grsail.com

Pikowanie: Narzędzia dla Quilters Porady

Kiedy ostatni raz zmieniłeś Needle?

Jeśli jesteś piecer maszyny, szczególnie ważne jest, aby często zmieniać igły do ​​maszyn do szycia. Tępe igły przeciągnąć na tkaniny i dodatki mogą ciągnąć szwów na linii. Stębnówki poprzez mrugnięcia jeszcze szybsze tępienie igieł - należy zmienić igły po każdym projekcie.

Czy Twoje Nożyczki wystarczająco ostry?

Zainwestuj w parze dobrej jakości, ostre krawcowe nożyce nawet jeśli masz zamiar zrobić większość swojej cięcia z ostrzem obrotowym. Należy je ostrzyć lub można szybko znaleźć się sfrustrowani.

Spróbuj tej sztuczki zapobiec Węzły

Tematy z wszystkich rodzajów ziarna mają do nich. Aby zmniejszyć tych denerwujących węzłów, należy być związaniem końca wątku najbliżej szpuli. Jeśli będziesz pamiętać, aby najpierw wkręcić oko swoim igły na uncut szpuli nici, a następnie wyciąć i węzeł świeżo ucięty koniec, zaoszczędzisz sobie wiele frustracji.

Ta porada będzie pracować dla gwintów wszystkich typów, w tym muliny.

Ostrza zapasowe

Pamiętaj, aby zachować dostawę części łopatek obrotowych na rękę. Starając się ciąć ponacinane lub tępym ostrzem doprowadzi do niczego, ale frustracji. Możesz być także ochotę naciskać zbyt mocno i mają poślizg ostrza i spowodować obrażenia.

Kolory wątku

Jeśli kołdra zawiera szeroki wybór kolorów i wartości, spróbuj użyć lekko szary lub beżowy nici do zszywania. Te neutralne kolory mieszają się z prawie każdej tkaninie.

Sprawdź swoje szablony dla Dokładność

W przypadku korzystania z papieru lub kartonu szablony, sprawdzić dokładność cięcia kreśląc wokół szablonów z ołówkiem. Jeśli elementy nie pasują do siebie gładko na papierze, przyzwyczajenie "pasują do siebie w tkaninie albo.

Łatwy igłowania

Aby dokonać mrowienie gładsze i drag-darmo, trzymać je w zwykły mydło, gdy nie są w użyciu. Mydło zapobiega korozji i igły będą szybować nawet przez wielu warstw tkaniny i mrugnięcia. Przechowywać owijki nienaruszone złapać nieuniknione frytki mydlane, które pochodzą z wielokrotnego użycia mydło.

Obrotowe ostrza

Należy uważać, aby podczas korzystania z pinów krajarki obrotowej. Bicie szpilki na pewno spowodować nick w ostrzu a cięcia nie będzie idealny. Uszkodzona tarcza nie będzie wyciąć gdzie doszło do wada tępym ostrzem. Jeśli upuścić frez, należy sprawdzić ostrze do nicków.

Igły do ​​Quilting

Igły powszechnie stosowane do ręcznego pikowania są nazywane "relacjach". Są one dostępne od różnych producentów w różnych rozmiarach. Dobór odbywa się za pomocą liczb. Większe liczby są podane do mniejszych i cieńszych igieł. Eksperymentuj, aby znaleźć rozmiar, który można znaleźć najbardziej komfortowe.

Nawlekania igły

Jeśli masz problemy z gwintów swoich rąk igieł do szycia, spróbuj cięcia koniec nici pod kątem. Mała litera powinno być łatwiejsze do celowania do oka igły. Trzymając igłę w przed białym tle będzie także łatwiej się otwarcie.

Dokładne Cięcie Obrotowe

Gdy obrotowe cięcia, ważne jest, aby mieć swój trzymający rękę w pobliżu strony cięcia zachować władcę przed poślizgiem. Jeśli trzyma linijkę w miejscu, na jednym końcu i cięcia na drugim końcu, władca może
poślizgu. Ponadto, jeśli twoje ramiona są zmęczeni zbyt pomiaru i cięcia, może to prowadzić do niedokładnego cięcia, że ​​trzeba będzie walczyć, kiedy uszyć patche razem. Sposobem na uniknięcie ramię zmęczenie jest zrobić dwa projekty jednocześnie: jedno cięcie i jeden pikowania lub urządzenia składając. Wtedy, kiedy zaczniesz opony, można przełączyć się do innego projektu.