grsail.com

Pies: zwalczanie pcheł i innych pasożytów Porady

Skuteczna kontrola pcheł i kleszczy

Jeden z najbardziej skutecznych pcheł i kleszczy opcje sterowania na rynku są Frontline i Advantage - miejscowe "spot" leki, które są stosowane na swojego psa raz na miesiąc. Ten rodzaj leczenia zabija dorosłe pchły i młodszych pchły lub poczwarki w trakcie rozwoju.

Kurs trwa od trzech do czterech tygodni i jest mniej toksyczne i bardziej skuteczne niż większość zabiegów.

Plusy dla produktów, takich jak to ich efektywność i łatwość obsługi.

Wady są takie, że nie można kąpać psa przez 2 dni po zabiegu, nie zawsze są one skuteczne dla dużych psów, i powinien wystrzegać, jeśli masz małe dzieci. Upewnij się, że zastosowanie leczenia z dala od małych dłoni i palców!

Dodatkowo, te zabiegi nie są "odstraszające" tak pasożyty ugryzie lub dołączyć przed śmiercią.

Sterowanie pcheł i kleszczy w domu

Jest wiele rzeczy, które możesz zrobić w domu, aby pomóc w kontroli pcheł. Jeśli znalazłeś pcheł w domu, zacząć z dobrym czyszczenia.

Start z odkurzaniem, gdzie pies śpi i spędza najwięcej czasu. Jeśli są pchły o, to jest najbardziej prawdopodobne, jeżeli będą a ich jaja być. Możesz położyć czystą stary ręcznik, gdy twój pies lubi spać i umyć jak raz dziennie.

Będziesz także chcą leczyć wejść i wyjść, że zwierzęta domowe używać często i wszystkie obszary, w ogrodzie, z których Twój pies lubi lub utrzymania wilgotnego środowiska - mokre pcheł wylęgowych idealny klimat. (Upewnij się, że rzut worek próżniowy się na zewnątrz domu!)

Wreszcie, być może trzeba traktować całego domu, a można to zrobić z Fogger pcheł lub Exterminator. Najlepszym sposobem, aby poradzić sobie z problemem, pcheł i kleszczy jest, aby zapobiec inwazji na pierwszym miejscu !!

Dlaczego Kontrola pcheł i kleszczy jest ważne

Flea i kontrola kleszcz jest ważne nie tylko dla ogólnego stanu zdrowia psa, i to jest również ważne dla Ciebie. Twój pies, gdy nie jest chroniony, jest otwarte dla:
* Borelioza (od tików jelenia)
* Zakażenia skóry bakteryjne (od ukąszenia pcheł i równoczesna skutki uboczne)
* alergie skórne (wiele psów mają alergie skórne do odpadów pcheł
* Serce Robak (które może zostać zawarte z komarami)

Dodatkowo, te pasożyty można zrobić w domu niewygodne i stanowić zagrożenie dla zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie tylko są ukąszenia od pcheł irytujące, ale można zawrzeć boreliozę z jelenia kleszcze, że podróż z łatwością na swojego psa po biegu w lesie.

Flea i kontrola kleszczy w domu wymaga regularnego czyszczenia i konserwacji, i to samo dla swojego psa. Czy badania na temat potencjalnych homeopatycznych i alternatywnych metod leczenia, które można zachować swój dom i swoją szkodników domowych darmo.

* Aby usunąć kleszcza dołączony do psa, należy użyć pincety i drobno spiczastych uchwycić usta części głowy lub kleszcza tuż przy ciele psa. Pociągnij stale na zewnątrz, aby usunąć. Nie złapać lub wycisnąć ciało kleszcza jak można zmusić substancje chorobotwórcze do psa.

Plusy i minusy Advantage, Frontline Flea Produkty i innych

Plusy Advantage:
• Łatwość obsługi. Opakowanie zaletą jest prosta i instrukcje są dobrze wykonane i łatwe do naśladowania.
• Możesz użyć Advantage, kiedy tylko chcesz. (czyli nie ma ograniczeń w kąpieliskach)
• Zaleta jest trochę tańsze, jeśli używasz produkt jako producent zaleca.

