grsail.com

Pielęgniarstwo Stopień: Wybranie Porady Szkoła Pielęgniarstwa

Decydując Pomiędzy RN Szkoły Online i Szkoły Tradycyjne RN

Jeśli wybrałeś realizować swój stopień RN, może masz możliwość studiowania zarówno w środowisku na terenie kampusu lub w Internecie. Podjęcie decyzji, aby realizować jeden kierunek studiów na inny może być trudne; pod uwagę następujące punkty przy podejmowaniu decyzji.

• Jakie ucznia jesteś? Jeśli nauczysz się twarzą w twarz i trzeba interakcji międzyludzkiej, aby dowiedzieć się, tradycyjny, na terenie kampusu stopnia jest prawdopodobnie najlepszy dla Ciebie.

• Czy trzeba zachować działa? Jeśli potrzebujesz, aby utrzymać obecną pracę, i to nie jest zbyt elastyczny informacji na temat harmonogramu, online stopnia może być lepiej dla Ciebie. Stopni Online zazwyczaj pozwalają uczyć się w swoim własnym tempie i według własnego harmonogramu.

• Czy istnieją szkoły RN blisko ciebie? Jeśli nie ma programów RN w pobliżu domu i przeprowadzki nie jest opcją, rozważyć online szkoły RN. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i nie są ograniczone geograficznie.

• Czy jesteś wygodne z technologii? Jeśli nie masz z technologii, może warto rozważyć online stopnia. Jeśli nie są dobrze zorientowani w komputerach, internecie i czatów, tradycyjne stopnia może być droga.

Szkolenie dla asystentów opieki

Jeśli szukasz zmiany kariery, ale nie jesteś zainteresowany to RN, możesz stać się uwierzytelniony asystentkę pielęgniarską (CNA) lub aide pielęgniarki. Aby stać się CNA, zazwyczaj można uczestniczyć szkoły wieczorowej w lokalnym centrum edukacji dorosłych. Przebieg badania jest zazwyczaj krótkie, iz tego stopnia będzie można ubiegać się o pracę po zakończeniu swoich kursów.

Jeśli jesteś zainteresowany to RN w przyszłości, ale natychmiast potrzebuję pracy, pracy CNA może być dobre dla Ciebie w międzyczasie. Można utrzymać się z pracy biegłego asystenta pielęgniarskiego i uczęszczać do szkoły lub szkoły nocy internetowego, aby uzyskać RN. W niektórych przypadkach, CNA może pomóc zdobyć przewagę dostaniem się do RN szkoły później.

Stając RN

Jeśli chcesz stać się RN, masz dwie możliwości w zakresie edukacji: dyplom ADN oraz stopnia BSN. Oto kilka informacji na temat zarówno pomóc dowiedzieć się, które desgree jest dla Ciebie najlepszy. Stopień ADN: Associate Degree Pielęgniarka może zarobić dyplom wyższej uczelni, w około dwóch lat i stać się licencjonowanym pielęgniarka. Ta opcja jest dobra, jeśli masz ograniczony czas, aby zarobić swój stopień, lub jeśli nie jesteś zainteresowany w uzyskaniu stopnia licencjata.

Jednak większość placówek medycznych wymaga licencjat na rozwoju kariery. Stopień BSN: Bachelor of Science in Nursing jest zwykle Oczywiście czterech lat badań, które spowoduje licencjat i licencji pielęgniarskiej. Oprócz praktycznych zagadnień opieki, BSN skupi się na zastosowaniach teorii pielęgniarstwa w opiece nad pacjentem i gdzie indziej. Jeśli planowane pogłębianie się po szczeblach kariery lub uzyskania zaawansowanego poziomu w przyszłości, stopień BSN jest dla Ciebie.

Pierwsze swoje ADN Stopień

Jeśli rozważasz będzie RN szkoły, pierwszym krokiem jest, aby rozważyć, jaki rodzaj stopnia opieki chcesz zarobić. Jeden wspólny stopnia dla tych, którzy chcą wejść na polu opieki jest stopień ADN lub Associate Degree pielęgniarka.

Stopień ADN koncentruje się na praktycznych aspektach opieki i uzyskanie licencji pielęgniarskiej w najkrótszym czasie. Większość stopni ADN można zdobyć w ciągu zaledwie dwóch lat. Jeśli chcesz zostać pielęgniarką i nie chcesz popełnić w stopniu czterech lat, stopień ADN może być dla Ciebie.

