grsail.com

Pies Zachowanie i Ciąża

Pies Zachowanie i Ciąża

Jeśli jesteś w ciąży i zauważyłem jakieś dziwne zmiany osobowości w swoim psem, a może nawet kilka niepożądanych zachowań, nie jesteś sam. Ciąże człowieka naprawdę wydają się mieć wpływ na niektóre psy. Dlaczego tak się dzieje, a życie nigdy nie wróci do normy?

Dlaczego psy reagują na Ciąża

Według Jennifer Shryock, Certified Consultant Zachowania psów, psy naprawdę rozpoznaje wszystkie subtelne, i nie tak subtelne, zmienia się ciało kobiety przechodzi w czasie ciąży.

Zmiany zapachowe

Ciąża powoduje określone zmiany w poziomie hormonów kobiecych. Wierzcie lub nie, twój pies może rzeczywiście poczuć różnicę w chemii ciała po ciąży. Zmiana ta może mieć wpływ na jego zapach w różny sposób.

 • Twój pies może wydawać się mylić zmianą zapach i działa trochę niechętnie się zbyt blisko ciebie.
 • Twój pies może reagować na nowy zapach, działając bardziej czuły i opiekuńczy wobec ciebie.
 • Twój pies może naprawdę cieszyć się nadal nieświadomi całej zmiany dzieje i nadal zachowują się normalnie.

Zmiany kształtu

Chyba że zostały w pełnym zorientowali przed ciąży, twoje ciało będzie znacznie zwiększyć wielkość. Podczas gdy niektóre zwierzęta nie wydają się zarejestrować żadnego zawiadomienia o rosnącym brzuchu, innych psów, zwłaszcza mniejszych, może faktycznie pojawić trochę obaw o nowym kształcie i zmiany sposobu poruszania się w miarę postępu ciąży.

Twój pies może również stać się speszony raz pierwszy on przytulił się do ciebie i czuje ruchów dziecka. Jeśli tak się stanie, oferują spokojny, kochający pewność, że wszystko jest w porządku.

Problemy występują czasem, że zachowanie

Zamieszanie niektóre zwierzęta czują się w czasie ciąży czasami powoduje niepożądanych zachowań.

 • Niektóre psy żuć przedmioty przeznaczone do nowego dziecka.
 • Niektóre zwierzęta rozpocząć oddawanie moczu w nieodpowiednich miejscach.
 • Niektóre psy się nastrojowy i może warczeć i się niechętne do współpracy.

Na drugim końcu spektrum, pies nie może wydawać się zazdrosny wcale. W rzeczywistości, wiele psów wziąć ich repliki od ich właścicieli, i chętnie witamy dziecka do domu. W takich przypadkach, głównym problemem mogą być w rzeczywistości chroni dziecko przed psa zbyt entuzjastycznych uczuć.

Pomaganie Twój pies Ustaw

Nie ma sposobu, aby przewidzieć, jak twój pies będzie reagował na swojej ciąży. Jednakże, istnieje kilka sposobów, możesz pomóc zwierzę dostosować się do zmian w przyszłości.

Wprowadzić lub Odśwież szkolenia posłuszeństwa

Jeśli nie masz jeszcze umieścić swoje zwierzę poprzez szkolenia posłuszeństwa, nie ma czasu, jak obecny. Można to zrobić samemu, jeśli jesteś w początkowych etapach ciąży, może chcesz zapytać partnera do uczęszczania na zajęcia szkoleniowe z psem zamiast.

Jeśli twój pies jest już przeszkolonych, że to dobry czas, aby rozpocząć wprowadzanie go przez jego kroków w odpowiedzi na różne polecenia. Dodatkowa struktura może pomóc mu czuć się bezpieczny wiedząc, że wciąż jesteś odpowiedzialny.

Wzmocnienie Szkolenia Dom

Pies Zachowanie i Ciąża

Nieodpowiednie oddawanie moczu musi być rozpatrywane natychmiast, zanim zrobi się całkowicie spod kontroli.

 • Oczyścić zabrudzone powierzchnie za pomocą czystsze enzymatycznej, który jest zaprojektowany, aby usunąć wszelkie ślady moczu.
 • Wzmocnienie szkolenia biorąc psa na zewnątrz i nagradzanie go za oddawanie moczu w odpowiednim miejscu.
 • Jeśli to konieczne, ograniczyć bieganie psa z domu, aby ograniczyć obszary, gdzie gleby aż będzie znowu wiarygodne.

Ustanowienie elastyczny harmonogram

Gdy dziecko przychodzi, wy wszyscy się wokół jego harmonogramu operacyjnego, więc jest to dobry pomysł, aby przyzwyczaić psa do elastyczności. Oto kilka pomysłów:

 • Stopniowo zmieniać czas karmienia zwierzaka więc jest bardziej elastyczny, gdy harmonogram dziecka ma pierwszeństwo.
 • Wytęż psa w dziwnych czasach, oprócz jego regularnego harmonogramu, więc zmiany nie zakłóci mu zbyt wiele.
 • Rozważ zainstalowanie drzwi psa więc zwierzę nie jest całkowicie zależne od Ciebie, kiedy musi wyjść na zewnątrz.

Przyzwyczaić psa do niemowląt Perfumy

Psy działać bardziej węchem niż wzrokiem. Możesz pomóc zwierzę przygotować na przybycie dziecka przez przyzwyczajając go do zapachów produktów dla dzieci.

 • Kąpać psa w baby szampon więc dziecko pachnie znajomo.
 • Rub proszku dla niemowląt w jego płaszcz na suchym szamponem między regularnych kąpieli.
 • Umyć pościel peta przy użyciu proszku do prania dziecka.

Użyj "Practice" Kochanie

Jedną z najważniejszych rzeczy, które możesz zrobić dla swojego psa jest przyzwyczaić go do obecności kogoś na kolanach. Spróbuj gospodarstwa lalka dziecko w kolanach podczas psa zwykłej porze tulić z tobą. Rozpocznie się przenieść swoje zwierzę do jego nowej pozycji z pakietu, ale zapewnić go, że może nadal być blisko Ciebie tak długo, jak zachowuje się spokojnie wokół dziecka. Skorzystać z okazji, aby nauczyć go zachowywać się tak jak chcesz go bez jakiegokolwiek zagrożenia dla prawdziwego dziecka.

Życie końcu wraca do normy

Jako rozwoju ciąży, najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego zwierzaka jest mieć świadomość, w jaki sposób zmiany w swoim życiu może go mieć wpływ. Staram się być stanowczy, ale cierpliwy i pocieszające z nim jak zarówno dostosować się do nowego stylu życia. Gdy dziecko przychodzi i wszystko osiedlić się swoimi nowych procedur, życie wróci do normy.