Plusy Frontline:
• Frontline jest już trwałe. Gdy używasz Frontline dla psów pcheł kontroli, to jest rzeczywiście dobre dla około trzech miesięcy. Częstsze instrukcja wykonania są podobne do kleszczy ochrony więcej niż tylko ochronę pcheł.
• Jeśli korzystasz z Frontline co miesiąc, to robi dobrą robotę kontroli kleszcza ale pozwala kleszcze dołączyć i nadal może mieć do usuwania kleszczy indywidualnie z psem.
• Frontline jest znacznie trudniejsze, aby zmyć, co oznacza mniej aplikację na psy, które się regularne kąpiele w domu lub chcą spędzić czas w wodzie.
• Jeśli korzystasz z Frontline co dwa miesiące (mniej niż zalecane przez producenta, ale prawdopodobnie równie skuteczne), jest mniej kosztowne.
Minusy Frontline
• Nie należy kąpać psa na trzy dni przed zastosowaniem, lub trzy dni po.
• opakowanie jest bardziej kłopotliwe i skomplikowane, a weterynarz zwykle mają dać dodatkowe instrukcje, aby uczynić miejsce aplikacji i wytyczne jaśniejsze.

Inne miesięczne produkty pcheł i kleszczy kontroli obejmują:
• Kontrola Hartz
• Bio-Spot
• Pretect Sargeant za
• zodiaku Spot-on
• Powerspot
• Defy

Produkty te wszystkie zawierają insektycyd o nazwie permetryna, często używany składnik sprayu na pchły. To, jak obroże pcheł, jest dobrym rozwiązaniem zapobiegawcze, ale jeśli pies ma już problemu pcheł, Frontline lub Advantage są lepszym wyborem. Dodatkowo, Advantage i Frontline są bezpieczne szczenięta.

Wytyczne odrobaczanie

Od American Association of Veterinary parazytologów oraz Centrum Kontroli i Prewencji Chorób, to odrobaczanie wytyczne dla zwierząt:

* Szczenięta: Inicjowanie zabiegi po 2 tygodniach, należy powtórzyć po 4, 6 i 8 tygodnia życia.
* Kocięta: Rozpoczęcie leczenia po 6 tygodniach, powtarzam w 8 i 10 tygodniu życia.

Historia odrobaczanie nowo nabytych szczeniąt lub kociąt należy uzyskać, aby określić, czy dodatkowe odrobaczanie jest potrzebne.

* Tamy Farmaceuci: Traktuj równocześnie z szczeniąt lub kociąt.
* Psów i kotów dorosłych: Leczenie regularnie prewencji. Również monitorować i eliminacji pasożytów w otoczeniu zwierzęcia.
* Nowo nabyte zwierzęta: Worm natychmiast, po 2 tygodniach, a następnie powyższych zaleceń.

** Należy pamiętać, aby Twój pies regularnie sprawdzać, pasożytów, takich jak glisty, włosogłówki, tasiemce, kokcydii i pchły. Inwazji pasożytów może zmniejszyć zdrowia psa. Śledź swoje porady lekarzy weterynarii właściwego leczenia.

Nicień Alert

Jeśli mieszkasz w regionie, komary, podjąć działania przeciwko potencjalnym dirofilariozie w swoim psem. Komar wysyła kobiece pasożyt wywołujący chorobę, gdy gryzie psa. Zarówno wewnątrz i na zewnątrz psy są narażone na ryzyko. Czy twój pies testowany przez nicienia, a następnie skonfigurować plan prewencji z weterynarzem.

Dirofilariozie jest łatwo zapobiec z tych trzech małych kroków: podróż do weterynarza, badania krwi i heartworm leków. Upewnij się, że dają leki zgodnie z zaleceniami, aby uniknąć tej śmiertelnej choroby.

Prewencyjne Flea i kontrola Tick

Prewencyjne pcheł i kleszczy kontroli zaczyna się uwodzenie psa. Należy myć często, aby usunąć psa lub usunąć pchły i kleszcze, które są zaczepienia jazdy na psa futrze.

Dodatkowo, możesz zrobić kontroli na miejscu skóry psa za pasożytów, które mogą mieć zablokowane, na. Jeśli twój pies ma gruby podkład, może warto rozważyć jest obcięty na lato, dzięki czemu można łatwiej utrzymać skórę psa i płaszcz. Jeśli znajdziesz jakieś niezwykłe guzki na skórze psa, powinien dostać ten sprawdził się, jak to może być kleszcz, ale może to być coś poważniejszego.

Zapraszam do kąpieli psa tak często, jak chcesz, ale spróbuj użyć bezzapachowa szampony lub te, które wykorzystują naturalne eukaliptus (kolejny błąd repelent). Wreszcie, istnieją naturalne środki odstraszające pcheł i kleszczy, które można karmić, jak czosnek i drożdże piwne.

* Aby dać pies szybko złagodzi swędzenie spowodowane przez ukąszenia pcheł, pocierać patch 8-calowy na plecach psa z oleju kuchennego, a następnie wcierać w jakiś czosnek w proszku.