Przed podpisaniem umowy w sprawie tego programu, za to jeden punkt: większość pielęgniarek potrzebujemy minimum stopnia BSN rozwoju kariery zawodowej. Jednakże, istnieje wiele RN do stopni BSN dostępnych dla pielęgniarek z ich licencją, ale bez ich BSN, więc ukończenie poziomu twojego licencjata później zawsze jest opcja.

Znalezienie Szkoły RN

Jeżeli zdecydowałeś, że chcesz zostać pielęgniarką lub dalszej swojej edukacji pielęgniarskiej, następnym krokiem będzie znalezienie szkoły RN, który jest właśnie dla Ciebie. Jak go o znalezienie szkoły RN? Najlepszym miejscem do rozpoczęcia jest online. Otwórz swoją ulubioną wyszukiwarkę i nie szukaj "szkoły", "rn rn, szkolenia" lub "szkoły pielęgniarskiej." Prawdopodobnie będziesz przytłoczony w wynikach wyszukiwania.

Aby zawęzić wyniki można uzyskać z wyszukiwarki, albo ograniczyć wyszukiwanie lokalizacji (swojego stanu, obszar geograficzny) lub typu szkoły (online lub na terenie kampusu). Kiedy już ograniczone wyniki, zrób listę szkół, które pasują kryteria i rozpocząć szukać bardziej szczegółowych informacji na temat tych poszczególnych szkół.

Zazwyczaj można żądać informacji od szkół RN online lub możesz zadzwonić do biura rekrutacji do katalogu i innych materiałów. Jeśli nie masz dostępu do komputera lub Internetu, sprawdzić w lokalnej bibliotece, aby zobaczyć, czy mają terminale dostępne do wykorzystania lub, jeśli mają aktualną listę szkół pielęgniarskich.

Szkolenie dla zaawansowanych stopniach Pielęgniarstwa

Po zakończeniu swój stopień BSN (Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa), można wybrać, aby zakończyć stopnie naukowe w pielęgniarstwie do dalszej kariery. Istnieje kilka zaawansowanych stopni w zakresie pielęgniarstwa, w tym MSN (Master of Science w zakresie pielęgniarstwa) i doktora stopni w zakresie pielęgniarstwa. Musisz zdobył swój stopień BSN i licencji RN w celu rozpoczęcia któregokolwiek z tych stopni. Wiele pielęgniarek, którzy chcą dostać się do administracji szpitala lub edukacji pielęgniarskiej wybrać, aby zdobyć dyplom MSN. Istnieje kilka tradycyjnych stopni MSN, oferując na terenie kampusu programów, jak i on-line programów MSN, które pozwalają na studia w domu i we własnym tempie.

Kontynuowanie Twój Edukacja RN

Jeśli jesteś już RN i chcą dalszego swoje wykształcenie, tu są opcje dostępne poprzez South University Online:

RN do stopnia BSN. W South University Online, można zarobić BSN jeśli masz już stopień lub dyplom pielęgniarski stowarzyszonej. Możesz zdobyć dyplom w dowolnym miejscu od 1 ½ do 2 lat. RN do programu BSN skupi się na zastosowaniach teorii pielęgniarstwa w opiece nad pacjentem i gdzie indziej.

Stopień MSN. Możesz otrzymać swój stopień MSN całkowicie online przez nowego programu MSN Uniwersytetu Południowej *. Jeśli masz już dyplom licencjata w Twojej pielęgniarstwa i chcą wziąć swoją karierę na wyższy poziom, stopień MSN jest dla Ciebie. Będziesz mógł przenieść się do edukacji pielęgniarskiej lub zarządzania po zakończeniu MSN

Wymagania dotyczące dopuszczenia do programu MSN Uniwersytetu Południowej

Aby zostać przyjęte do programu MSN Uniwersytetu Południowej, należy spełnić następujące wymagania:

 • Ważne prawo RN
 • Stopień BSN od akredytowanej szkoły
 • Stenogramy ze wszystkich programów studiów uczęszczał
 • Dowodem wysokiej ukończenia szkoły
 • Trzy semestr godzin kredytowych oczywiście w opisowej i wnioskowania statystycznego, uzupełniona o C lub wyższej
 • Listy polecające
 • Esej Przyjęć
 • Resume z pracy, doświadczenia zawodowego i wolontariuszy

Szkoły Pielęgniarstwa i akredytacja

Jeśli jesteś zainteresowany będzie RN szkoły, ważnym punktem do rozważenia o każda szkoła jesteś śledztwo jest, czy nie jest to doceniane. Narodowa Liga na Nursing Komisji Akredytacyjnej (NLNAC) jest krajowy organ akredytacyjny dla każdego rodzaju programu edukacji pielęgniarskiej. Określają one kryteria dla szkół, które oceniają, aby upewnić się, że instytucje utrzymać standard jakości edukacji.

