grsail.com

Planowanie dominującej śmierci dziecka autystycznego w

Planowanie dominującej śmierci dziecka autystycznego w


Planowanie opieki nad dziećmi w przypadku śmierci jest nieprzyjemne zadanie, które może stać się o wiele bardziej skomplikowane, gdy masz dziecko ze specjalnymi potrzebami. Musisz być konkretne, jak chcesz rzeczy, które należy przeprowadzić, aby zapewnić dziecku nadal otrzymywać stałe opiekę. Może to być trudne dla każdego rodzica, wiedząc, dziecko będzie pod opieką po odejdziesz może pomóc odpocząć łatwiejsze.

Przygotowanie dziecka z autyzmem na śmierć rodzica

Posiadanie planu na przyszłość jest ważne dla dziecka autystycznego. Zadań do wykonania to:

 1. Utwórz Woli, która opisuje, w jaki sposób chcesz, aby Twoje nieruchomości i rzeczy przeprowadzone.
 2. Wykupić polisę ubezpieczeniową na życie, który pokryje koszty pogrzebu i pieniędzy na zapewnienie podstawowych potrzeb dziecka.
 3. Mają rozwojowy ocenę dla dziecka okresowo by zobaczyć, co poziom opieki będzie konieczne po odejdziesz. Wiele dzieci rosną, stając się niezależną dorosłych, którzy po prostu potrzebują kogoś, aby sprawdzić na nich, podczas gdy inne mogą wymagać stałej opieki.
 4. Ośrodki badawcze, aby znaleźć taki, który Ci się podoba, i dowiedzieć się, czy organizacja będzie dodać swoje dziecko na listę oczekujących. Dodaj swój zamiar skorzystać z tej usługi w swoim testamentem.
 5. Przygotuj swoje dziecko do czynienia ze śmiercią. Śmiertelnie chorzy rodzice mogą obejmować przygotowanie do utraty bliskiej osoby w planie leczenia dziecka.

Pielęgnacja i Niepodległości

Zapewnienie Twoje dziecko jest zadbane jest ostatecznym celem. Zastanów się, co następuje:

 1. Ustanowienia opieki lub kurateli.
 2. Zaangażowanie przyszłego opiekuna w planie leczenia dziecka. Kurator powinien być aktywnym członkiem zespołu terapeutycznego dziecka.
 3. Pomóż dziecku nauczyć się jak najwięcej samopomocy i codziennym życiu umiejętności, jak to możliwe.

Uczucia dziecka

Regulacja do utraty bliskiej osoby jest bolesna i zmiany w procedurze może żal gorzej. Poniższe wskazówki mogą pomóc dziecku zrozumieć, śmierci i śmiertelności:

 1. Zachęcaj dziecko do dzielenia się przekonania i uczucia na temat śmierci.
 2. Mają swoje religijne oferta doradca pomysły nauczania dziecku o swoich przekonań o życiu pozagrobowym.
 3. Książka żałoba może pomóc zachować pamięć o ukochanej, który przeszedł, ale można stworzyć książkę, która nakreśla zmienia Twoje dziecko może oczekiwać po swoim odejściu.

Opłakiwanie Proces

Żałoby jest procesem, który różni się od jednej osoby do drugiej. Dziecko z autyzmem może pojawić wpływu utraty rodzica, ale zachowania mogą powierzchnia później, zwłaszcza w czasie wakacji lub na specjalne okazje. Sposoby, że można pomóc dziecku przygotować się do strat to:

 • Unikaj używania metafor i język graficzny. Porównując śmierć do snu, na przykład, może wywoływać u dziecka boi się iść spać.
 • Za pomocą wykresów i kalendarzy nakreślić terminów, długie pobyty w szpitalu lub innych ważnych wydarzeń można przewidzieć.
 • Użyj tych samych wykresów i kalendarzy nakreślić codziennych czynności, które nie zmieniają się po przeminą.
 • Użyj pomocy wizualnych, które mapuje się cykl życia.

Smutek jest bardzo osobiste doświadczenie, a dzieci na widma mają szeroki zakres odpowiedzi na straty. Dziecko z autyzmem mogą skupić się na randki, "Mamo zmarł 4 stycznia. To był poniedziałek." Choć pozornie nie emocjonalne, wypowiedzi wskazują, że straty miały wpływ na niego. Możesz zaspokoić swoje podejście do poziomu rozwoju dziecka i interesów, które mogą pomóc, aby proces przygotowania do utraty rodzica łatwiejsze.