grsail.com

Pielęgniarstwo Stopień: Wnioskodawcy Pielęgniarstwo szkolne Porady

Dobre Kandydaci na Studia na MSN

Po zakończeniu swój stopień BSN, kolejnym logicznym krokiem w edukacji jest, aby zakończyć swój stopień MSN. South University oferuje online programu MSN, który pozwala szybko i we własnym tempie otrzymać swój stopień MSN. Aby sprawdzić, czy jesteś dobrym kandydatem do stopnia South University Online MSN skorzystać z poniższej listy kontrolnej:

 • Masz już swój BSN. Program MSN Uniwersytetu Południowej wymaga już zakończone swój stopień BSN i posiada ważną licencję pielęgniarskiej
 • Musisz mieć conajmniej licencjackich GPA 3,0. Aby zostać przyjętym w programie MSN Uniwersytetu Południowej, trzeba będzie udowodnić, że jesteś dobrym uczniem jako student
 • Wziąłeś chemii uczelni i statystyki. Do programu MSN Uniwersytetu Południowej, trzeba będzie ukończyć jakieś specjalne kursy jak student, takich jak chemia i statystyk. Jeśli nie ukończyłeś tych klas, załatw je w college'u przed zastosowaniem dla MSN
 • Jesteś zmotywowany i chce awansować w swojej karierze. Program Południowy Uniwersytet MSN jest ukierunkowany pielęgniarek, którzy chcą przenieść się do stanowisk kierowniczych lub edukacyjnych; to zazwyczaj muszą wykazać, że są zmotywowani i zainteresowani postęp w swojej karierze przez esej przyjęć

MSN Program przyjęć wymagania Uniwersytetu Południowej

Jeśli jesteś zainteresowany w stosowaniu programu internetowego MSN Uniwersytetu Południowej, tutaj są wymagania trzeba będzie spełnić jako wnioskodawcy:

 • Stopień BSN
 • Ważne prawo opieki w stanie, w którym chcesz ćwiczyć
 • Wszystkie stenogramy z Twoich podyplomowych szkół średnich
 • Wynik do zaakceptowania GRE
 • Listy referencyjne
 • Pisemnej lub w-osoby wywiad
 • Różne kursy warunków wstępnych

Możesz otrzymać pakiet informacji z pełnymi przyjęć wymagania na życzenie za pośrednictwem strony internetowej South University Online jest.

Kto powinien rozważyć Programu Aide pielęgniarki

Jeśli są Państwo zainteresowani włamanie do zawodu pielęgniarki, stając doradca pielęgniarki może być dla Ciebie. Po zakończeniu swojej pielęgniarki aide studiów, zazwyczaj po około roku, można otrzymać CNA lub certyfikat aide biegłego pielęgniarki. Generalnie, wymagania aplikacji dla programów aide pielęgniarki są mniej rygorystyczne niż dla LPN / programu LVN lub programu RN. Skarżący aide pielęgniarki muszą być bo 16 lat, być w dobrym zdrowiu i nie mają wyroki skazujące, mają zdolność do podnoszenia i przemieszczania pacjentów, i mają dobre pojęcie o języku angielskim. Skarżący aide pielęgniarki zazwyczaj lubię pracować z mieszkańcami w długotrwałej opieki, takich jak domy opieki i ośrodkach psychiatrycznych, ponieważ są to rodzaje prac, które doradcy pielęgniarki kwalifikują się do.

Kto powinien Rozważmy LPN / Program LVN

Dobrym rozwiązaniem dla coraz pielęgniarki bez poświęcić cztery lata w stopniu BSN jest stać LPN / LVN, licencjonowana pielęgniarka praktyczne lub licencji zawodowych. Możesz wejść w LPN / programu LVN bezpośrednio z liceum, lub można wybrać, aby wrócić do zarobienia licencji. Oto typowe wymagania wstępne dla kandydatów do programu LPN / LVN:

• Absolwent szkoły średniej lub GED równoważność

• Kursy Warunek takie jak podstawowej matematyki i podstawowym składzie. Zazwyczaj należy wypełnić je z 2,0 GPA / 4.0 lub wyższej

• Stenogramy z twojego liceum lub innych uczelni uczestniczyli

• Referencje

• Wszelkie istotne wyniki oceny wymagane przez szkołę Zazwyczaj można zakończyć program LPN / LVN w około roku, a następnie przyjąć test certyfikacji i otrzymać licencję. Wiele programów są również elastyczne, dzięki czemu można uczyć się w nocy lub w weekendy, co pozwala na utrzymanie pracy, jeśli to konieczne.

