grsail.com

Pliki do pobrania dla telefonu myTouch

Pliki do pobrania dla telefonu myTouch

Jednym z głównych powodów, można rozważyć zakup smartfona na pierwszym miejscu jest możliwość instalowania różnych aplikacji; więc powinno być zainteresowane niektóre pliki do pobrania dla telefonu myTouch z T-Mobile. Czy chcesz, gry, narzędzia pracy, czyli oprogramowanie do zarządzania czasu, że coś tu dla Ciebie.

Co to jest T-Mobile MyTouch?

Przed spojrzenia na niektóre pliki do pobrania dla MYTOUCH telefonu, może być rozważenie rzeczywistego smartfon T-Mobile myTouch. Jest to najnowsza iteracja w Google Android smartfonów z T-Mobile, idąc na T-Mobile G1, który został wydany w 2008 roku.

Znany jako HTC Magic w niektórych innych rynkach, T-Mobile MyTouch 3G jest wyposażony w duży wyświetlacz dotykowy, szybki łączności komórkowej szerokopasmowej, wbudowany aparat cyfrowy, i mnóstwo zintegrowanego wsparcia dla usług Google i innych narzędzi internetowych ,

Dojazd do pobrania na telefon myTouch

Apple iPhone od AT & T ma dostęp do ogromnej App Store, w którym użytkownicy mogą pobrać wiele aplikacji dla smartfonów z ekranem dotykowym popularne. Podczas gdy rynek nie jest tak wytrzymała, jak jego odpowiednik iPhone, odpowiednik giełda downlaods dla MYTOUCH telefon oferuje również wiele zastosowań.

Jest to realizowane poprzez to, co nazywa się Android Market.

Android Market

Rozpalanie Android Market na myTouch 3G lub innego Android BAED telefonu, przysługuje możliwość pobrania aplikacji bezpośrednio na palmtopie nad bezprzewodowego połączenia szerokopasmowego. Nie ma potrzeby łączenia smartfon do komputera; Wszystko, co może być wykonane przez połączenie komórek.

Przykład Apps dla myTouch 3G

Więc, jakie aplikacje są one dostępne telefonów komórkowych poprzez Android Market? Jakie pliki do pobrania na telefon myTouch można dostać? Oto kilka przykładów.

  • PAC-MAN przez Namco: wakacje w jakimś nostalgicznym działania arcade? Przewodnik Wszyscy ulubione żółtą kulę przez labirynt, pelety i unikanie gobbling duchy. Najlepsze jest to, że to gra dla Android jest za darmo!
  • Zapisz MMS: Gdy otrzymasz wiadomość MMS z przyjacielem lub kolegą, można skorzystać z tej darmowej aplikacji do pobrania zdjęcia, audio i wideo bezpośrednio z karty pamięci.
  • WikiMobile Encyklopedia: Chcesz szybko dostać prostych faktów? Ta aplikacja pozwala nosić ponad dwa miliony Wikipedii artykuły, w tym zdjęć, w dłoni.
  • Power Manager: Jeśli znajdziesz się stale dotarcia do gniazdka do ładowania telefonu? Już nie! Ta poręczna aplikacja rozszerza swoją żywotność baterii, pomagając lepiej zarządzać zużyciem energii w telefonie.
  • aHome: Może dostosowanie jest bardziej filiżanki herbaty? Użyj aHome wymienić ekran główny z tapetami niestandardowe ikony, zakładki szuflad, doki, czcionek, widżety i więcej.
  • Air Hockey: Zamiast zaryzykować starej świetlicy, można grać wirtualną wersję cymbergaja za pomocą ekranu dotykowego w telefonie. Komputer-sterownik przeciwnik staje się coraz większym wyzwaniem, jak udowodnić swoją wartość.

Te MYTOUCH są tylko pliki do pobrania wierzchołek góry lodowej! Czy trzeba kalkulatorów końcówki, fajne gry, wiadomości błyskawicznych narzędzi multimedialnych, czyli menedżerów, MyTouch 3G może to zrobić.

Rozszerzenie funkcji, Zwiększanie Personalizacja

Mimo, że reklamy telewizyjne mogą prowadzić do uwierzyć, że Apple iPhone jest jedynym miejscem, gdzie można pobrać szeroką gamę rozrywki i przydatnych aplikacji, to nie jest przypadek. T-Mobile oferuje podobne doświadczenia ze swoich telefonów z systemem Android, w tym myTouch 3G. Użyj Android Market i pobierz wszystko, czego potrzebujesz.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z oficjalnych stron smartphone T-Mobile myTouch i Android Market od Google. Od tego ostatniego, można również uzyskać informacje na temat tworzenia własnych aplikacji Android na sprzedaż na rynku.