grsail.com

Planowanie finansowe: Karty Balans transferowe Porady

Czytanie Fine Print

Jeśli porównać saldo karty kredytowej transferu, upewnij się, że masz trochę czasu, aby przeczytać drobnym drukiem, zanim zdecydują się na kartę. Istnieje kilka pułapek lub niekorzystne zasady określone w drobnym drukiem, że może nie być chętny do zgadzają się.

Fine-Print Pułapki szukać

  1. Opóźnienia w płatnościach: Często zdarza się, że opóźnienia w płatnościach mogą spowodować ogromny wzrost stóp procentowych. Jest to zauważyłem tylko, gdy trochę czasu, aby przeczytać drobnym drukiem.
  2. Opłaty z tytułu zaliczki: Jeśli chcesz pożyczyć pieniądze za pomocą karty kredytowej, należy zeskanować drobnym drukiem dla opłat i wzrosły koszty odsetek od pożyczek pieniężnych.
  3. Opłaty roczne: Opłaty roczne naprawdę mogą mieć wpływ na jak dobry deal przeniesienie salda karty kredytowej. Pamiętaj, aby przeczytać drobnym drukiem i identyfikacji wszelkich bieżących opłat rocznych.

Pamiętaj, że bez względu na to, ile myślisz, że wiesz o kartę kredytową transferu równowagi bierzesz pod uwagę, zawsze można dowiedzieć się więcej. Więc trochę czasu na zapoznanie się z drobnym drukiem - użytkownik może być po prostu zaskoczony, co znajdziesz.

Porównanie kart kredytowych

Wiele osób siedzieć i czekać na przeniesienie salda oferty karty kredytowej, aby trafić do skrzynki pocztowej. Ale teraz, z internetowych narzędzi porównania, karty kredytowej, nie musisz już czekać na wielki transfer równowagi oferuje przyjść do Ciebie. Zamiast tego, możesz wziąć swoją przyszłość finansową w swoje ręce i znaleźć świetne oferty w Internecie, podczas gdy robi porównanie kart kredytowych.

Korzyści z Porównanie kart kredytowych
Nie tylko może porównanie on-line kartą kredytową rozjaśni każdy wielki przeniesienie salda oferuje wykorzystać, ale może również pomóc znaleźć oferty kart kredytowych, które poprawiają kondycję finansową bieżącego. Karty te mogą oferować niższe koszty odsetek niż bieżących kart, niższe opłaty zaległych płatności, niższe opłaty roczne, a nawet mniejsze ryzyko podwyżek stóp.

Ale pamiętaj, że nie będzie wiedział o tych wielkich usprawnień chyba zrobić kilka badań i prowadzenia własnej porównanie kart kredytowych. Pamiętaj, aby uważać na ukryte opłaty i prowizje za przelewy Wysokie saldo przed dokonaniem przełącznik.

Saldo transferów i Wydatków

Prawdopodobnie słyszałeś już wiele opowieści o ludzi, którzy korzystali z kart transferowych równowagi. Ci ludzie, po starannego planowania i badań, przeniesione saldo ich wysokiego oprocentowania kart kredytowych na nowy nisko- lub nie-procentowej karty przekazania równowagi. Kiedyś okres wprowadzający, aby podwoić płatności i opłacił całą równowagę przed wzrosła stopa procentowa.

Niestety, kontynuacją tej historii jest często, że ludzie to nadal korzystać z karty przeniesienie salda do nowych zakupów, a za kilka lat, zakończył się przeniesienie salda na nową kartę i na nowo rozpoczęcie cyklu ,

Kiedy masz możliwość przeniesienia równowagę, należy użyć go jako powód do remontu swoje wydatki. Rozpocznij kupić tylko te elementy, które można sobie pozwolić, aby zapłacić za i zatrzymać cykl długu, dzięki czemu można zaoferować swoją rodzinę bardziej bezpiecznego i fiskalnie odpowiedzialne przyszłości finansowej.

Ustawa Karta kredytowa od 2009

Ustawa Karta kredytowa od 2009 zmienił sposób saldo transferów są obsługiwane i może faktycznie zmniejszyć ilość 0 procentowych saldo transferów widzisz reklamowane.

Zrozumienie Nowy Interest Rate regulamin
Ustawa Karta kredytowa od 2009 zapewnia, że ​​wszystkie kursy wprowadzające musi być ważny co najmniej 6 miesięcy. Oznacza to, że jeśli karty kredytowej oferuje szybkość transferu wprowadzające 0% równowagę, musi być przygotowany na cześć tej stawki przez co najmniej 6 miesięcy.

Zrozumienie Płatność aplikacji
Jednym ze sposobów, że firmy obsługujące karty kredytowe wykonane pieniądze saldo transferów był ładowania regularne odsetki od wszelkich nowych zakupach dokonanych na karcie. Oni po prostu zastosować płatności co miesiąc do 0 stopy procentowej przeniesione równowagi i pozwalają odsetki naliczane od swoich nowych zakupów. Z ustawy Karta kredytowa od 2009 roku, ta praktyka jest zabronione. Płatności, które przekraczają minimum teraz muszą być stosowane do stanu z najwyższym oprocentowaniem teraz, co oznacza, że ​​nie może generować żadnych odsetek od nowych opłat lub transfer podczas kursu wprowadzającego.

Chociaż te regulacje z pewnością ułatwi portfele konsumentów bezpieczniejsze, mogą skutkować mniejszą liczbą ofert transferowych równowagi.

3 błędy, często po Saldo Transferu

Jeśli zdecydowałeś się przenieść salda karty kredytowe w celu zaoszczędzenia pieniędzy na odsetki, gratuluję podejmowania inteligentnych decyzji. Oczywiście, rzeczy, które rozpoczynają się w inteligentne decyzje, może prowadzić do nie więcej niż prostych technik przeciągnięcia, jeśli nie po drodze z planów.

Oto trzy z najczęstszych błędów popełnianych po ludzi przeniesienie salda kart kredytowych. Unikaj ich, a będziesz wolny na dobry początek.

  1. Płacenie późno. Kiedy płacisz za późno, może wywołać większe oprocentowanie salda transferowego, a na pewno będziesz ponieść późno opłatę. Ponadto, może to boli swój rating, więc nie tylko ty kosztuje sobie pieniądze, ale mogą być uszkodzenia kredyt.
  2. Nie opłaca równowagi przed wprowadzenie stawki kończy. Po przesłaniu saldo karty kredytowe, uiścić opłatę do tego. Ponieważ przejść przez ten wysiłek, aby zapisać się koszty odsetek, to ma sens tylko, aby spłacić saldo w okresie, tak aby zmaksymalizować oszczędności.
  3. Kontynuując gromadzenie ładunków kredytowej. Jeśli transferowaniu salda karty kredytowej, to ważne, aby zatrzymać wydatków i nie gromadzić więcej długu.