Kto powinien wystąpić o MSN Stopień

Niektóre pielęgniarki chcą zrobić kolejny krok w ich edukację i ukończyć studia MSN. Którzy są dobrymi kandydatami do stopni MSN? Oto kilka wskazówek. - Masz już swój BSN. Programy MSN zwykle wymagają, aby mieć ukończone studia BSN i posiadać ważne prawo opieki. - Musisz mieć conajmniej GPA 3,0. Musisz udowodnić, że jesteś dobrym uczniem jako student; większość programów MSN będzie wymagać ich wnioskodawcom RN mieć co najmniej 3,0 w skali 4,0. - Wziąłeś chemii uczelni i statystyki. Musisz ukończyć jakieś specjalne kursy jak student, takich jak chemia i statystyk. Jeśli nie ukończyłeś tych klas, załatw je w college'u przed zastosowaniem. - Jesteś zmotywowany i chce awansować w swojej karierze. Większość programów MSN są ukierunkowane pielęgniarek, którzy chcą przenieść się do stanowisk kierowniczych lub edukacyjnych; to zazwyczaj muszą wykazać, że są zmotywowani i zainteresowani postęp w swojej karierze przez esej przyjęć.

Przeszkody i wyzwania dla RN Wnioskodawców

Możesz myśleć, że jeśli już zdecydują się RN, doradca pielęgniarki lub LPN / LVN, największym wyzwaniem jest znalezienie odpowiedniej szkoły i dowiedzieć się, jak będziesz miał czas, aby poświęcić się do programu. Niestety, to nie może być największym wyzwaniem twarz. Nawet jeśli nie jest krytyczny niedobór pielęgniarek w Ameryce, do trzech czwartych wnioskodawców programów opieki w niektórych szkołach są odrzucane. Powodem jest to, że większość szkół pielęgniarskich mają ograniczone zasoby z powodu braku opieki; nie są po prostu wystarczająco dużo pielęgniarek, które chcą być nauczycielami.

Jednym ze sposobów, aby pomóc obejść selektywności programów opieki jest powoli na swój sposób się po drabinie pielęgniarskiej - pierwszy staje aide biegłego pielęgniarki, a następnie LPN / LVN, a następnie zaczyna swój stowarzyszonej lub licencjat pielęgniarstwa stamtąd. Wiele szkół będzie dać pierwszeństwo wnioskodawcom RN, którzy mają już jakieś szkolenia pielęgniarek pod pasy.

Promując RN Wnioskodawców i pielęgniarek

Pielęgniarstwo jest przedstawiana przez długi czas w telewizji i filmach; ale są pielęgniarki przedstawiana w pozytywnym i dokładne światło? Niektórzy zwolennicy dla pielęgniarstwa zarzucają sposobie pielęgniarki są przedstawiane w mediach, a rozpoczęły kampanie informacyjne w celu poprawy obrazów pielęgniarek.

Na przykład, grupa rzecznictwa kwestionuje sposób pielęgniarki są portretował na popularnym telewizyjnym serialu "Chirurdzy", mówiąc, że lekarze są ci, którzy robią z "ekscytujący" pracę, że pielęgniarki rzeczywiście zrobić w prawdziwym życiu. Zabrali też problem ze sposobu strajk opieki została ukazana w serialu, i rozpoczęły kampanię się pisania na poprawę wizerunku pielęgniarki. Grupa interesu również podjęła problem ze sposobu pielęgniarki są przedstawiane w serialu "ER", w Johnson & Johnson reklamach, a nawet w automatach w Las Vegas nazywane "Kaprysy". Nurse Jeśli jesteś zainteresowany wyrażania swojej opinii, ci może pisać listy do różnych producentów telewizyjnych i multimedialnych w ramach kampanii.