Szkoły ochotnika do akredytacji. Jeśli wziąć udział w szkole RN, że nie jest akredytowany, może to opóźnić okazję siedzieć na swoich tablicach (te testy farmacja licensure), co może prowadzić do opóźnienia swojej licencji pielęgniarskiej.

Szkoły RN i pomoc finansowa

Czy zdecydujesz się wziąć udział w internetowej szkoły RN lub tradycyjnej kurs RN studiów, czesne będzie prawdopodobnie odgrywać czynnik w szkole wyboru. Jednak dla większości szkół RN, pomoc finansowa jest dostępna dla wykwalifikowanych studentów. Czesne dla większości szkół RN państwowych jest w przedziale $ 100- 300 dolarów / kredytową godzin, z różnych opłat dla mieszkańców vs. nierezydentów.

Jeśli zdecydujesz się na studia w trybie online, wymagane będą tylko płacić czesne rezydenta, nawet jeśli nie mieszkają w kraju. Aby dowiedzieć się o pomoc finansową dostępną dla Ciebie, skontaktuj się z biurem szkoły stypendiów i pomocy finansowej. Mogą powiedzieć o specyficznych szkolnym pożyczek, dotacji i innych form pomocy dla studentów. Istnieją również federalne źródła pomocy finansowej dostępnych dla osób uczestniczących RN szkoły. Możesz wypełnić formy pomocy finansowej w Internecie, a są katalogi pomoc pomocy finansowej dostępne w różnych miejscach w sieci.

RN Szkoły: MSN Przebieg studiów

Jeśli zdecydowaliśmy się realizować swoje MSN w South University Online, będziesz chciał wiedzieć, jakie rodzaje zajęć będzie podjąć. Poniższe tematy mogą być objęte w klasach MSN w South University Online:

 • Aktualne problemy zdrowotne
 • Strategie decyzyjne
 • Projektowanie ważne i wiarygodne testy
 • Dowiedz się, jak projektować i oceniać przedmiotem nauczania dla pielęgniarek
 • Projektowanie planów nauczania
 • Umiejętności zarządzania i edukacji

MSN z Uniwersytetu Południowej jest zaprojektowany, aby pomóc Ci przebić się do zarządzania pielęgniarstwa lub dziedzinie edukacji. Dowiesz się o tematach, które pomogą Ci rozwijać swoją karierę i sprawi, że bardziej cenne dla pracodawcy.

Określając kryteria RN Szkół

Gdy masz listę szkół jesteś zainteresowany patrząc dalej, trzeba będzie określić, jakie kryteria musi spełniać szkoła pielęgniarska, aby być zainteresowane uczestnictwem. Rozważmy następujące punkty:

• Czy szkoła akredytowana? Szkoła musi być akredytowane w celu, aby uzyskać licencję pielęgniarek

• Czy w pobliżu szkoła, jeśli chcesz uczestniczyć na terenie kampusu? Upewnij się, że czas podróży nie będą wygórowane, jeśli chcesz wziąć udział w tradycyjnej szkole RN

• Gdzie absolwenci skończyć pracę? Porozmawiaj z biurem usług kariery lub biura przyjęć, aby zobaczyć, gdzie absolwenci pielęgniarstwa na ogół dostać pracę po ukończeniu studiów

• Czy jest to niedrogie? Dowiedz się, co nauka jest, i sprawdzić, czy pasuje do Twojego budżetu

• Czy mają opcję internetowy? Jeśli nie chcesz, aby wziąć udział w tradycyjnych programu RN, upewnij się, że szkoły jesteś śledczy mają programy RN internetowych

ADN Versus Dyplom stopniach Pielęgniarstwa

Jeśli chcesz otrzymać RN szybko, być może debaty pomiędzy stopniem ADN i stopnia dyplom pielęgniarstwa. Ale jakie są różnice?

Oba kierunki studiów pozwoli Ci zostać pielęgniarką i pracuje w dziedzinie opieki zdrowotnej. Programy te są zazwyczaj oferowane przez szpitalu lub innym zakładzie, jak i po zakończeniu programu, będzie certyfikowany do pracy w szpitalu lub innym zakładzie szpitalnego z dyplomu.

ADN lub dyplom wyższej uczelni w zakresie pielęgniarstwa, jest zazwyczaj oferowane przez community college. Po zakończeniu programu, będziesz mieć dyplom wyższej uczelni i będą przygotowani do pracy w dowolnym miejscu RN może pracować. Jednak większość obiektów wymagają BSN dla rozwoju kariery.