Flea produkty: co działa a co nie

Jeśli nie miałeś do czynienia z inwazją pcheł lub kontroli pcheł, może wiesz, tylko o produktach, takich jak spraye staroci, proszków targi, obroże pcheł i dipów staroci. Oto zbiegać się na to, co jest skuteczne, a co tak naprawdę w niczym nie pomoże.

Proszki na pchły i spraye targi i miejscowe środki do domu i czasem sam pies. Produkty te nie są naprawdę bardzo skuteczne, a wiele produktów "starej szkoły" zawierają pestycydy i trucizny, które mogą uczynić twój pies chory. Produkty takie jak Frontline pracy natryskowego lepiej, są bezpieczniejsze dla swojego psa, a kosztuje około same (mogą one w rzeczywistości koszt mniej, ponieważ są one o wiele bardziej skuteczne w dłuższej perspektywie).

Spadki targi są oferowane tylko dla psów, ponieważ nie są one uważane za bezpieczne dla kotów. Flea dip jest dobrym wyborem dla dużych psów, ponieważ większe psy są trudniejsze do leczenia w miejscu lub natrysku kontroli pcheł. Gdy jesteś gotowy, aby "zanurzyć" psa, trzeba będzie traktować całą swoje ciało od nosa do ogona, o co trzy tygodnie w całej wiosną i latem (prime pcheł sezonu). Należy pamiętać, że pchła dip jest bardzo śmierdząca proces, więc nie może być dobrym rozwiązaniem dla psów zamkniętych. Małe psy powinny być skutecznie leczone Frontline lub Advantage.

Obroże pcheł są opłacalne i solidne aktywną opcję kontroli pcheł. Jeśli zwierzę ma już aktywną inwazją pcheł w swoim płaszczu, to jest naprawdę za późno na obroże pcheł. Dodatkowo obroże pcheł może zapach śmieszne i nie są idealne dla psów, które są wokół małe dzieci, które kochają się chwycić obroże i szybko ssać palce.

* Aby wyeliminować pchły i kleszcze w sposób naturalny, dać psu co czubatą dnia 1 łyżkę drożdży piwnych na 50 funtów z psem i 1 ząbek czosnku.

Flea Alert

Flea sezon przybywa z wiosną każdego roku, a właściciele psów muszą być gotowi do czynienia z tego szkodnika. Porozmawiaj z lekarzem weterynarii w celu bezpiecznego, skutecznego zwalczania pcheł. Jest to ważne zarówno dla zdrowia Twojego psa i często o zdrowie członków rodziny. Oba mogą cierpieć z powodu ukąszenia pcheł.

* Gdy pchły gryzienia i nie można dostać się do sklepu od razu, posypać solą na pościel pupila - to gdzie pchły są porażone - a także na dywanach i krzesłami. Problem pcheł zostanie zmniejszona.

Ochrona Mosquito dla psa

Jeśli ochrona psa z Zaletą Frontline, a mieszkasz w klimacie z dużą ilością komarów, można się zastanawiać, jak traktować psa, aby chronić go przed heartworm ładunkiem ukąszenia komara. Istnieją domowe produkty spray dostępne na uzupełnienie miejscowego leczenia pcheł i kleszczy.

Jedną z opcji jest UltraSpray Bug Spray przez BEST SHOT. To jest wszystko naturalne produkty zawierające olejki eteryczne i zioła, w tym geranium, eukaliptusa i mięty pieprzowej. Może być stosowany zarówno dla psów i koni i zależy całkowicie od środków organicznych odstraszał owady. Oznacza to, że to naprawdę bezpieczne dla wszystkich!

Bug'N Out jest inny nietoksyczny i chemiczne w sprayu darmo błędów jest dostępny na rynku. Rozprysk ten wykorzystuje cytronellal głównie jako jego główny składnik. Ten produkt towarzyszy ziołowe szampony i odżywki, które są również ekologiczne i koncentrują się na czystość i środek odstraszający owady.

Znajdziesz tu wiele innych repelenty na rynku i zaleca się, aby trzymać z tymi, organicznych. To dlatego, że pestycydy są uważane za trujące i mogą zranić swojego zwierzaka. Dodatkowo, jeśli ty lub twoje dzieci, jak na zwierzę i przytulić psa (mamy nadzieję, że robisz!), To nie chce odchodzić z wielu spray na owady pestycydów na Ciebie! Należy spojrzeć na kilka z następujących składników: Citronella, Neem, eukaliptus, rozmaryn, olejek pomarańczowy i drzewa herbacianego.