grsail.com

Pierwsze swoje witaminy C z kiwi

Jedzenie kiwi jest skutecznym sposobem na uzyskanie witaminy C w organizmie. Kiwi jest bardzo bogatym źródłem witaminy C. Jest kilka innych źródeł, gdzie można dostać się z witaminy C w tych samych wysokich proporcjach. Obecność witaminy C w kiwi jest 1,5 razy skala DRI. Rekomendacja przez rząd USA do dziennego spożycia witaminy C wynosi od 90 miligramów, ale nie więcej niż 2 gramy. Niedobór witaminy C przejawia się przede wszystkim w chorobach takich jak szkorbut, więc jeść tylko jeden kiwi jest świetnym tego uniknąć.

Alternatywne Citrus Fruits

Powszechnie wiadomo, mówi, że owoce cytrusowe są głównym źródłem witaminy C. Jest to widoczne nie lepiej niż w owocach, takich jak pomarańcze, ale przychodzi czas, kiedy można się zmęczyć tego samego źródła przez cały czas. Dla alternatywa smaku do owoców cytrusowych, kiwi jest doskonałym substytutem. Nie tylko jest kiwi bogatsze w witaminy C niż stężenia średniej pomarańczy, ale również smakuje. Bogactwo witaminy C w owocach kiwi wystarczy, aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na witaminę C w przeciętnej osoby. Jako bonus, kiwi posiada również inne korzyści oprócz witaminy C. Jest to owoc, który jest ładowany z przeciwutleniaczy, nie wspominając o witaminę E, flawonoidy i karotenoidy.

Przestroga dla niektórych osób

Podczas przyjmowania witaminy C z owoców kiwi to na swoją korzyść, pewne dane demograficzne trzeba być ostrożnym. Stając uczulony na owoce kiwi jest ryzyko dla zdrowia ludzi, którzy są już uczuleni na szczawianu wapnia, który znajduje się w ich wnętrzu. Inni ludzie są po prostu naturalnie uczulony na owoce kiwi, które jest niefortunne, biorąc pod uwagę wysoką zawartość witaminy C. Innym demograficzne, które jest zagrożone, gdy jedzenie kiwi jest ludzi, którzy mieli kamieni nerkowych. Ci ludzie nie powinni jeść owoce kiwi i powinno się ich zamiast witaminy C w innym miejscu. Ludzie, którzy mają już kamienie nerkowe mogą nawrotu i rozwijać bardziej ze względu na szczawianów wapnia w kiwi. Tylko jeden kiwi może zawierać między 26 i 99 miligramów szczawianów.

Korzyści Skin Care

Witamina C w kiwi pochodzi z korzyści, które mogą pomóc w skórę. Witamina C jest kluczem do pielęgnacji skóry i jest opisywany w wielu agencyjnych produktów do pielęgnacji skóry. Badania wykazały, że witamina C wspomaga wzrost z kolagenu, które są użyteczne w dostarczaniu zarówno wytrzymałość jak i struktury skóry. Witamina C do pielęgnacji skóry jest szczególnie korzystne dla osób, które są coraz starsze. Kolagen, który jest stymulowana przed napływem witaminy C obraca widocznych efektów starzenia, takich jak zmarszczki na skórze.