grsail.com

Plaża: Morze Basen Porady

Pływać równolegle do brzegu i sygnał o pomoc, gdy złapany w ODP.

Jeśli kąpiel w oceanie i znaleźć się złapać w bieżącym lub rip silnej fali, ważne jest, aby zachować spokój i starać się pozostać blisko i równolegle do brzegu. Jeśli jesteś dobrym pływakiem, pływać równolegle do brzegu, dopóki jesteś z pull ODP, a następnie udać się w stronę brzegu. W przypadku opon, jeśli czujesz, że nie może zrobić to, czy rip jest zbyt silny, podnieść rękę i pomachać do ratownika i / lub innych osób na plaży o pomoc.

Wiedzieć, jeśli zostały złowione w ODP.

Będziesz w stanie powiedzieć, że jesteś złapany w rip jeśli nagle znaleźć się dalej od brzegu, niż oczekiwano lub powinny być. Przekonasz się, że będzie walczył, aby pływać, ale wydaje się prowadzić donikąd. Walcząc w rip może szybko opony nawet najsilniejszy pływakiem, więc nie wahaj się, aby zasygnalizować ratownik powinien stać się zmęczony lub przestraszony.

Spójrz przed skokiem.

Dno oceanu jest spowita przez wirowanie wody i rozbijających się fal. Widoczność jest ograniczona, nawet blisko brzegu. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z plaży odwiedzanej, brodzić w wodzie przed nurkowania w. Dodać punkt uczucie wokół z nogami i wpatrując się w wodzie, gdy fale oddalać. Nigdy nurkowanie głową naprzód do wód nieznanych. Świadomość otoczenia i warunków surf mają fundamentalne znaczenie dla bezpieczeństwa oceanu.

Użyj nadmuchiwany basen jako miejsce zabaw dla dzieci na plaży.

Jeśli jesteś naprawdę zaniepokojony o bezpieczeństwo niemowląt lub małych małych dzieci na plaży, czy dzieci są zbyt młodzi na ocean pływanie, zabrać ze sobą mały nadmuchiwany basen. To nie zajmie dużo miejsca, i można łatwo nadmuchać go na plaży. Ustaw go w cieniu parasola na plaży lub wewnątrz Cabana chronić dziecko przed oparzeniami słonecznymi, ponieważ delikatna skóra spali się szybciej, gdy światło słoneczne odbija się od wody. Możesz wypełnić basen z wiadrami wody morskiej na bezpiecznym poziomie - może chcesz zaciągnąć starsze dzieci, aby pomóc. Pamiętaj, aby Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki -Nawet w małej ilości wody.

Uczyć dzieci pływać jak najszybciej.

Ocean pływanie to nie tylko zabawy i ćwiczenia - to także pobyt bezpieczne. Wszystkie dzieci powinny nauczyć się pływać - nawet jeśli nie są one w pobliżu lub w wodzie bardzo często. Aby złagodzić swój umysł i pomóc im w rozwijaniu umiejętności i pewności siebie, zapisać swoje dzieci na lekcje pływania. Młodsi uczą się lepiej: pewni pływacy są bezpieczniejsze pływaków. Oczywiście, trzeba jeszcze utrzymywać ostre oko na nich, ale ty i twoje dzieci są bardziej swobodnie, ponieważ odgrywają one w wodzie.

Poszukaj kolorowych flag, które wskazują bezpieczne kąpieliska i niebezpiecznych warunkach.

Patrolowane plaże wyświetli dwa kolorowe flagi wskazujące najbezpieczniejszy obszar oceanu pływania; kolory flagi te mogą się różnić w zależności od tego gdzie jesteś. Ponadto, znaczniki w szczególności kolory mogą być stosowane do wskazywania określonych warunkach. Wysokie ryzyko i niebezpieczne flagi stan powinien być wyraźnie widoczne jako ostrzeżenie dla pływaków. Jeśli nie masz pewności, co każda flaga reprezentuje na plaży, gdzie jesteś, pamiętaj, aby poprosić ratownika jasnego wyjaśnienia. Jest to szczególnie ważne, jeśli odwiedzasz plaża w innym kraju, tak, że są jasne, na lokalnych wskaźników bezpieczeństwa oceanu.

Sygnał ratownika.

Znając odpowiednią drogę do wzywania pomocy, podczas gdy ocean pływanie jest częścią zapewnienia własnego bezpieczeństwa. Ratownicy są na stałej poszukuje osób mających problemy w wodzie, więc jeśli walczą - z jakiegoś powodu w ogóle - sygnał o pomoc. Wystarczy podnieść rękę, jak daleko od wody, jak to możliwe i fala go wokół. Ratownicy będzie z wami, jak tylko mogą. Zachowaj spokój i skupić się na kroczenie wody (pies brodzik), aż dotrą do Ciebie.

Utrzymuj temperaturę dziecka podczas zabawy.