Przyspieszony Program Pielęgniarstwo

Niektóre szkoły pielęgniarskie oferują już przyspieszonych programów opieki, pozwalając wnioskodawców RN, którzy już zarobione tytuł licencjata, aby zarobić na swoje BSN w około roku. Jednak te przyspieszone programy nie są dla każdego; tych wytycznych, aby sprawdzić, czy jesteś dobrym kandydatem do przyspieszenia programu opieki.

- Masz już tytuł licencjata. Większość programów wymaga przyspieszonych można już zdobył tytuł licencjata w jakiejś dziedzinie; jeśli nie jest to pole dotyczące nauki, być może trzeba będzie wykonać pewne warunki wstępne, zanim będzie można rozpocząć swoje zajęcia opiekuńcze.

- Jesteś bardzo zmotywowani i dobrym uczniem. Przyspieszone programy opieki są zazwyczaj bardzo konkurencyjne, i musisz udowodnić, że będziesz w stanie obsłużyć żądania długich dni i trudnych kursów.

- Masz środków finansowych. To jest prawie niemożliwe, aby pracować nawet w niepełnym wymiarze czasu pracy, gdy jesteś zapisaną do przyspieszonego programu opieki; w związku z tym, należy być w stanie poświęcić cały swój czas do szkoły i nie mają potrzebę pracy.

Dobrymi kandydatami do RN Uniwersytetu Południowej do BSN Studia online

Jeśli chcesz rozwijać swoją karierę z dyplomem BSN, ale mają napięty harmonogram, może chcesz zastosować do RN Uniwersytetu Południowej do BSN stopnia online.

W South University Online, można zarobić BSN na wygody i własnego harmonogramu. Bierzesz wszystkie zajęcia za pośrednictwem Internetu, i interakcji z innymi studentami za pośrednictwem czatów i systemów BBS. Pomoc techniczna jest dostępna w Internecie i e-mail.

Wymagania dla RN South University Online do stopni BSN są takie same jak dla tradycyjnego RN do programów ukończenia BSN. Dodatkowym wymogiem jest jednak to, że dobrzy kandydaci muszą być wygodne z wykorzystaniem technologii na studia. Również musi być zmotywowany i stanie zorganizować swój czas również.

Nowe wyzwania w RN Wnioskodawców

Jeśli jesteś zainteresowany w stosowaniu się do programu internetowego Uniwersytetu Południowej, albo ich MSN lub RN do stopnia BSN, jakie możesz napotkać pewne wyzwania dla przyjęcia.

Nawet jeśli nie jest krytyczny niedobór pielęgniarek w Ameryce, do trzech czwartych wnioskodawców programów opieki w niektórych szkołach są odrzucane. Powodem jest to, że większość szkół pielęgniarskich mają ograniczone zasoby z powodu braku opieki; nie są po prostu wystarczająco dużo pielęgniarek, które chcą być nauczycielami.

Aby być dobrym kandydatem do RN Uniwersytetu Południowej do BSN programu on-line, to pomaga, jeśli masz już doświadczenie w zakresie pielęgniarstwa. Musisz być aktywny pielęgniarki i być przeznaczone do zarabiania program BSN. Do ich programu MSN, silniejsze twoje stopnie są licencjackich i więcej doświadczenia w pracy masz, tym większe szanse są akceptowane.

Rekrutacja Wymagania dla RN Wnioskodawców do Programy MSN

Jeśli są Państwo zainteresowani ubieganiem się o MSN, oto niektóre wymagania mogą musisz spełnić jako wnioskodawcy RN:

• Dowód wysokiej ukończenia szkoły

• stopień BSN, z łączną GPA 3,0 w skali 4,0

• Wszystkie stenogramy z Twoich podyplomowych szkół średnich

• dopuszczalny wynik na GRE (zazwyczaj około 1000 na słownej / ilościowych i 4,5 na analityczne)

• Listy referencyjne

• pisemne lub w-osoby wywiad

• Różne kursy warunków wstępnych

• akredytacji szkoły, gdzie nie otrzymał swoich współpracowników pielęgniarstwa lub dyplom

• ważne prawo opieki w stanie, w którym chcesz studiować

Po znalezieniu programu MSN, co jest dobre dla Ciebie, skontaktuj się z biura przyjęć, aby dowiedzieć się dokładnie, jakie są ich wymagania. Zazwyczaj będą wysyłać pakiet informacji, wraz z wymaganiami listy kontrolnej.

