grsail.com

Piersi Zdrowie, Powiększanie piersi, rozmiar biustu

Piersi kobiecych wiele znaczy! Tutaj możesz porozmawiać o piękno piersi i seksualności, o wielkości, o chirurgii plastycznej, o biustonosze i, niestety, o chorobach. Ale wszystko po kolei.

Piersi Zdrowie, Powiększanie piersi, rozmiar biustu

Zbyt duże lub zbyt małe piersi: Czego mężczyźni wolą?

Piersi piękno nie jest w jego wielkości. To jest zawarcie przez socjologów z firmy Gossards. A kto powiedział, że wszyscy ludzie powinni czcić tylko duży biust? Według ankiety online, ponad 50% badanych mężczyzn głosowało na drugim wielkości piersi i tylko 14% dla dużych piersi. Odpowiedzi reszty badanych podzielono na różne sposoby: dla niektórych ludzi, rozmiar nie ma znaczenia, a inni nawet powiedział, że małe piersi podobał. Jednak wiele kobiet nie wierzy w badania i nadal odwiedzić chirurgów plastycznych, próbuje zmienić swój pierwszy rozmiar dla drugiego, a następnie drugi rozmiar jest włączony do trzeciej wielkości, stopniowo osiągając czwartą. W tym samym czasie, starają się pozostać przy każdej nowej wielkości przez co najmniej sześć miesięcy lub rok. Lub nawet zastąpić ich drugim rozmiarze w czwartym tak szybko i tanio, jak to możliwe. Najczęściej jest robione dla dobra ludzi.

Piersi Zdrowie, Powiększanie piersi, rozmiar biustu

Plastyka piersi

Niestety, natura nie spełnia wszystkich naszych próśb, ale rozwój współczesnej medycyny sprawia, że ​​nowy krok w przyszłość na co dzień. Każda kobieta może zmienić kształt i wielkość piersi, jeśli chce, w tym chirurgii w celu skorygowania go po porodzie i pielęgniarstwa.

Co to jest mammoplastyki?

Mammoplastyki jest chirurgia plastyczna na piersi, które mogą zmieniać rozmiar i kształt piersi (poprzez powiększenie piersi lub zmniejszenie piersi). Mammoplastyki odbywa się w przypadku małej piersi po urodzeniu, gdy klatka piersiowa jest obniżana, gdy istnieje wyraźny wzrost wielkości piersi, do korekty otoczki (sutek), oraz w innych przypadkach.

Przygotowanie do operacji piersi

Doświadczony lekarz zawsze przeprowadzenie wstępnego badania oraz poinformować pacjenta, aby przejść przez szereg badań i analiz. Jeden lub dwa tygodnie przed zabiegiem, kobieta musi wykonać kilka rad: nie używać antykoncepcji hormonalnej, zrezygnować papierosy itd. Czas trwania zabiegu waha się od 1,5 do 4 godzin.

Przeciwwskazania do Powiększanie piersi lub zmniejszenie piersi

Należy zauważyć, że istnieją przeciwwskazania do posiadania mammoplastyki: Choroby zakaźne i nowotworowe, słaba krzepnięcia krwi, incompleted laktacji, poważne choroby narządów wewnętrznych, cukrzycy, chorób psychicznych, lub w zbyt młodym wieku pacjenta (będącego poniżej 18 lat ). Istnieje również ryzyko powikłań po operacji: stłuczenia podskórnych, blizny i procesy zapalne.

Piersi Zdrowie, Powiększanie piersi, rozmiar biustu

Ile Plastyka piersi kosztuje?

Ceny implantów są bardzo wysokie. Koszty mogą zależeć od ceny implantów same i złożoności operacji. Na przykład, operacja powiększania piersi może być 7000 dolarów lub nawet więcej bez kosztów implantów. Usunięcie implantów kosztuje 4000 dolarów. Korekta otoczki w zakresie od 1500 do 3500 dolarów. Ale ceny różnią się znacznie w poszczególnych krajach.

Jak zachować piersi Zdrowie?

To jest tak pożądane, że ludzie nigdy nie powinni chorować, ale los ma swoje rozkazy na tej planecie. Zdrowie kobiet, jak i wśród mężczyzn, jest zagrożone przez różne choroby. Za sutka u kobiet, jest zawsze ryzyko rozwoju nowotworów łagodnych i złośliwych. Medycyna może pokonać te nowotwory w początkowej fazie, ale jeśli choroba jest diagnozowana za późno, nie jest poważnym zagrożeniem dla życia.