Najlepszym sposobem, aby upewnić się wielki dzień na plaży jest plan dla zabawy i bezpieczeństwa swojej rodziny. Dzieci są szczególnie wrażliwe i muszą być chronione przed ciepłem i słońcem. Upewnij się, że zastosowanie filtrami obficie i regularnie, wnieść parasol, i trzymać kapelusz i t-shirt na dzieci, gdy nie są pod parasolem. Aby pomóc im zachować zimną krew i cieszyć się zabawą na plaży ma do zaoferowania, spróbuj kopanie płytką dziurę w piasku w pobliżu brzegu fal mniejszych. Woda będzie sączyć się jak fale roll up do brzegu, napełnienia basenu make-shift świeżą wodą co kilka minut. Nie zostawiaj dziecka bez opieki lub małego dziecka, zwłaszcza przez lub w wodzie: siedzieć dziecko między nogami, z widokiem na wodę, tak że widać wody wprowadzeniu bezpiecznego obszaru już wykonane. Dostarczamy wodoodporne, odpowiednich do wieku zabawki, aby utrzymać dziecko rozrywkę.

Warunki niebezpieczne: rip.

Rip lub tip-fala jest prąd wody w ruchu w kierunku w kierunku morza. Jest on utworzony przez ruch fal, jak walą się na plaży w bok ruchu. Ten wypiera i popycha inne części wody z powrotem do morza. Rip to stan niebezpieczny, ponieważ może szybko prowadzić obiektów - w tym pływaków - się do głębszej części oceanu. Jeśli nie jesteś dobrym pływakiem, unikać wejściem do wody w warunkach rip. Jeśli nie daj się złapać w ODP, a nie są w stanie uwolnić się od jego uścisku, ratownicy będą mogli uratować, jeśli sygnał do nich - lub innych w pobliżu - że potrzebujesz pomocy.

Oglądaj uważnie swoje dzieci.

Rodzina zabawy i bezpieczeństwo morskie powinno być twoim priorytetem w ciągu dnia na plaży. Podczas beachgoers cieszą się wody, ratownicy są stale wypatrywać dla pływaków w niebezpieczeństwie. Niemniej jednak, jesteś odpowiedzialny za własne samopoczucie i, że z małymi dziećmi, którzy są z tobą. Bądź przygotowany, aby oglądać ściśle małych dzieci, gdy są morskie kąpiele, lub nawet tylko w pobliżu wody. Ratownicy mogą być na poszukiwania, ale wypadki mogą się zdarzyć szybko, i to jest najlepsze, że wiesz, co się dzieje, dzięki czemu można uzyskać pomoc w razie potrzeby. Warto również, aby mieć oko na dzieci bawiące się z dala od wody, tak aby nie zgubić się w tłumie.

Jeśli potrzebujesz pomocy, nie panikuj.

Gdyby tak się stało, że nie stać w potrzebie ratowania podczas pływania w oceanie, pamiętaj, aby nie wpadać w panikę. Gdy ratownik dotrze do Ciebie, powstrzymać się od ściskając i chwytając się na niego lub jego łodzi ratunkowej. Będzie to zakłócać tylko ze staraniami ratownik i może umieścić zarówno swoje życie na niebezpieczeństwo. Ratownicy są przeszkoleni w zakresie ratownictwa morskiego, więc zrelaksować się i postępować zgodnie z instrukcjami ekspertów ratownik jest.

Naucz się pływać.

Ocean pływanie będzie przyjemniejsze i bezpieczniejsze, jeśli Twoje umiejętności pływackie są stałe. Naucz się pływać lub doskonalić swoje umiejętności pływackie tak, że masz siłę i zaufanie do reagowania na różne sytuacje szybko i prawidłowo. Dobrymi pływakami rzadko mają trudności pływanie z powrotem do brzegu, jeśli kończy się oddalają od bezpieczniejszych obszarów i może być pomocne dla mniej silnych pływaków w trudnych warunkach.

Wybierz plaże, które mają linię brzegową i fale, że odpowiedni dla dzieci.

Duże fale są dobre dla doświadczonych pływaków i surferów oceanu. Dla młodszych dzieci, odpowiednie miejsce do pływania jest w mniejszych brzeg fale, szczególnie jeśli jest to ich pierwsza plaża wycieczka. Maluchy chętnie powitalny i zabawy w wodzie działa się na brzeg.

Nie pić i pływać.

Wiele plaż, ośrodek stylu może pozwolić Ci do spożywania napojów alkoholowych, delektując się słońcem. Jeśli pracujesz nad swoim opalenizny jest wszystko, co zamierzają zrobić w ciągu dnia na plaży, śmiało - odpocząć i napić się (choć nadal należy uważać, aby nie stać się odwodniona i nie należy prowadzić pojazdów po wypiciu na plaży cały dzień! ) Ale jeśli myślisz o ochłodzić się w wodzie, powinno się czekać, aż po swoje pływać oddawać. Alkohol jest silnym przez siebie, i siedząc w słońcu - zwłaszcza jeśli nie są do tego przyzwyczajeni - ma tendencję do odwodnić dalej i spotęgować działanie alkoholu. Nietrzeźwość zmieni Twoje spojrzenie na środowisko, i spowolnić czas reakcji. Dużo jak nie należy prowadzić pojazdów ani nawet w wyścigu po pijanemu, należy pływać tylko na trzeźwo, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas oceanu pływania.