RN Wnioskodawcy i Technologii

Aby zgłosić się do RN South University Online do programu lub programu MSN BSN, musisz być wygodne z technologii, aby osiągnąć sukces.

Musisz być wygodne przy użyciu Internetu, a konkretnie World Wide Web i wszystkie programy z przeglądaniem stron internetowych. Trzeba mieć także dostęp do połączenia internetowego lub lepszy 56K, i komputer z procesorem Pentium III, Windows 2000 lub XP i 256 MB pamięci RAM.

Można kupić oprogramowanie za pośrednictwem podróżował, czy można dostarczyć własne Microsoft Office i Norton Antivirus.

Pielęgniarstwo w mediach

Jeśli ubiegasz się o jednym z internetowych Uczelni stopni Południowej, może być radością dołączam do świata pielęgniarstwa, jak to jest przedstawiane w telewizji iw filmach. Jeden punkt, aby mieć świadomość, jednak to, że niektórzy zwolennicy dla pielęgniarstwa kwestionuje sposób pielęgniarki są przedstawiane w mediach, a rozpoczęły kampanie informacyjne w celu poprawy obrazów pielęgniarek.

Na przykład, grupy poparcia nie podoba mi się sposób, pielęgniarki są przedstawiane w telewizji pokazuje, jak "Chirurdzy" i "ER", ponieważ pielęgniarki są na ogół przedstawiana jako "pomocnik" do lekarzy, którzy wykonują więcej "ekscytujący" pracy. Grupa ta miała również problemu z one way pielęgniarki są przedstawiane w innych typach nośników, takich jak reklamy telewizyjne, a nawet na maszynach Las Vegas gier.

Jeśli ubiegasz RN do programu BSN lub programu MSN w South University Online, należy zdawać sobie sprawę z niektórych kwestii, że adwokaci podejmują z portretem pielęgniarek w mediach.

Dobre Kandydaci na Stopni Online

South University Online oferuje online stopni dla tych studentów, którzy chcą ukończyć BSN z RN do programu BSN, lub dla tych, którzy chcą zarobić na MSN.

Jeśli rozważasz online stopnia na Uniwersytecie Południowej, należy zadać sobie następujące pytania, aby sprawdzić, czy jesteś dobrym kandydatem być studentem w Internecie:

 • Są komfortowe z technologią? Od programów uniwersyteckich Południowej są dostarczane wyłącznie za pośrednictwem Internetu, musisz upewnić się, że są na tyle wygodne, z technologii, takich jak Internet, czat, i edytor tekstu, aby być w stanie ukończyć studia
 • Czy jesteś zmotywowany? Programy online są elastyczne, ale ponieważ należy wypełnić je w swoim własnym tempie i zgodnie z własnym harmonogramem, musisz być zmotywowany osób. Musisz także być w stanie skutecznie zarządzać czasem
 • Czy wygodne pracuje sam? Będziesz w stanie współdziałać z innymi studentów i wykładowców dzięki technologii podczas pracy na stopniu w South University Online, ale można jeszcze znaleźć sobie pracę na własną rękę więcej niż byłoby w tradycyjnym programie.

Jak łączyć z innymi RN Wnioskodawcy w South University Online

Jeśli zastanawiasz się nad zapisaniem się w jednym z programów internetowych RN South University Online jest, może być zainteresowany w jaki sposób uczniowie łączą się ze sobą, gdy studiują. Uniwersytet Południowej dokłada wszelkich starań, aby pomóc Ci się połączyć z innymi uczniami w programie, dzięki czemu można uzyskać wsparcie, którego potrzebujesz.

