grsail.com

Piesze wycieczki: piesze wycieczki Porady biegów

Apteczki są niezbędne piesze wycieczki sprzęt

Nigdy nie powinno się wychodzić z domu na wycieczkę bez zestawu pierwszej pomocy. To takie proste. Nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć w ułamku sekundy, kiedy jesteś na szlaku. Podstawowa apteczka może pomóc ustabilizować kontuzji aż można uzyskać pomoc dla pacjenta. To może pomóc złagodzić bóle, które pochodzą z turystyki pieszej, jak również.

Możesz stworzyć swoją własną podstawową apteczkę z bandażami, antyseptyczne maści, gazy, leki przeciwbólowe, hot-zimna opakowaniach i środek odstraszający owady, czy można odebrać zestaw w niemal każdym konfekcji turystyczny. Wystarczy upewnić się, zestaw do wyboru jest lekki, ale nadal ma podstaw, które są potrzebne w każdej sytuacji kryzysowej.

Apteczka jest istotną częścią wyposażenia turystyki pieszej, ale biorąc klasy pierwszej pomocy, jak dobrym pomysłem, jak również. To może pomóc przygotować się do sytuacji nadzwyczajnych, na szlaku, i nauczyć się umiejętności udzielania pierwszej pomocy, takie jak CPR lub leczenia skręcenia i złamania kości. Nie możesz kiedykolwiek podjąć potrzebny zestaw pierwszej pomocy podczas wędrówki, ale nie jest to dobrze wiedzieć, że zawsze tam w swoich dostaw pieszych, gdy jej potrzebujesz?

Jak znaleźć używane piesze wycieczki biegów

Spójrzmy prawdzie w oczy. Camping i piesze wycieczki biegu można uzyskać bardzo drogie, zwłaszcza jeśli szukasz wysokiej jakości trzy- lub czterogwiazdkowy kemping sezonu i sprzętu turystycznego. Możesz poszukać używanych narzędzi wędrówki w ogłoszeń lub sprzedaży garażu, ale nie mogą być pewni jakości i jak został użyty, że bieg (lub nadużywane) wcześniej.

Po zakupy do biwakowania i piesze wycieczki biegu, uważaj na sprzedaży zwróconego sprzętu. Wiele dużych placówek biegów będzie oferować nieco "używane" (odczyt zwrócone) sprzętu w ciągu zniżki do swojej kieszeni. Jeśli nie jesteś pewien, lokalnego wylot turystyka oferuje używany sprzęt turystyczny i kemping, po prostu dać im zaproszenie! Jeśli tego nie zrobią, mogą one mieć pomysł na innych źródeł, lub mogą zaoferować, aby powiadomić o sprzedaży promocje i rabaty.

Filtry wodne Belong w Przyborów wycieczki piesze

Jest to uciążliwe do wykonania dużo wody wzdłuż na szlaku, ale pije wodę prosto z rzeki, strumienia lub staw nie jest już bezpieczne rzecz do zrobienia. Zainwestuj w małym filtrem wodnym, który idzie w dół do "1 mikrona" lub mniej w rozmiarze filtra i będziesz łatwo odfiltrować wszystkie bakterie, które mogą zrobić ci krzywdy.

Tak, można zagotować wodę, aby ją oczyścić, ale to zajmuje trochę czasu, i zużywa sporo paliwa. Jeśli to filtr do wody w swoim biegu pieszych, nie będzie trzeba nosić tyle wody lub paliwa, które jest kluczem do szczęśliwego wędrówki - utrzymać światło biegów turystyka i łatwe do przenoszenia.

Możesz dodać substancji chemicznych, takich jak jod, aby oczyścić lokalne wody można znaleźć na szlaku, ale jod nie chroni przed niektórymi rodzajami mikroorganizmów, które mogą być w wodzie, i pozostawia wyraźny smak w wodzie. Tak, najlepiej jest lekki i łatwy w użyciu filtr do wody, że nie będzie dodać wagi swoim biegu turystyki pieszej, ale da ci spokój, jeśli chodzi o wodę pitną szlakiem.

