grsail.com

Pisanie ekranu: Porady marketingowe

Podłącz!

Możliwe jest największym pisarzem w historii może być nieznany. W jaki sposób? Pisarze są enigmatyczne dużo. Niektóre więdną na myśl o cudzych oczach wywiercenie poprzez ich starannie dobranych słów. Droga do sukcesu jako pisarz przebiega połączeń. I każdy może je. Bądź zaangażowany w środowisku filmowym w większości szans na szczęście obowiązek złożenia go jako scenarzysta.

Konferencja

Konferencji pisarzy są idealnym miejscem dla pisarzy w sieciowych i sieci może pomóc na wiele sposobów. Konferencje scenariuszy nie ograniczają się do południowej Kalifornii. To, czy dany region ma konferencję scenariuszy, uczestniczyć inne rodzaje konferencji pisarzy. Idź i sieci z wszystkimi typami uczestników-pisarzy nie tylko, a nie tylko decydentów (bo nigdy nie wiesz, kto może pomóc w przyszłości).

Festiwal

Pewnie, festiwale filmowe są o badania przesiewowe wielkie albo co najmniej interesujące-filmy, ale najlepsze z nich mają specjalne imprezy dla dyskusji uczestnicy panelu na scenariuszy, na przykład. Bez względu na festiwal filmowy uczestniczyć, szukać wszystkich szans na profesjonalnie wymieniać informacje kontaktowe z (miejmy nadzieję) profesjonalistów z branży, a także innych scenarzystów aspirujących. Sieci! Self-promowanie! Self-promowanie! Sieci!

Logline

Początkujący pisarz, który pisze dziennik, namiętnie, musi przeczytać, jak napisać wciągającą logline przed spotkaniem swoją prawdziwą miłość na kolację w zaledwie kilka minut. On czyta wskazówka Screenwriting.LifeTips.com. Jest to wystarczające Przykład logline. Dowiaduje się, i sprawia, że ​​jego termin kolacji.

Nie Ukryj to!

Możesz napisać scenariusz zabójcy. To trwa miesiące, a może lata. Trzeba było napisać trzy projekty. Walczyłeś perfekcjonizm w czasach, kunktatorstwo na innych. Ale ty to zrobił. I co teraz? Znajdź sposoby promowania swoją historię do rynku, czy rynek jest poważnych graczy Hollywood, niezależni, lub obu. Nie można tylko pisać i oczekiwać, aby zarabiać pieniądze. To tak, jakby ukrywając swój nowy scenariusz pod krzakiem. Pobierz go tam! Rozbić go! Dodać kontakty!

To opowieść o ...

Jeśli kostka brukowa kłopoty Ciebie, lub jeśli masz zrobić bardzo niewiele, spróbuj uruchomić z frazą "To jest opowieść o" lub "Napisałem historię." Śledź te słowa zwięzłego opisu głównego bohatera i swoją historię na unikalne, atrakcyjne konflikt, a masz szansę na zwrócenie uwagi, że ktoś w Hollywood.

Wolontariat w przemyśle

Jednym ze sposobów, aby połączyć w filmie jest wolontariuszem w branży. Pomoc w promowaniu lokalnego festiwalu filmowego lub konferencji pisarza. Szukać szans w indie filmowej (gdzie jakakolwiek rekompensata jest często odroczonego) w Twojej okolicy. Poznasz ludzi. Jeśli zrobić wielką pracę, można łatwo pozostać w kontakcie z nikim spotkać. Połączenie wykonane na festiwalu może doprowadzić do wprowadzenia do producenta, np. Kto wie? Wyjść i spróbować!

Logline II

Logline jest równoznaczne z najkrótszym wersji skoku. W trzech lub czterech zdaniach, musiał sprzedać swój pomysł.

Napisz swoją logline. Przepisz go. Praktykować. Jedz łodygi selera. Ćwicz go ponownie. (Opcjonalnie łodygi selera).

Czy wiesz, że jesteś w sprzedaży?

Sprzedaży pisanie prawie na pewno zależy w pewnym stopniu od umiejętności sprzedaży. Nie martw się, że musisz siedzieć przez cały dzień samodoskonalenia konferencji na temat technik sprzedaży. Wystarczy uświadomić sobie, że trzeba promować siebie i swoją pracę, aby odnieść sukces w jakiejkolwiek dziedzinie kreatywnego wysokiej konkurencyjności, jak scenariuszy.

Konkurencja

Konkursy Scenariusz może dać szansę zobaczyć, jak twoje pisanie przeciwko taryfy w przypadku innych nowych pisarzy-często tys. Niektóre konkursy umieścić prace zwycięzców przed oczami przemysłu. Porównując konkursy, badania dla tych, które daje najlepsze potencjalne wynagrodzenie za czas, pieniądze (wydane na bilety wstępu i materiałów) i gatunku, a tylko wysłać swoje najlepsze prace. Dobre miejsce do rozpoczęcia badania jest Sporządzono Deal, który utrzymuje listę scenarzystów konkursach.

A po drodze ...

Aby dodać kolejny intrygujący warstwę do boiska, po opisać główny konflikt, dodać jakąś wersję "po drodze", a następnie dokończyć zdanie z opisem nieoczekiwanych wyników dla głównego bohatera.

Znajdź Grupa pisarzy

Ego może być trudne do tolerowania. Oraz grupy artystów często stwarzać istotne problemy związane z ego-. Mimo to, brodzenie w morzu ego odkryć na najlepsze grupy pisarzy do Twojej osobowości ma potencjał, by poprawić swoje pismo, które pomogą Ci zaprzyjaźnić się i dostać komputer jest podłączony do potencjalnych przyszłych scenariuszy możliwości. Jeśli nie możesz przyłączyć się do grupy blisko ciebie, wyszukać w Internecie Kindred Spirits.