Piersi, jak również innych części ciała, wymaga szczególnej opieki. Piersi jest bardzo wrażliwy i nie ma mięśnie, które go obsługują. Podpora fizyczna jest ze względu na elastyczność skóry. Ważne jest, aby dbać o piersi na co dzień: prysznic, kremy, ziołowe nalewki, kąpiele z dodatkiem olejków aromatycznych. I nie zapomnij o obowiązkowym samokontroli i odwiedzając mammologist (lub ginekologa), zwłaszcza po 25 roku życia.

Piersi Zdrowie, Powiększanie piersi, rozmiar biustu

Jak zapobiec rakowi piersi?

Aby uniknąć raka we wczesnym stadium, lekarze zalecają przeprowadzenie samokontroli piersi co miesiąc po menstruacji. To może pomóc, aby upewnić się nie ma zgrubienia w gruczołach sutkowych. Jeśli okaże się, zgrubienia, wymagają natychmiastowej pomocy lekarskiej. W każdym przypadku, diagnoza jest zbyt niebezpieczne się samodzielnie leki.

Co to jest zapalenie piersi?

Podczas karmienia piersią, można często zaobserwować choroby zapalnej, które nazywa się zapalenie piersi. Występuje także w czasie ciąży, a nawet niezależnie od tego, będąc w ciąży lub porodu. Inne patologie obejmują procesy hiperplastycznych i dysplastycznych, które są często tłem dla rozwoju raka. Jeśli kobieta nie jest w ciąży i nie jest w trakcie laktacji, lecz gruczoły sutkowe lub mlecznych produkujących trochę płynu podobny mleka, może być mlekotoku.

Piersi Zdrowie, Powiększanie piersi, rozmiar biustu

Co powoduje, że warunki piersi?

Jakie są przyczyny chorób gruczołów mlecznych? Trudno stwierdzić na pewno, choć często zdarza się, że pojawienie się choroby wywoływane przez szereg połączonych ze sobą czynników. Mammologist zawsze zwraca uwagę na wszystkich możliwych warunków i przyczyn, które mogłyby stać się głównym źródłem choroby. Są to warunki społeczne i życie seksualne, stan układu rozrodczego, choroby ginekologiczne i endokrynologiczne, choroby wewnętrzne, predyspozycje genetyczne, cechy osobowości i czynniki psychologiczne.

Kiedy należy udać się do lekarza piersi?

Więc jakie zmiany w piersi wymaga natychmiastowej wizyty u lekarza?

 • wydzielina z brodawek sutkowych,
 • sutek wycofania,
 • zmiany w kształcie piersi,
 • rozciąganie lub marszczenie skóry piersi lub brodawek,
 • znaczne zaczerwienienie piersi,
 • zgrubienia lub guzki piersi.

8 porad, jak wybrać odpowiedni biustonosz

Każda kobieta zwraca szczególną uwagę na dobór bielizny. Dla niektórych, prostota i wygoda są ważne, a dla innych jest jakość tkanin, stylu, a po modę, że tak naprawdę znaczenia. Ale i tak, wydajemy ogromne sumy pieniędzy, aby być zadowolony z naszego nowego zakupu.

Piersi Zdrowie, Powiększanie piersi, rozmiar biustu

Biustonosze mają własną klasyfikację: klasyczne biustonosze, biustonosze Angelica i corbeille, bardotka, biustonosz, wonderbra, biustonosz push-up lub, stanik ... Ale lekarze twierdzą, czy kobiety potrzebują biustonoszy. Część z nich znajduje się wiele plusów, a inni uważają, że taki rodzaj bielizny szkodzi zdrowiu kobiet. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni biustonosz dla siebie, tak, że piersi może nie tylko zachować swój kształt, ale może być zdrowym, jak również. Oto kilka wskazówek:

 1. Nie kupić tanie bielizny syntetycznej;
 2. Wybierać rozmiar prawidłowo, tak, że pasy, łączniki i "kości" nie powoduje dyskomfortu na skórze;
 3. Jeśli biustu o rozmiarze C lub D, kupić stanik z ramiączkami szerszych niż 12 mm;
 4. Tkanina w strefie piersi powinny być higroskopijne, tzn absorbować wilgoć z ciała i zmienić jej wysokości;
 5. Kobiet z nadwagą nie są zalecane, aby kupić biustonosz z "kości". Łączniki muszą mieć co najmniej trzy haczyki;
 6. Kup specjalną bieliznę sportową na szkolenia; wybrać komfortowe biustonosze wykonane z miękkiego materiału i pozwalając, aby dostosować rozmiar w czasie ciąży, lub wybrać jedną dla matki do karmienia;
 7. Spróbuj nosić jasną bieliznę rzadziej, ponieważ jego tkaniny często zawiera barwników, które przychodzą na skórę do krwi z potu;
 8. Nie wolno spać w biustonoszu i nie nosić go na więcej niż 12 godzin.