Najlepsze wycieczki piesze zębate Recenzje

Najlepsze opinie biegów turystyka nie może pochodzić z czasopism, stron internetowych, czy campingi i punktów zębatych turystyka. Najlepsze opinie biegów turystyka pochodzą z przyjaciółmi i doświadczonych turystów, którzy korzystają z produktów, które polecam.

Na przykład, jeśli szukasz trwałego, ale lekki namiot, zapytać doświadczonych przyjaciół wędrowników, co polecają przed udać się na zakupy do biwakowania i sprzętu turystycznego. Albo sprawdzić niektóre z wielu stron internetowych, które oferują turystycznych opinie biegów z doświadczonych turystów.

Jeśli nie możesz znaleźć to, czego szukasz, i twoi przyjaciele nie wycieczka, a następnie sprawdzić forum internetowe lub dwa. Jeśli zamieścić swoje pytania, większość turyści chętnie dzielą swoje zalecenia dla ich ulubionego kempingu i turystyki pieszej biegu, i powiedzieć, dlaczego jest ich ulubionym, jak również. Niektóre witryny oferują szczegółowe opinie biegów turystyka, jak również.

Zanim wydasz swoje ciężko zarobione dolary na kempingi i piesze wycieczki biegu, zrobić swoją pracę domową i sprawdzić opinie biegów turystyka. Można zaoszczędzić czas i pieniądze!

Wszystko jest potrzebne biegów

Podczas wędrówek, najprawdopodobniej trzeba tę samą ilość narzędzi i urządzenia dla podróży pieszej trzydniowej tak jak w przypadku podróży dziesięć dni. Pogoda jest nieprzewidywalna czynnikiem, jednak. Zawsze należy przygotować się na najgorsze. Przynieść dodatkowe poncza plastikowe, brezent, liny, i - jeśli używasz jednego - zestaw naprawczy namiot. Im dłużej wędrować, większy komfort trzeba. Zastanów się grubsze podkładki śpiwór lub nawet sunshower pojemniki, które zbierają wodę deszczową i ogrzewają je z promieni słonecznych, aby dać zasłużony prysznic co kilka dni!

Przygotowuje się do Hike

Jeśli jesteś początkującym turystą, jeden z najważniejszych pytania może być to, gdzie można uzyskać wszystkie niezbędne urządzenia zajmie, aby Twoje doświadczenie turystyka pozytywny. Dobre buty lub buty do biegania szlak są idealne dla początkujących. Choć na pewno jest możliwe, aby znaleźć przyzwoity sprzęt dyskontowej, należy zachować ostrożność i szukać renomowanych firm. Na szczęście istnieje bardzo niewiele z nich. Należą Sierra Designs, Rei, North Face, Marmot, i wiele innych. Robi trochę badań przed rozpoczęciem zaopatrzenia się w biegu okaże się korzystne w dłuższej perspektywie.

Co zabrać Gdy piesze wycieczki

Przepisy, przepisy, przepisy! Są one konieczne do dostaw turystycznych. Zadaj sobie pytanie, jak długo będziesz w stanie przejść bez uzupełniania pokarmu lub napoju. Woda ma ogromne znaczenie przy planowaniu wycieczki. Trzeba będzie około 3-4 litrów dziennie. Jeśli nie jesteś pewien, gdzie i kiedy można uzupełnić zapasy wody, a następnie masa wody sam będzie już dodać poważne obciążenie. Żywność będzie dodać kolejne 1,5-2 funtów dziennie. W ogóle nie jest realne, aby przejść na dłużej niż około tygodnia do dziesięciu dni, nie będąc w stanie uzupełnić przepisy.

Nie zapomnij wyściółka

Pakowanie śpiwór na dłuższe wędrówki jest standardem, ale nie zaniedbuj spakować podkładka do spania, jak również. Spanie sama torby nie oferują ochronę przed twardą ziemię pod namiotem. Podkładki mogą się w różnych grubościach. Niemal wszystkie zostały zaprojektowane, aby rzucić się i dołączyć do plecaka. Ponieważ klocki są zazwyczaj wodoodporne, wykonane z jakiegoś materiału syntetycznego, można również użyć poduszki do spania w sytuacjach awaryjnych. Są znakomitym urządzenia pływające, jeśli kiedykolwiek utkniesz w wysokiej wody!

