grsail.com

Piesze wycieczki: Arizona śnieżne Porady

Sedona śnieżne

Niektóre z najpiękniejszych szlaków turystycznych w Sedona są łatwe wędrówki, jak również. Jednym z najbardziej popularnych wycieczek jest łatwa ścieżka w pobliżu słynnego slajdów Rock, popularnej dzielnicy w obszarze Sedona / Oak Creek. Czerwone widoki skalne i meandrujące Creek są jednymi z najbardziej fotogenicznych miejsc w północnej Arizonie.

Jest też dobrze rozwinięty system szlaków w Red Rock State Park, około pięciu mil na zachód od Sedona, które są nastawione na rodzinne wycieczki. State Park oferuje ranger-wycieczki z przewodnikiem, a nawet księżyca wycieczka aby zobaczyć Moonrise z malowniczym miejscu. W parku znajduje się również własnym przewodnikiem szlakiem wzdłuż natura Oak Creek, aby dowiedzieć się więcej na temat roślin i zwierząt, które sprawiają, że ich domy w Oak Creek Canyon.

Park Visitor Center oferuje zorganizowane przez przewodniki i informacje na szlak wędrówki przez Oak Creek Canyon i Sedona.

Niektóre how-to do wędrówek w Arizonie

Bez względu na to, jaki rodzaj terenu szukasz, znajdziesz go w Arizonie, która jest jedna rzecz, która sprawia, że ​​turystyka w Arizonie tak wyjątkowe. Od suchej pustyni do najwznioślejszych górski szczyt, to wszystko tutaj do uprawiania turystyki pieszej, a także wszystko pomiędzy.

 • Pamiętaj, większość z Arizony jest sucha i bardzo gorąca w okresie letnim, więc zawsze mieć więcej wody niż myślisz musisz za podwyżką.
 • Można uruchomić w grzechotniki czy skorpiony na szlaku. Carry apteczki, a nie przeszkadzać te stworzenia, jeśli je zobaczyć.
 • Jeśli chcesz uniknąć tłumów w większości parków stanowych i krajowych, odwiedzić w czasie połowie tygodnia lub poza sezonem, szlaków turystycznych będzie mniej tłoczno.
 • Noś solidne buty turystyczne do ochrony stóp i kostek z kamieniste szlaki i od ukąszenia węży i ​​owadów, jak również!
 • W lecie nie jest rzadkością, aby uruchomić w nagłej ulewy, wraz z piorunami i błyskawicami. Trzymaj się z dala od samotnych drzew lub narażonych obszarach, jeśli jesteś złapany w czasie burzy. Najprościej jest, aby udać się do domu, gdy widać jeden pochodzących.
 • Suche potoki i zmywanie może cierpieć z powodu letnich temperaturach zapłonu powodzi. Unikać turystyka w tych obszarach, jeśli nie było burz, lub jeśli przewiduje się burze.

Unikać turystyka w upalne dni, w okresie letnim, i nosić dużo wody, a turystyka w Arizonie będzie bułka z masłem!

Gdzie Wycieczka Arizona

Większość ludzi myśli o Wielkim Kanionie, gdy chcą wędrować Arizona, ale państwo oferuje wiele innych miejsc na wycieczki i cieszyć się pięknem tego zróżnicowanym stanie.

 • Obszar Mogollon Rim wokół Payson i płatka śniegu w północnej Arizonie oferuje wysokiej kraj, sosnowy las turystyka, szczyty i piękne widoki.
 • Obszar Flagstaff jest pełen możliwości turystycznych, od wspinaczki na Mount Humphreys, najwyższy szczyt w Arizonie, na spacery przez sosny i osiki krainie.
 • Southern Arizona, Phoenix, Tucson ok, a poza oferuje jedne z najlepszych pustyni wędrówki w kraju.
 • Strona i Jezioro Powell oferuje plaże, turystyka, pływanie łódką, i wszelkiego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu. Istnieje szlaków turystycznych wszystkim poprzez wysokiej pustyni wokół stronę, i dalej, znajdziesz Monument Valley, kolejny świetne miejsce do zwiedzania na piechotę.
 • Obszar Prescott oferuje sosnowe lasy i chłodniejsze dni, gdy ciepło jest szalejącą w Phoenix. Wiele szlaków turystycznych znajdują się w krajowych lasach Prescott.
 • Sedona i Oak Creek. Raj dla fotografa, to jest rajem dla turystów, jak również, z parków i lasów państwowych, narodowych na całym obszarze.

