grsail.com

Piłka nożna Pomysły Birthday Party tematyczne

Piłka nożna Pomysły Birthday Party tematyczne
Piłka nożna urodzinowe przez Vens Paperie

Piłka nożna tematyczne urodziny jest płci neutralny temat można rzucić na syna lub córkę, która kocha grę. Tak, zacząć ćwiczyć swoją "GOOAALL" krzyku, jak zacząć planować i realizować to firmy związane ze sportem temat.

Zaproszenia

Użyj jednej z kilku opcji, aby słowo się do gości zewnętrznych.

Zdarzenie zachęca biletów

Traktuj swoje nożnej imprezę jak imprezy sportowe. Załóż zaproszenie, które wygląda jak bilet na wejście do gry w piłkę nożną. Tworzenie i wydrukować własne zaproszenia zdjęć za darmo bilet na Print With My Pic. Możesz też kupić zaproszenia drukowane na zamówienie biletów z Party411.com, począwszy poniżej 2 dolarów każdy.

3D Piłka zachęca

Piłka nożna Pomysły Birthday Party tematyczne

Nadmuchiwane Piłki

Dodać zaproszenia trójwymiarowe za pomocą nadmuchiwane piłki futbolowe. Napisz szczegóły imprezy na napompowanej piłki futbolowej. Wypuść powietrze, spłaszczyć piłkę, a następnie przesuń go w kopertę bąbelkową do wysyłki. Przesuń notatkę się z piłką dla zaproszonych gości, aby napompować piłkę o szczegóły. Możesz kupić tuzin 9 "nadmuchiwane piłki nożnej z Amazon za około 7 dolarów.

Black and White Zaproszenia

Zaproszenia z motywem czarno-biały lub przy użyciu piłki nożnej jako tło lub zdjęcia granicy jest również możliwe. Możesz kupić gotowe karton wydrukować własne zaproszenia w domu przy użyciu grafiki na komputerze.

Dekoracje

Piłka nożna Pomysły Birthday Party tematyczne

Ozdoby stołowe Soccer Party

Minimalizacja dekoracje wynajmując miejsce, które oferuje dostęp do boiska do piłki nożnej. Wynajem powierzchni z lokalnej szkoły lub społeczności centrum zapewnia idealne ustawienie dla partii nożnej, gdzie dzieci mogą biegać i grać w piłkę nożną. Wszystko, co musisz zrobić, to ustawić stoły do ​​jedzenia i napojów i dodać kilka dekoracje stołowe. Czarno-białe pościel obejmuje lub plastikowe osłony piłka nożna motyw wraz z piłki nożnej stołowej może pracować.

Jednakże, jeśli chcesz ustawić imprezę w domu lub gdzieś bez pola, dekoracje piłkarskie są w obfitości. Prawie wszystkie lokalne i stron internetowych sklepów ze sprzedaży piłki nożnej motywem elementów, takich jak następuje:

Scena Setery

Ustawiaczy sceny z Party City łatwo przekształcić ściany pokoju stroną do stadionu. Trzydzieści metrów długości i cztery stopy wysoki górny pokład i niższe teł pokładu stworzyć wygląd i stadion pełen krzyki kibiców piłkarskich, gdy stosuje się je do ściany.

Proporczyki

Powiesić baner nożna proporzec na obwodzie pomieszczenia. Możesz również banery z przodu żywności, napojów i tabele ciasto. Możesz znaleźć banery nożna proporzec w sklepach firm internetowych, takich jak Hurtowe dostawy Party.

Ozdoby polowe

Rozwałkować odkryty zielone dywany lub użyć dużej sztucznej trawy dywan do podłogi pomieszczenia strony wyglądają jak trawa. Ustaw dmuchane cele, takie jak te dostępne w Shindigz, na każdym końcu pokoju odtworzyć boisko do piłki nożnej.