Get a Grip twojej lokalizacji

Jednym z najbardziej popularnych sztuk sprzętu high-tech, można wykorzystać na wycieczki pieszej jest GPS (Global Positioning System) urządzenia. Obok mapy i kompasu, GPS jednostki jest najbardziej istotne narzędzie nawigacyjne. Urządzenia te mogą pomóc lokalizacje wyszukiwania na całym świecie, poszerzając swoje horyzonty jako zwykły turysta. Ponadto, urządzenia GPS są dostępne z kilku akcesoriów, aby korzystanie z nich jeszcze bardziej wygodne. Kabury GPS, na przykład utrzymać jednostkę przywiązany do ciała, łatwy w użyciu. Wiele również ładowania podłączanych przewodów, że prawo w samochodzie, więc nigdy nie zabraknie mocy nawigacyjnej.

Regulowane kijki

Podczas wędrówek skaliste tereny, stosując regulowane bieguny turystycznych są bezcenne. Skrócić regulowane bieguny turystycznych na stromych wzniesień, aby zrekompensować różnicę wysokości. Na malejąco podwyżki, wydłużyć swoje bieguny tak, że organizm nie będzie pochylić się do przodu, powodując nadmiernego obciążenia pleców. Twoje stopy są wielkie nawigator, ale kijki trekkingowe pomóc zachować równowagę i zmniejszyć złe postawy postawy na nierównym terenie.

Great Outdoors

Wycieczki górskie mogą również zawierać spędzić kilka dni na łonie natury. Dlatego warto zainwestować w wysokiej jakości na zewnątrz turystyki pieszej i sprzętu kempingowego. Kupując namiot, na przykład, istnieje kilka rzeczy, o których warto pamiętać. Szukaj namioty z silnymi włókna szklanego lub słupów ze stopu aluminium. W przypadku zakupu namiotu pojedynczej ścianki (dla jednej lub dwóch osób), a następnie upewnij się, że użyty materiał włókienniczy jest wodoodporna i oddychająca laminatu, który oferuje wystarczającą ochronę. Namioty dwuścienne powinny mieć oddychającą tkaninę wewnętrzną i zewnętrzną powłokę wodoodporną. Twój komfort i bezpieczeństwo powinno być priorytetem.

Food For Thought

Jeśli planujesz dłuższy wyjazd turystyczny, oto kilka świetnych jedzenie, aby przynieść. Suszone lub odwodnionej są lżejsze i łatwiejsze do pakowania i przenoszenia. Również zachowują wiele z ich wartości odżywczej. Niektóre wymagają stosowania wody do rehydratacji. Konserwy są łatwe do przygotowania, ale cięższe do wykonania. Przynieś je z umiarem. Świeże jedzenie jest idealne, ale nie zawsze łatwe do utrzymania świeże, zwłaszcza w cieplejszym klimacie. Staraj się, aby wybór w żywności wybrać, aby uniknąć nudy na długie wędrówki.

Survival w plenerze

Koncepcja przetrwanie zewnątrz może wydawać się przerażające dla niektórych, ale podstawowa wiedza z kilku technik może uratować życie.
Zawsze upewnij się, że masz zapasowy komplet suchych ubrań z tobą, w tym koszulki i skarpetki trekkingowe.
Dowiedz się, jak zrobić schronienie alarmowy jest jednym z takich technik. Użyj arkusza, liny i albo bieguny lub stałych naturalnych obiektów takich jak drzewa, aby stworzyć dobrą prowizoryczne schronienie. Końcówki biegunów turystycznych pomoże podtrzymać swój arkusz. Drzewa oferują gałęzi i pni, które są idealne do wiązania dół swoje linie. Użyj luźnych oddziałów i / lub skały zakotwiczyć linię lub wagi w dół rogu arkusza.

