grsail.com

Plemników i jaj Bank Upewnij Mając na Pretty dzieci

Osoby, które chciałyby mieć więcej pięknych dzieci mogą to marzenie się łatwo teraz prawdziwe, stosując się do nowego i wyjątkowego plemników i jaj banku wirtualnego.

Plemników i jaj Bank Upewnij Mając na Pretty dzieci

Bank został ustanowiony przez BeautifulPeople.com, serwis randkowy, który łączy się wyłącznie dobre-lookers. Ci, którzy pragną stać się członkami najpierw przejść rygorystyczne testy w tym teście publicznego piękności; także ludzie są randki mają świadczyć o ich pasji natury.

Teraz wydaje się, BeautifulPeople.com wzrosła bardziej taktowny "wspólnych wyglądających ludzi" poza znakomitym gronie! A jeśli nie mogą oni średni indywidualny wygląd comelier, pomagają im one opatrzone piękne dzieci. Poprzez zajęcie "Piękne dziecko na usługi" pary witryny, którzy chcą dla swoich dzieci, aby mieć bardziej atrakcyjny wygląd może zebrać plemników i jaj z banku, który pobiera jej dostaw z osób, które są "oficjalnie atrakcyjna".

Ta usługa nie została ustalona, ​​bez pewnego wahania, mówi założyciel BeautifulPeople Robert Hintze. Ale w końcu strona postanowił zaspokoić wszystkich rodzajów ludzi, uznając powszechną wolę rodzić piękne dzieci.

Norweski członek miejscu, James Frederiksen, powiedział, że w jego kraju ludzie młodzi i solidne zobaczyć nic niezwykłego w rozdawaniu ich spermy. To naturalne, dodał, że wielu członków będzie tylko zbyt zadowolony, że tak zrobią.

Raporty mają to, że wiele pięknych dzieci urodzonych w świat z pomocą banku wzrosła w ciągu 600.