Spersonalizuj swój sprzęt plażowy, aby zaznaczyć swoje miejsce.

Popularne plaże często stają się zatłoczone wiele innych rodzin stara się ochłodzić i cieszyć się słońcem. Są to zazwyczaj wiele dzieci i wiele matek i ojców - i wiele leżaków, parasoli i innych akcesoriów w jasnych (ale podobne) kolorach. Dość szybko, każdy zaczyna szukać sama - szczególnie dla dziecka. Zaznacz miejsce w niezwykłym i twórczy sposób. Zamieść swoje nazwisko do parasola lub Cabana, lub dokonać serpentyny w ulubionych kolorów i dołączyć do nich z powrotem w swoim fotelu plaży. Być może chciałbyś zrobić flagę rodziny ze starej poszewki na poduszkę, który będzie działał w Beacon specyficzne dla swojej rodziny. Użyj farby tkaniny w jasnych kolorach, więc dzieci mogą łatwo znaleźć się wśród rodzin korzystających dzień na plaży. Posiadanie łatwo rozpoznawalny miejsce spotkań lub "bazę" jest ważną częścią dnia na plaży i oceanu bezpieczeństwa.

Bądź przygotowany, aby być silnie rozpatrywane powinieneś panikować, gdy uratowany.

Część szkolenia ekspertów ratownik jest, aby wiedzieć, kiedy ofiara jest narażania własnego życia i ratownik. Jeśli nie panikę podczas ratowania, ratownik może uciekać się do pukania jesteś nieprzytomny. Nie obrażaj się. Sterowanie nieprzytomną osobę w wodzie jest znacznie łatwiejsze niż do czynienia z paniczny i nieprzewidywalny jednego. Pamiętaj - należy spróbować tak mocno, jak to tylko możliwe, aby nie wpadać w panikę. Ale jeśli nie, ból głowy i posiniaczone ego będzie lepszym wynikiem niż Ciebie i utonięcia ratownik. Trzymaj głowę poziomu i postępować zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa, aby zapewnić najbezpieczniejsze ocean pływanie.

Identyfikacji stacji ratownik i znajdź się w pobliżu nich spokój.

Jeśli chodzi o podejmowanie dzieci do plaży, ponieważ obawiają się o ich bezpieczeństwo na plaży lub podczas oceanu pływanie, przejdź do plaży, która jest w pełni patrolowane przez ratowników, ponieważ mają one wiele szkoleń alarmowy. Wziąć pod uwagę wybierając miejsce na plaży, który ma łatwy dostęp do ratowników i / lub telefon. W ten sposób nie będziesz musiał daleko zabrać dziecko na niezbędną pomoc w nagłych przypadkach. Nawet jeśli jesteś nerwowy, jednak należy pamiętać, że ratownicy są tam do monitorowania i ochrony wszystkich na plaży, więc powstrzymać się od rozpraszać je drobnych skarg. W ten sposób - a wszyscy inni - będzie liczyć na szybką reakcję w przypadku rzeczywistego problemu na plaży.

Poszukaj patrolowane obszarach; często są to najbezpieczniejsze miejsca do pływania.

Najlepsze miejsca do pływania oceanu są te tereny patrolowane przez ratowników. Ratownicy są szkoleni, aby wybrać najbezpieczniejsze miejsce pływania dla każdego dnia w zależności od warunków. Kolorowe flagi patrolowany obszar zaznaczyć. Pływać pomiędzy tymi flagami bezpieczeństwa oceanu.

Informuj wykwalifikowanych specjalistów bezpieczeństwa na ocean i trzymać głowę poziomu, aby pomóc komuś, kto walczy lub utonięcia.

Widok kolegi beach-nawiązań wyjedzie z wody przez ratownika wystarczy, aby każdy, zatrzymać i pomyśleć o jego bezpieczeństwo osobiste i jak pomagają innych, podczas gdy ocean pływania. Jeśli zobaczysz, że ktoś walczy w wodzie lub nawet utonięcia, powiadomić ratownika - nawet jeśli masz szkolenia. Jeśli jest to niemożliwe, wrzucić poszczególnym zawodnikom walczy Obiekt pływający, takie jak deska kopnięcia, kamizelka lub nawet pustym pitnej pojemnika. Wyślij kogoś znaleźć ratownika, podczas pobytu w lub w pobliżu osoby, stara się zapewnić spokój, aż nadejdzie pomoc. Jeśli musisz wejść do wody, należy pamiętać, że osoba może paniki, więc należy zabrać ze sobą obiekt nadaje się do wspierania co najmniej dwie osoby. Nie dopuścić ofiarą trzymać się Ciebie, czy będziesz zarówno być narażone na ryzyko utonięcia. Kontynuuj rozmowę z ofiarą w odpowiednim i czystym głosem, aż do nich dotrzeć. Dyskusja ofiarę w kierunku plaży lub zachować je firmy, aż nadejdzie pomoc.