grsail.com

Pies Air Travel

Pies Air Travel

Pies jest transport lotniczy w jedną stronę do transportu psa do innej lokalizacji, ale proces trwa wiele przygotowań. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, czynności związane i uzyskać kilka wskazówek, które pomogą zapewnić zwierzę dotrze bezpiecznie do miejsca przeznaczenia.

O Dog Air Travel

Podróże lotnicze pies jest znacznie bardziej skomplikowana, niż dla ludzi podróży lotniczych, a te dni, że to mówi dużo. Jednak czasami jest to najwygodniejsze rozwiązanie podróży dla swojego zwierzaka.

Istnieją dwa podstawowe sposoby na swojego psa do podróży samolotem.

Prowadzić

Jeśli podróżujesz ze swoim zwierzakiem, małe psy mogą podróżować w przewoźników pod swoim siedzeniem pasażera na lot. Ta metoda jest idealna, ponieważ będziesz w stanie sprawdzić na swojego zwierzaka często, a twoja obecność pomoże zmniejszyć niepokoju mógł czuć.

Ładunek

Jeśli nie jesteś w podróży z psem, lub jest on zbyt duży, aby zmieścić się pod siedzenia, zwykle będzie to konieczne, aby sprawdzić go jako ładunek. Oznacza to, że wysyłają, wraz z resztą bagażu płaszczyzny, choć zazwyczaj w oddzielnej części z innymi zwierzętami zostały wysłane, jeśli takie istnieją.

Wysyłka zwierzaka jako ładunek nie jest idealną metodą dla wielu powodów:

 • Zwierzęta często stają się bardzo niespokojni w ładowni, pracuje się aż do nerwowego szał.
 • Temperatura w ładowni jest całkiem inna niż kontrolowanej atmosferze kabiny. W przeszłości psy padły z obu ciężką wyczerpania ciepła lub hipotermii w czasie transportu. W odpowiedzi na te tragiczne wydarzenia, linie lotnicze będą już tylko statków zwierzęta podczas określonych porach roku, oraz spodziewanych temperaturach muszą mieścić się w wytycznych dotyczących bezpieczeństwa danej linii lotniczej lub transportu będzie opóźnione.
 • Tak, jak bagaż czasem znika, czasami psy nie sprawiają, że do ich prawowitego miejsca, a taka sytuacja może być bardzo skomplikowane.

Przygotowanie psa na Air Travel

Zakup Przewoźnika Travel

Trzeba będzie zakupić zatwierdzony USDA przewoźnika podróży dla swojego psa, jak linie lotnicze nie zapewniają im bezpłatne. Zwany również skrzynie lotnicze, jednostki te są wykonane z wysokiej gęstości tworzywa sztucznego, w komplecie z otworami wentylacyjnymi. Klatki tego typu są sprzedawane z "Animal" naklejki na żywo należy umieścić na zewnątrz przewoźnika poinformować / przypomnieć załogą samolotu z psa presence.Be pewno przewoźnika jest wystarczająco duże, aby utrzymać psa wygodne. On powinien być w stanie wstać i odwrócić się w miarę potrzeb.

Przewoźnicy zatwierdzone do podróży lotniczych psa łatwo kupić w dużych łańcuchów dostaw dla zwierząt, a czasami są również sprzedawane przez samych linii lotniczych.

Rezerwacja lotu

Personelu linii lotniczych powinni być w stanie pomóc w procesie rezerwacji, doradzimy Ci przepisów, i odpowiedzieć na pytania.

Jeśli to możliwe, spróbuj zarezerwować bezpośredni lot do miejsca swojego zwierzaka. Każdy transfer jest szansa dla psa przegapić swój kolejny związek, dodając czas podróży i stres. Przewoźnik siedzi na asfalcie podczas oczekiwania mają być załadowane do bezpośrednio dotkniętego panujących warunków pogodowych następnego ładowni, a zwierzę nie będzie również może cieszyć się muzyką z pobliskich strumieni startu i lądowania. Jest to o wiele bezpieczniejsze dla swojego zwierzaka, jeśli zapłacić wyższą cenę za połączenia bezpośredniego.

Uzyskanie świadectwa zdrowia

Linie lotnicze wymagają od każdego psa dostarczonymi mieć aktualne świadectwo zdrowia. Musisz umówić się z lekarzem weterynarii, że twój pies zbadane dla ogólnego dobrego stanu zdrowia i mieć swoje szczepienia aktualizowane w miarę potrzeb. Należy pamiętać, że zaświadczenie należy dnia w ciągu dziesięciu dni od momentu wyjazdu i zaplanować accordingly.Prior wysyłką, musisz dołączyć świadectwa zdrowia na zewnątrz przewoźnika pupila. Jasne taśmy do pakowania jest idealny do tego celu, ponieważ jest wodoodporny, a certyfikat będzie nadal czytelne.

Pies Air Travel Porady

Oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą zapewnić zwierzaka osiągnie swój cel, jak wygodnie i bezpiecznie, jak to możliwe.

 • Nie karmić dwanaście godzin przed lotem, ale nie pozwala mu mieć wodę. Pomoże to wyeliminować możliwość mu staje "chory powietrza" w czasie lotu.
 • Dostarczanie wody do lotu. Można to zrobić poprzez bezpieczne mocowania butelkę wody do przewoźnika, ale czasami butelki wyciek lub zrzucone. Lepszym rozwiązaniem może być zamrozić wodę w przystawki na kubek dołączonej do przewoźnika i dołączyć go wewnątrz skrzyni tuż przed wysyłką. Pozwoli to zachować zimną wodą na chwilę i utrzymać go przy pierwszym z rozlewając załadunku.
 • Linia dolna część skrzyni z rozdrobnione gazety do absorpcji / pokrycie ewentualnych awarii w locie.
 • Dołącz adres docelowy zwierzaka na zewnątrz skrzyni, w tym imię i nazwisko oraz numeru telefonu osoby, zbierając go, a także własne nazwisko i numer do kontaktu w nagłych wypadkach.
 • Pamiętaj, aby umieścić nazwę ID tag na obroży pupila z adresu zamieszkania i numeru telefonu w przypadku jego zgubienia. Jeśli to możliwe, podłącz drugi znacznik z numerem nazwę, adres i telefon osoby, która będzie zbierając go.
 • Jeśli to możliwe, staraj się zatrzymać i upewnić się, że pies robi to na prawidłowe lotu. Bezpieczeństwa może spowodować podwyższone to już możliwe, ale nigdy nie zaszkodzi zapytać.
 • Zadzwoń osoba czeka na drugim końcu lotu, aby przypomnieć mu pies jest w drodze, numer lotu, i to, co razem należy się spodziewać, aby wylądować.

Wniosek

Podróże lotnicze pies nie jest łatwe, ale do tych wskazówek i wytycznych zmniejszy stres dla wszystkich zainteresowanych.

Linki zewnętrzne

 • Dogfriendly.com przedstawia listę przyjazny dla zwierząt domowych polityki linii lotniczych i podróży lotniczych do USA i Kanady.
 • Zwierzęta Air to biuro podróży specjalizujące się w transporcie zwierząt.