Jeśli chcesz wędrować Arizona, po prostu wybrać miejsce na mapie, na pewno znaleźć szlak turystyczny lub dwa w każdym miejscu ziemi!

Sedona Szlaki górskie

Sedona szlaków turystycznych od łatwych do męczący. Powierzchnia może być gorąco w lecie, więc przynieść wodę. Lato przynosi tysiące zwiedzających do obszaru rock slajdów, jak również. Wędrówki poza głównym obszarze kanionu będzie mniej zatłoczone, a jest ich ponad 100 szlaków turystycznych w pobliżu Coconino National Forest.

Jeśli chcesz wędrować w National Forest, musisz się Red Rock Pass do parkowania, a podanie pochodzi z przewodnikiem szlakiem, dzięki czemu można wybrać odpowiedni szlak dla Ciebie. Możesz dostać przepustkę na las centra usług dla podróżnych, lub w Sedona Izby Gospodarczej.

Wielu turystów Sedona polecam wycieczka Fay Canyon, ponieważ oferuje wspaniałe widoki, jest stosunkowo krótka i łatwa. Kolejna już podwyżka, Jim Thompson Trail, jest łatwe do umiarkowanego, i trochę dłużej w pięciu mil. Oferuje on wspaniałe widoki Steamboat Rock.

Piesze wycieczki Phoenix

Wędrówki Phoenix to świetny sposób na zwiedzanie tylne drogi z tym pustynnym mieście. Wystarczy pamiętać o kilku rzeczach, a turystyka Phoenix będzie jednym z ulubionych zajęć na świeżym powietrzu.

 • Pogoda w okresie zimowym jest zazwyczaj ciepłe i przyjemne, ale temperatura może spaść zimowy wieczór szybko, więc ubrać na ciepło po zachodzie słońca.
 • Wzloty Summertime może osiągnąć 120 stopni, więc wędrować wcześnie lub wędrować pod koniec dnia.
 • Carry minimum galon wody na osobę, więcej podczas najgorętszych letnich miesięcy.
 • Obszar Phoenix ma niska wilgotność, więc może nie czuć się tak gorąco, jak w miejscu o dużej wilgotności. To nie znaczy, że potrzebujesz mniej wody!
 • Uważaj na grzechotniki podczas wędrówki na pustyni. Jeśli widzisz jeden, nie zbliżaj się do niego!

Phoenix piesze wycieczki jest doskonałym zewnątrz przygoda, jeśli tylko pamiętam te wskazówki pustyni pieszych!

Turystyka w Phoenix

Phoenix jest miasto, ale nawet w tej metropolii, jest wiele miejsc na wycieczki. Weź Camelback Mountain, na przykład, że rozpoznawalny cechę panoramę Phoenix. Kilka szlaków pokrycie Camelback, w tym dwóch krótkich, ale uciążliwych wypraw do góry.

Innym popularnym, ale męczący podwyżka jest trek 2,4 mil Piestewa Peak (dawniej Squaw Szczyt) iz powrotem. Jest to kolejny męczący szlak, ale widoki z góry są tego warte. Szczyt został nazwany po Lori Piestewa, a Hopi żołnierza zabitego w wojnie w Iraku w 2003 roku szlak dostaje bardzo zatłoczone w weekendy; iść wcześnie, lub w ciągu tygodnia dla najlepszych doświadczeń.

Istnieje jednak wiele szlaków w South Mountain Park, które są nieco łatwiejsze niż wędrówki na górze szczyt. Pustynia Sonora National Monument oferuje wspaniałe pustyni wędrówki, i istnieje kilka własny kierować ścieżki edukacyjne w całej okolicy.