Po zakończeniu albo stopień opieki dyplomowej lub i stopień, może warto rozważyć wspierając edukację z dyplomem BSN. Uniwersytet Południowej oferuje RN do BSN programu realizacji do dyplomu lub pielęgniarek studiów stowarzyszonej, które mogą zostać zrealizowane w ciągu zaledwie 1 ½ roku, w całości w Internecie.

Rozważania szkolne RN

Jeśli zdecydowaliśmy chcesz dalszej swojej edukacji RN w South University Online, należy zrobić kilka decyzji, takich jak:

 • Jaki rodzaj stopnia chcesz? Czy masz dyplom wyższej uczelni, lub nie masz już BSN? Jeśli masz dyplom wyższej uczelni, RN do BSN programu realizacji jest dla Ciebie. Jeśli masz już swój BSN, a następnie MSN jest to dobry wybór.
 • Ile chcesz wydać? South University Online jest niedrogie, a pomoc finansowa jest dostępna dla tych, którzy kwalifikują się, dalej pokrywaniu kosztów stopnia
 • Ile masz czasu? Jeśli chcesz, aby jak najszybciej otrzymać swój stopień, można zapisać się na zajęcia w przyspieszonych South University Online, które biorą tylko pięć i pół tygodnia, aby zakończyć

Szkoły RN i części kliniczne

Jeśli zdecydowaliśmy się uczestniczyć MSN South University Online lub RN do BSN programu realizacji, trzeba będzie ukończyć składnik kliniczne zarobić swój stopień.

Komponent kliniczne mające na celu umieścić umiejętności uczenia się w klasie (lub, w przypadku Uniwersytetu Południowej, poprzez WWW) do pracy. Będziesz pracować z pacjentami, innych pielęgniarek i lekarzy, aby wiedzę już zdobytą prawdziwe. Angażując się w wymaganiach klinicznych dla twojego stopnia, dowiesz się, jak dbać o Ciebie pacjentów lepiej i zwiększyć wartość swojego pracodawcy.

W South University Online, można zaplanować swój składnik kliniczne w zakładzie blisko Ciebie, dzięki czemu można łatwo spełnić wymagania.

Kryteria do dobrych szkół RN

Oto kilka pytań, które warto sobie zadać, patrząc na różnych szkół RN online:

 • Czy szkoła akredytowana? Szkoła musi być akredytowane w celu, aby uzyskać licencję pielęgniarskiej. Uniwersytet Południowej jest regionalnie akredytowane przez SACS (Southern Association of Colleges and Schools)
 • Gdzie absolwenci zdobyć pracę? Usługi biura lub biura karier w Południowej przyjęć Uniwersytetu Online może powiedzieć, gdzie absolwenci pielęgniarstwa na ogół dostać pracę po ukończeniu studiów
 • Czy to niedrogie? South University Online jest około $ 262 / godzinę kredytowej dla studiów licencjackich, a pomoc finansowa jest dostępna
 • Jak dobrze jest ich program w Internecie założona? Zobacz, jak długo szkoła została konieczności kursy online, a jaki procent swoich kursów online. Im dłużej kursy online są oferowane, a tym bardziej oferta, lepiej wyposażone szkoły będzie. South University Online jest oferowanie zajęć online od kilku lat, i ma ugruntowaną programu online w wielu obszarach

Online Versus Tradycyjne Szkoły RN

Jeśli wybrałeś realizować swoje RN do BSN lub MSN stopnia, może masz możliwość studiowania zarówno w środowisku na terenie kampusu lub w trybie online, jak w South University Online. Rozważmy następujące punkty dotyczące tradycyjnych porównaniu programów online:

 • Stopni Online pozwalają zachować pracę. W South University Online, RN do programów BSN i MSN są elastyczne i pracy z harmonogramem. Możesz uczyć się w swoim własnym tempie i na własnym harmonogramem, dzięki czemu łatwiej utrzymać pracę
 • Nie musisz mieć szkołę RN blisko Ciebie. Jeśli nie ma programów RN w pobliżu domu i przeprowadzki nie jest opcją, South University Online jest doskonałym rozwiązaniem. Możesz uczyć się w dowolnym miejscu i nie są ograniczone przez geografii
 • Musisz być wygodne z technologii. Zarabianie swój dyplom South University Online oznacza będziesz na zajęcia za pośrednictwem Internetu i interakcji ze studentami i profesorami za pośrednictwem technologii; musisz być wygodne z technologii, aby osiągnąć sukces

Szkolenie dla LPN / LVNs

Jeśli szukasz pracy w pielęgniarstwie, ale nie chcę, aby wziąć udział w program studiów RN dwuletni lub cztery lata, można pracować, aby stać się LPN lub LVN w około roku. LPN, licencjonowane praktyczne pielęgniarki lub LVN, licencjonowanych pielęgniarek zawodowych, pracy z RN lub lekarzy.

