grsail.com

Pierwsza randka Płeć nie prowadzi do trwałego związku

Według badania, przeprowadzonego przez naukowców z Brigham Young University, pierwsza randka sex utrudnia długoterminowych relacji. Naukowcy zaoferował 11 tysięcy nieżonaci mężczyźni, obecnie o związek, aby ocenić poziom jest zadowolony z ich relacji, stabilności i zdolności do komunikowania się z partnerem.

Pierwsza randka Płeć nie prowadzi do trwałego związku

Pary, które zostały datowane na co najmniej rok, wykazała mniejsze zadowolenie z życia razem, gdyby mieli seks podczas pierwszych tygodni stosunku. Były one mniej skuteczne w komunikowaniu się ze sobą i nie uważają, że ich związek jest stabilnym. Eksperci nie wiedzą, dlaczego zaobserwowano takie niby prawidłowości.

To jest na tyle ciekawa, że ​​wcześniejsze badania nie obalił konwencjonalne opinię o mężczyźni są bardziej narażeni na pierwszej randce seksu niż kobiety. Okazuje się, że sytuacja jest nieco inna dzisiaj: kobiety czują się bardziej komfortowo i często są gotowi mieć romans po pierwszym dniu, a prawie 50% mężczyzn nie interesują kobiety, która nie myśli seks po randki man po raz pierwszy. Jednocześnie tylko 39% kobiet będzie obalić Mana € ™ s propozycję mieć stosunek seksualny po ich pierwszej randce.