Wędrówki Arizona w zimie

Wędrówki Arizona w zimie prezentuje swoje wyzwania. W południowej Arizonie, pogoda jest umiarkowany, więc nie trzeba będzie tak dużo wody, ale zimowe wieczory można łatwo spaść poniżej zera w miejscach, więc trzeba nosić ciepłe ubrania, jeżeli będziesz się po zmroku.

Northern Arizona jest wyższa w elewacji, i otrzymuje sporo śniegu podczas normalnej roku. Większość szlaków są zamknięte w okresie zimowym w tej dziedzinie, więc należy sprawdzić przed wyjazdem na wycieczkę, aby dowiedzieć się aktualnych warunków szlak.

Wewnętrzna wąwóz Wielkiego Kanionu jest umiarkowany, w czasie zimy, ale ślady na górze może być bardzo oblodzona i zdradliwe. Elewacja South Rim jest ponad 6000 metrów, co może powodować problemy z oddychaniem dla niektórych turystów, jak również.

Wędrówki Arizona jest wspaniałym doświadczeniem, ponieważ teren jest tak zróżnicowany i krajobraz jest tak piękny. Ciesz się turystyka Arizona o każdej porze roku!

Wielki Kanion Arizona Szlaki górskie

Jednym z obszarów, premier wędrować w Arizonie jest Grand Canyon. Arizona szlaków turystycznych obfitują tutaj, a widoki są niewiarygodne z niemal dowolnego miejsca na tych szlakach. Większość tras podróży poniżej krawędzi kanionu, ale istnieje kilka łatwych szlaków topside też.

Jest tylko jedna rzecz, aby pamiętać o: Grand Canyon szlaków turystycznych. Wnętrze kanionu jest znacznie lepszy niż obręczy, i że zwiększa się latem Nie próbuj wędrować od obręczy do obręczy w ciągu jednego dnia. - Co roku ludzie umierają, bo nie rozumieją trudności wędrówki i sposób ciepła może odwodnić się bardzo szybko.

Dwa główne szlaki z kanionu obręczy do rzeki Kolorado są Kaibab Trail i Bright Angel Trail. W połączeniu, są one prawie 20 kilometrów długości, i nie zapomnij Najgorsze jest turystyka UP ślad na końcu. Kaibab jest bardziej stroma, więc większość ludzi wędrować w dół iw górę Kaibab Bright Angel.

Wiele innych szlaków w parku są źle utrzymanym i trzeba wędrować zezwolenia do korzystania z nich. Jeśli chcesz wędrować jedną z tych tras, ubiegać się o pozwolenie na początku, istnieje ograniczona liczba, i idą bardzo szybko.

Ciesz się turystyka Grand Canyon podczas eksploracji Arizona szlaków turystycznych, ale nie staram się być super człowieka, zająć więcej niż jeden dzień, aby przejść od obręczy do obręczy.

Arizona piesze wycieczki kluby

Arizona klubów turystycznych obfitują w Grand Canyon państwa, a może właśnie dlatego! Istnieją setki szlaków turystycznych w całym stanie, a niektóre z nich, choć niektóre z najbardziej zapierających dech w piersiach krajobrazów na naszej planecie. Wędrówka jest wspólne działanie w Arizonie, mieszkańcy po prostu nie wydają się na tyle ich pustyni zewnątrz.

Podpinania się z klubem turystycznym Arizona ma sens. Często te kluby oferują wycieczki z przewodnikiem, więc można chodzić na szlak z ekspertem. Nawet jeśli chcesz wędrować na własną rękę, zwykle oferują aktualne informacje szlak, mapy i inne podpowiedzi na swoich stronach internetowych lub za pośrednictwem poczty.

Jeśli mieszkasz w Arizonie, Arizona klubów turystycznych łączenia daje szerszy wachlarz tras do zwiedzania, a znajdziesz inne miłośników turystyki pieszej, jak również. Często te kluby backcountry szlaków pieszych wiem, że wiele przewodników, może nawet nie wiedzieć o, i wiedzą, najbardziej aktualne warunki szlak. Czy mieszkasz w Arizonie lub przejazdem, sprawdź Arizona klubów turystycznych o informacje i porady na temat turystyka w Arizonie!