się na bycie zdrowym i objąć swoje krzywe i odzież, które sprawia, że ​​wygląda dobrze.

Dodać Flipbook swoje ulubione trendy

Dodać plik z ulubionymi wygląd. To pomaga być jasne, kiedy trafisz handlowego na nowe ubrania. Jak przeglądać czasopisma, wyciąć zdjęcia trendów myślisz, że dobrze dla swojej postaci. Jeśli patrzeć online, wydrukować zdjęcia z kawałków, które lubisz. Potem, kiedy idziesz na zakupy, zabierz plik z wami i dopasować do tego, co jest w pliku z tym, co jest w sklepach. To może brzmieć jak dużo pracy, ale jeśli chcesz być stylowe i dobrze wyglądać - nie opłaca się umieścić dodatkowego wysiłku. Jest tak wiele różnych trendów i pomysłów uderzając cię, gdy jesteś naprawdę w sklepie, nie jest łatwo stracić ostrość z wyglądu, który próbujesz osiągnąć. Trochę Flipbook ulubionych stylów może pomóc Ci być jasne.

Cinched Kurtki Tworzenie Midsection

Cinched kurtki to świetny wygląd w powiększonej wielkości nastolatków. Tworzą talii --- nawet jeśli naprawdę nie masz --- i pomóc zminimalizować obszar żołądka.

Można również uzyskać ten efekt poprzez dodanie pas do zwykłego, przycisk w dół kurtki. Różne są różne spojrzenia, które dobrze z Cinched kurtki.

Na przykład, para ciemnych, dżinsy i Bootcut kolorze stałe górny przycisk w dół z Cinched wygląda bajecznie modne kurtki. Upewnij się, że top jest dłuższy niż do osiągnięcia kurtce ogólny efekt odchudzający.

Przechowywać Moda w zgodzie z typu budowy ciała

Nie spiesz się, gdy zakupy mody dla nastolatków plus size. Znajdź style, które uzupełniają swój kształt zamiast próbować nosić najnowszych mód.

Twoje poczucie stylu jest na miejscu, aby wyrazić swoją indywidualność, to fakt, że większość nastolatków ma trudności czynienia. Jednak dla nastolatków plus size, to ekstra nie ważne, by wciągnąć w starając się wyglądać jak każdy inny.

Zamiast tego, spróbuj skupić się na podstawowych stylów, które pracują dla Ciebie i schlebiać krzywych. Zapisz komponują się w buty, akcesoria i kilka modnych elementów, które są dobrze tłumaczą na swojej wielkości.

Nakładanie warstw Umożliwia Plus-Rozmiary pracować w Trendy

Warstw jest jednym z najlepszych składników oraz wielkości nastolatek mody. Po pierwsze, jest już modne wśród większości rozmiarów, więc pasuje rację.

Po drugie, nawarstwianie pozwala nosić rzeczy, które może nie inaczej wyglądają dobrze ubrany. Na przykład, przepona obnażając szczyty nie zawsze przekłada się na plus rozmiarach.

Jednak, nakładane na kolejny już, cieńsze shirt sprawia góry wyglądają świetnie! To samo odnosi się przycięte swetry. Ogromna tendencja plus rozmiar jest warstw przyciętej sweter w dłuższym, góry na guziki.

Ponownie, poprzez warstwy ubrań, można uprawiać kreatywną, wspaniały wygląd. Spróbuj do warstwy z cieńszych materiałów, aby nie skończyć patrząc większy i cięższych niż naprawdę jesteś. Jest możliwe, aby modne kawałki pracować dla Ciebie; to zajmuje trochę pomysłowości z Twojej strony, aby pracować dla wielkości.