Uniwersytet Południowej nie ma wymogu stałego pobytu, ponieważ wymagania w zakresie miejsca zamieszkania może utrudniać elastyczności programów internetowych. Zamiast tego, uczniowie współdziałają dostępnej technologii, takich jak programy rozmów, czatów i systemów BBS. Niektóre kursy nawet wymagania, które zamieszczać wiadomości i obsługi nawzajem wiadomości w klasie.

Pomocy technicznej jest dostępna online, a także za pośrednictwem poczty e-mail do pomocy technicznej. Jeśli nie masz z wykorzystaniem technologii komunikacyjnych, nie będziesz miał problemów z połączeniem z innymi uczniami w programach RN South University Online jest.

O przyspieszonego Online Programy Pielęgniarstwa Uniwersytetu Południowej

Na Uniwersytecie Południowej, można zarobić RN do stopnia BSN w zaledwie 1 ½ roku, jeśli jesteś wykwalifikowanym kandydatem. Z przyspieszonych kursów, które trwają tylko 5 i pół tygodnia, można zakończyć zajęć w Internecie szybko i przy minimalnym zakłóceniu harmonogramu.

Jeśli rozważa przyspieszone online stopnia Uczelni Południowej, trzeba być bardzo zmotywowany osobą i dobrym uczniem. Musisz także być gotów pogodzić się z potencjalnie wymagającym harmonogramem, w zależności od osobistego harmonogramu.

Jeśli chcesz szybko zarobić swój stopień BSN, przyspieszone RN South University Online do stopnia BSN może być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie.

Kto powinien rozważyć studia online

Wiele osób zainteresowanych w zakresie pielęgniarstwa lub pogłębianie ich kariery opieki może rozważyć zapisanie w programie internetowym stopni. Stopni Online są zwykle dostępne dla tych, którzy chcą ukończyć BSN z RN do programu BSN, lub dla tych, którzy chcą zarobić na MSN. Niektóre programy kształcenia dorosłych oferują kojarzy stopni w zakresie pielęgniarstwa online, a szkolenia LPN / LVN, jak również online. Jeśli rozważasz online stopnia, należy zadać sobie następujące pytania, aby sprawdzić, czy jesteś dobrym kandydatem być studentem w Internecie:

• Czy jesteś wygodne z technologii? Musisz upewnić się, że są na tyle wygodne, z technologii, takich jak Internet, czat, i edytor tekstu, aby być w stanie ukończyć studia

• Czy jesteś zmotywowany? Ponieważ kursy online są zrobione w swoim czasie, że są elastyczne - ale też wymaga dużo motywacji ze strony użytkownika. Jeśli potrzebujesz terminy i nadzoru, aby prace, kursy online nie może być dla Ciebie.

• Czy jesteś wygodne solowy pracy? Mimo, że kursy online umożliwiają interakcję z innymi studentów i wykładowców, za pośrednictwem sieci i innego oprogramowania, może się znaleźć pracę na własną rękę więcej niż byłoby w tradycyjnym programie. Upewnij się, że jest w porządku z tobą.

Łączenie z innymi RN Wnioskodawcy programów online

Jednym z najważniejszych pytań, które mogą mieć kandydaci RN przed zapisaniem w programie online jest: jak można połączyć z innymi studentami? Biorąc pod uwagę, że kursy online wyeliminowanie konieczności podróżowania do kampusu za udział w tradycyjnych kursach w klasie, twój kontakt z innymi studentami w programie może być ograniczona. Dlatego wiele online szkoły ogromnych starań, aby pomóc Ci się połączyć z innymi uczniami w programie, dzięki czemu można uzyskać wsparcie, którego potrzebujesz. Niektóre programy mają wymagania zamieszkania, co oznacza, że ​​uczniowie muszą dojść do kampusu okresowo spotkać się z innymi studentami i profesorami. Choć zmniejsza elastyczność niektórych programów, pomaga niektórych uczniów, którzy naprawdę potrzebują, aby połączyć się z rówieśnikami. Programy, które nie mają wymagania rezydencji zwykle umożliwić studentom do interakcji za pośrednictwem dostępnej technologii, takich jak programy rozmów, czatów i systemów BBS. Niektóre kursy nawet wymagania, które zamieszczać wiadomości i obsługi nawzajem wiadomości w klasie.