Braving Winter Pogoda

To z pewnością obóz przygody i turystyka w warunkach zimowych. Jednak ważne jest, aby mieć odpowiednie zużycie zimowych, w tym zimowych spodni turystycznych i rakietach śnieżnych. Rakiety pozwalają chodzić po głębokim śniegu przez dystrybucję masy ciała na większej powierzchni. Pasek one na dnie lub pieszych wędrówek buty. Wiele z nich jest wykonana z ramkami liściastych lub podobnego materiału. Skórzane paski funkcjonować, aby utrzymać się od zatonięcia w śnieg.

Komfort na Szlaku

Piesze wycieczki jest zabawa, ale może być również mocno na swoim ciele. Jednym z najlepszych sposobów, aby wyeliminować cofnąć obciążenie kończyn iz powrotem jest używanie kijków turystycznych. Wiele z tych słupów wykonane są z lekkiego materiału, a niektóre są nawet Collapsable nadmiar większość na plecaku lub plecak. Kijki trekkingowe zazwyczaj mają pasów lub uchwyty na ich szczytach, dzięki czemu można łatwo pętli ręce i przyczepność w komforcie. Normalnie chodzić z bieguna, opierając ciężar ciała lekko przed bieguna, jak odepchnąć. Niech Polak trekkng wziąć na siebie ciężar waszych wysiłków i zaoszczędzić energię do zwiedzania!

Znalezienie deklinacji magnetycznej z kompasu

Kompas jest koniecznością w ramach campingu i sprzętu turystycznego. Przed wyprawą na szlaku, trzeba będzie dostosować kompas do prawidłowego deklinacji magnetycznej w danym obszarze turystyki pieszej. Na swojej mapie topograficznej, znaleźć magnetyczne informacji deklinacji. Zazwyczaj jest to wskazane z dwóch strzałek: jeden oznaczający True North i jeden przedstawiający Magnetic North. Umieść swój kompas na mapę, umieszczenie nagłówka strzałkę na Prawdziwego linii Północnej. Obróć obudowę kompasu, aż wyrówna się ze Magnetic linii Północnej. Teraz obrócić mapę, aż kompas wskazuje północ wzdłuż linii Magnetic Północnej. Teraz będzie wyrównany do północy rzeczywistej.

Zrób Część GPS Twoje podstawowe wycieczki piesze Sprzęt

Czy naprawdę potrzebny jest GPS, gdy jesteś na szlaku? Jeżeli Państwo wybrać się w doskonałych warunkach, na szlakach wiesz, jak z tyłu ręce - może nie. Po tym wszystkim, Global Positioning Systems (GPS) mogą być drogie, a wielu turystów nie uważają ich konieczność. Jednakże, jeśli jesteś wyruszeniem na nieznane terytorium, albo pogoda jest zmienna, mogą być bilet na powrót do domu cały i zdrowy.

Kilku producentów sprawiają odbiorników GPS ręcznych, zwłaszcza dla turystów i podróżników. Niektórzy będą wskazać dokładną lokalizację, dzięki czemu można zlokalizować go na mapie topograficznej (które należy zawsze nosić), i pozwala dokładnie wiedzieć, gdzie jesteś w każdej sekundzie. Inne pozwalają na zaprogramowanie w trasie, więc nigdy nie skręcać na uboczu. Jeśli masz tendencję do odkrywania nowych szlaków turystycznych przez cały czas, GPS jest konieczne, sprzęt turystyczny. Pobierz przegrał tylko raz, a zobaczysz, jak przydatna może być!

Nawet jeśli nie zainwestować w GPS jako część standardowego wyposażenia pieszych, nie wychodzić z domu bez kompasu i mapy topograficzne obszaru będziesz wędrówki. Piesze wycieczki, może wydawać się bezpiecznym sportem, ale można się zgubić w sekundę. Poznaj swoje szlaki, nosić kompas lub GPS, a nie wędrować po zmroku lub w nowym obszarze bez map i wiedzy o tym, jak dostać się z powrotem do samochodu.