grsail.com

Pisanie ekranu: Pisanie & Filmy Porady

Próbki Pisanie

Podobnie jak w innych zawodach artystycznych, scenariuszy do ceny wymaga "włamanie". Większość to poprzez pisanie próbek (aka "Spec skryptów"). Pomyśl o swojej próbie pisania jako CV-poza tym, że dopuszczalna jedna może potrwać lata pisać. Zaprezentować się jako uprawnionych do pisać scenariusze, tylko wysłać swoje absolutnie najlepszą pracę.

Co naprawdę chcę zrobić, to napisać

Czy długo pisać i nic więcej? Dobry! Najlepszym sposobem, aby napisać do życia jest (tylko) pisać i uparcie własny promować. Napisz codziennie (lub co najmniej, "codziennie"), i poszukiwanie nowych sposobów promowania Twój tekst. Przeć się pisać i promować.

Zadania Pisanie

Co będzie prawdopodobnie płatne napisać? Wielkie sprzedaży skryptów zdarzyć. Dowody dostępne w ScriptSales.com. Najprawdopodobniej jednak, jeśli Hollywood zatrudnia Cię, to najpierw się z pisania przypisania-szansę przepisać historię, która jest w posiadaniu swoich pracodawców. Jeśli tak się stanie, dopingować! Następnie zrobić dobrą pracę, dzięki czemu można uzyskać więcej zadań pisania, a nawet własny duży sprzedaży skryptu.

Badania Story

Badania sprawia fiction czują "prawdziwe". Nawet jeśli się bardzo poszukiwane scenarzysta, zawsze będziesz osobą odpowiedzialną za co swoje historie wiarygodny-które wymaga badań. Zadanie to może wydawać się trudne, ale nasz świat ma bibliotek i Internetu. Robi swoje badania pomaga scenariusze rzemiosła w sposób, jakiego nigdy nie przewidywanych inaczej.

Tworzenie materiał źródłowy dla aktorów

Aktorzy muszą wielkie okno i konfliktów zdobyć publiczność. Jako takie, ich materiał źródłowy jest prawie zawsze skrypt. Aktorzy są czasami słychać mówiąc: "Jeśli to nie jest na stronie, to nie jest na scenie." Innymi słowy, scenarzyści są niezbędne do filmów. Pozwól, że zawiezie wypełnić pustą stronę z chwalebnej historii.

Co naprawdę chcę robić to bezpośrednie

Dyrektorzy muszą zrozumieć bogatą fabułę konsekwentnie "dostawę towarów" do swoich odbiorców. Dokonywanie dobry film jest rzadko traipsing do skryptu sans lokalizacja. Rozpocząć wspinaczkę po szczeblach kariery do dyrektora pisząc krótki skrypt, to strzelanie to na cyfrowym wideo ciebie dyrektora, Ci-i opublikowanie go w internecie (na stronie, takich jak ifilm.com).

Nadanie Hollywood opowieści

Hollywood potrzebuje pisarzy i ich historie. Rzadko jest to film zakończone bez scenariusza. Więcej rzadko jest dobry film zakończone bez scenariusza. Tak długo, jak Hollywood chce sprzedać filmów do cineplexes, nie będzie rynku wyrobów scenarzystów.

Co naprawdę chcę zrobić, to ustawa

Zamiast pisać, być może Twój najwyższą aspiracją działa. Jeśli można połączyć słowa w zdania w akapity powiedzieć wielką historię, nie odwracaj się od pisania. Użyj scenopisarstwo w alei, aby włamać się do działania. Napisz tani film z udziałem Cię, a następnie wyjść i zrobić wiele autopromocji, aby to wykonane.

Wpatrując się w pustą stronę

Jak inni mogą mieć pewność, że jesteś pisarzem? Wielu mówi, że pisać, ale kilka z nich zrobić to na tyle często, aby być legalne. Usiąść i napisać, kiedy możesz mieć sok i kilka minut. Jeśli pusta strona (lub ekran komputera) wydaje się złowieszczo, po prostu zacznij pisać. Coś wyjdzie, a może zainspiruje Cię do słów warto oszczędzać. Niezależnie od metody, za każdym razem dotrzeć koniec zawartość stron, i przygotować się na spotkanie z nową, pustą stronę, uśmiech o małej bitwy, którą właśnie wygrał, i pamiętaj, że jesteś pisarzem.