Zazwyczaj można zarobić certyfikacji, aby stać LPN lub LVN z młodszego lub community college, lub za pośrednictwem szkoły zawodowej. Praca jako LPN lub LVN jest również dobrym rozwiązaniem, gdy idziesz do RN szkoły, aby pomóc utrzymać się. Niektóre szkoły oferują kredyt na ludzi, którzy przeszli przez LPN lub szkolenia LVN kiedy wrócić do zarobienia RN.

Rozważania przed zastosowaniem Szkoły RN

Kiedy już zdecydujesz się wziąć udział RN szkoły, istnieje kilka rzeczy do rozważenia przed rozpoczęciem przebiegu programu. Oto kilka pytań, które należy zadać sobie pytanie:

• Jaki rodzaj stopnia chcesz? Czy chcesz BSN lub dyplom wyższej uczelni w pielęgniarskiej (ADN), lub inny certyfikat pielęgniarskiej?

• Gdzie chcesz studiować? Chcesz studiować na uczelni, czy w domu? Musisz zdecydować pomiędzy tradycyjnym szkoły RN i internetowym szkoły RN.

• Ile chcesz wydać? Sprawdź czesne wszystkich szkołach bierzesz pod uwagę i zdecydować, który z nich pasuje do Twojego budżetu.

• Ile czasu masz? Czy chcesz otrzymać licencję teraz, czy masz cztery lata poświęcić na licencjat? Jeśli czas jest najważniejszy, za dyplom wyższej uczelni lub kurs LPN / LVN badania.

Pomoc finansowa dla szkół RN

W South University Online, można zarobić pomocy finansowej, aby koszt stopniu bardziej przystępne.

Istnieją specyficzne kredyty szkolne, stypendia i inne formy pomocy dostępnej dla studentów Uniwersytetu w Południowej Online. Istnieją również federalne źródła pomocy finansowej dostępnych dla osób uczestniczących RN szkoły. Uniwersytet Południowej oferuje Pell dotacji, pożyczki, Stafford praca-studia i różne inne źródła pomocy. Możesz wypełnić formy pomocy finansowej w Internecie, a są katalogi pomoc pomocy finansowej dostępne w różnych miejscach w sieci.

Pielęgniarstwo stopni zaawansowane

Po zakończeniu swój stopień BSN (Bachelor of Science w zakresie pielęgniarstwa), można wybrać, aby zakończyć swój stopień MSN w South University Online do dalszej kariery.

MSN lub magister pielęgniarstwa, wymaga, aby zdobyli swój stopień BSN i licencji RN w celu rozpoczęcia. Program MSN South University Online jest przeznaczony dla ruchliwego zawodowej pielęgniarki.

Jeśli chcesz, aby włamać się do administracji szpitala lub kształcenia pielęgniarek, trzeba będzie zdobyć dyplom MSN. Po zakończeniu swojej stopniu MSN w South University Online, można przejść szybciej w swojej karierze zdobytą wiedzę za pośrednictwem w obszarach takich jak pielęgnacja edukacji i opieki trendy.

Co BSN Przebieg studiów wygląda

Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu stopnia BSN w South University Online, można się zastanawiać, jaki rodzaj zajęć weźmiesz i w jakiej kolejności. Oto typowy podział semestr kursu czterech lat studiów dla BSN:

One-cztery semestry (dwa pierwsze lata): generalne przesłanki, edukacja, jak angielski, matematyka, nauki i historii

Semestr piąty: Wprowadzenie do profesjonalnej pielęgnacji; Pathopharmacology; Zdrowie Ocena I; Ochrona zdrowia Dostawa

Semestr szósty: Opiekunki / Pielęgnacja niemowląt i dzieci; Nauka i badania dla pielęgniarstwa; Pielęgniarstwo dorosłych Zdrowie; Gerontologicznych Pielęgniarstwo; Clinical Nursing dorosłych

Semestr siódmy: pielęgniarstwo psychiatryczne; Informatyka i technologia; Opieka pielęgniarska w wieku Rodziny; Zajęcia do wyboru

Semestr Osiem: Pielęgniarstwo Społeczność zdrowie; Heath Care dostawy; Kliniczny