Znalezienie szkoły dla RN do BSN Stopni Online

Jeśli masz obecnie RN ze stopnia jednostki stowarzyszonej, ale chcą rozwijać swoją karierę, może być zainteresowany w RN do stopnia BSN. Jeśli potrzebujesz, aby utrzymać pracę i nie może sobie pozwolić, aby rzucić pracę, aby poświęcić się w pełnym wymiarze czasu, aby coraz BSN, RN do BSN online stopnia może być właśnie dla Ciebie. Wiele szkół oferuje obecnie RN do programów BSN w trybie online, co pozwala na badanie w Twojej wygody i własnego harmonogramu. Zajęcia są dostarczane za pośrednictwem Internetu, a studenci interakcji za pośrednictwem czatów i systemów BBS. Jeśli masz dyplom wyższej uczelni oraz RN i są wygodne, z technologii, rozważyć RN do BSN stopnia online. Wymagania dla RN-line do stopni BSN są zwykle takie same, jak dla tradycyjnego RN do stopni BSN, ale kandydaci muszą być wygodne RN z wykorzystaniem technologii na studia.

Co będzie Przestudiuj jako Wnioskodawcy RN w South University Online

Jeśli stosuje się do RN South University Online do BSN programu internetowego, będziesz studiować następujące tematy:

 • Opieka paliatywna
 • Gerontologicznych pielęgniarstwa
 • Internet / alternatywnej opieki
 • Pacjent umiejętności dydaktyczne
 • Delegacja zadań
 • Podejmowanie decyzji

RN do programu BSN w South University Online jest przeznaczony dla kandydatów z dyplomem RN, którzy chcą przejść do następnego poziomu w ich edukacji pielęgniarskiej. Akademia została założona South internetowego programu, a wykwalifikowani kandydaci mogą otrzymać dyplom BSN w zaledwie 1 ½ roku.

Decydując, czy należy zastosować dla RN do Programu BSN

Jeśli masz już dyplom wyższej uczelni w zakresie pielęgniarstwa i są licencjonowanego RN, doskonały sposób, aby wziąć swoją karierę na wyższy poziom jest z RN do BSN programu realizacji od South University Online. Większość szpitali będzie zatrudniać RNS ze stopni stowarzyszonej do pracy, ale mogą przejść nad kojarzy pielęgniarki studiów dla pielęgniarek z BSNs przy promocji.

Jeśli masz RN jednostki stowarzyszonej, twój stopień BSN jest kolejnym krokiem w edukacji. Jeśli masz licencję aktywnego pielęgniarki są gotowe do poszerzenia swojej edukacji, RN do BSN na Uniwersytecie Południowej jest dla Ciebie.

Program Uniwersytetu Południowej jest całkowicie on-line, co oznacza, że ​​można pracować w swoim własnym tempie i według własnego harmonogramu. Aby zastosować, musisz stenogramy z Twojego programu studiów stowarzyszonej, Kopia licencji twojego pielęgniarki i listy polecające do zastosowania.

Czy RN do BSN stopnia dla Ciebie?

Jeśli masz już dyplom wyższej uczelni w zakresie pielęgniarstwa i są licencjonowane RN, można się zastanawiać, jak wziąć swoją karierę na wyższy poziom. Mimo, że większość szpitali zaakceptuje RNS z stopni stowarzyszonej do pracy, mogą być niechętni do niech te pielęgniarki przejść przez szeregi karmiących. Jeśli znajdziesz się w tej pozycji, zdobywając swój stopień BSN jest następny krok. Jeśli jesteś RN z licencją aktywnego pielęgniarki, są zainteresowani pogłębianie swojej kariery, i są dedykowane do nauki to zajmie się tam dostać, a następnie RN do programu BSN jest prawdopodobnie dla ciebie. Musisz zgłosić się do programu z transkryptów od stopnia twojego stowarzyszonej, kopię pozwolenia na swojej pielęgniarki, listów polecających i innych kryteriów, w oparciu o szkoły. RN wnioskodawcy mogą być zobowiązani do wypełnienia jakieś wymagania wstępne kursu wypełnić swojej wiedzy, nauki, matematyki i logiki.