Gry i zabawy

Grając mecz piłki nożnej to wspaniały sposób dzieci mogą spędzić popołudnie na boisku. Mecz piłki nożnej gra wideo jest inny sposób dzieci mogą spędzić czas grając w partii, szczególnie jeśli masz mało miejsca. Weź również pod uwagę wiele rozrywek:

Ops

Piłka nożna Pomysły Birthday Party tematyczne

Piłka nożna Photo Prop

Skonfiguruj zdjęciem op. Zakup nożnej bramkarz zdjęcia prop wyciąć. Napisz dorosłego z aparatu cyfrowego w obszarze fotografii op. Masz dzieci przesunąć głowę w otwór, więc mogą występować jako bramkarz piłki nożnej dla swoich 15 sekund sławy. Powiadom zdjęcie do rodziców dzieci "po imprezie lub użyć drukarki fotograficznej wysłać memento do domu z dziećmi.

Piłka nożna Pinata

Kup Pinata piłki futbolowej. Zamiast bat dzieci w Pinata z kijem, je kopnąć go w zamian. Mieć każde dziecko kopać Pinata dopóki piłka pęka i nagrody spadają na ziemię.

Balloon Pop

Piłka nożna balon pop jest inna zabawa, zwłaszcza dla imprez plenerowych. Overinflate mieszankę czarnych i białych balonów, a następnie wykonaj następujące czynności:

  1. Dzielimy dzieci na dwie grupy.
  2. Każda grupa powinna utworzyć linię.
  3. Po cios gwizdek, jedno dziecko z każdej drużyny biegnie do balonów na drugim końcu pola, chwyta balon i siada na nim, próbując go pop.
  4. Kiedy dziecko wyskakuje dymek, powinny działać wstecz i oznaczyć kolejny członek zespołu w kolejce, aby wziąć na swoją kolej na popping kolejny balon.

Zespół, który pojawia najwięcej balonów pierwszy wygrywa.

Jedzenie

Podawać menu tradycyjnych partii dla dzieci "oraz kilka piłkarskich tematyce akcentami.

  • Wypełnij jasne słoiki szklane cukierki z czarnych i białych cukierków. Podaj srebro zgarnia dzieci mogą korzystać z miarka się cukierki ich wyboru. Można również dostarczyć worki celofan mogą wykorzystać do podjęcia z nimi do domu słodycze, więc cukierki stroną podwaja jako przysługę.
    Piłka nożna Pomysły Birthday Party tematyczne
  • Przykryć butelek po napojach z okładek Sędzia butelek. Party uczestników może wziąć butelkę obejmuje domu użyć później.
  • Podawać ciasto w kształcie piłki nożnej lub zdobione wyglądać polu. Podawać babeczki obok ciasta. Dodaj zielony barwnik spożywczy do kokosowego posiekanego stworzyć fałszywy trawy na górze niektóre babeczki i dodać wykaszarki piłki nożnej do każdego cupcake.

Przysług

Rozdać gwizdki odtwarzania do każdego dziecka, które uczęszcza do partii. Mogą grać sędziego podczas meczu piłki nożnej, podczas gdy wieje ich gwizd podczas gdy inne dzieci uczestniczą w grze.

Piłka nożna Pomysły Birthday Party tematyczne

Strona Favor Sports Whistles

Spersonalizowane butelki lub butelki Gatorade są inną opcję przysługę. Kup etykiet niestandardowych z dziewczyną urodziny lub imię chłopca, datę partii i nazwy partii. Dodaj je do zwykłych butelek Gatorade, że można zdać się na imprezie.

Kup zwykły sportowych butelki wielokrotnego użytku, w lokalnych sklepach big-box, a następnie użyć farby lub lakieru długopisy rzemiosła wpisać nazwę każdego dziecka prowadzącego imprezę. Farba piłki nożnej na butelce. Każde dziecko może zabrać do domu swoją butelkę sportową używać w domu lub na boisku.

Urodziny Goal Strzel

Gdy Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną, piłka nożna urodziny może spełnić swoje marzenie. To jest zabawa w stylu gra, która łączy w sobie miłość strony dziecka do gry z gry, działania, wystrój, i wszystko co potrzeba, aby włączyć swoje marzenia w rzeczywistość.