grsail.com

Pielęgniarka: Pielęgniarka certyfikacji Porady

Certyfikowane Zarejestrowanych anestezjologów Nurse

Gdy staje certyfikowane pielęgniarki, jedna zaawansowana kliniczne opieki specjalnością jest znieczulenie pielęgniarka. Jako specjaliści anestezjologii pielęgniarka, cRNA zarządzać około 65% z 26 milionów anestezjologii udzielonych pacjentów w Stanach Zjednoczonych każdego roku.

Wynagrodzenia zarejestrowanych pielęgniarek

Mediana rocznych zarobków pielęgniarek były 48,090 dolarów w 2002 roku 50 procent zarobił w średnim między 40,140 dolarów i 57,490 dolarów. Najniższy 10 procent pielęgniarek zarobił mniej niż 33.970 dolarów, a najwyższa 10 procent zarobił ponad 69.670 dolarów. Mediana rocznych zarobków w przemyśle zatrudniających największą liczbę zarejestrowanych pielęgniarek w 2002 roku były następujące:

Służby zatrudnienia 55.980 dolarów
Ogólne szpitale medyczne i chirurgiczne 49,190 dolarów
Domowej opieki zdrowotnej usługi 45.890 dolarów
Gabinety lekarzy 44870 dolarów
Opieka pielęgniarska Wyposażenie 43.850 dolarów

Wielu pracodawców oferuje elastyczne harmonogramy pracy, opieki nad dziećmi, korzyści edukacyjne i premie.

*** Zrobione z Biura Statystyki Pracy, Departament Pracy, Pracy Outlook Handbook, wydanie 2004-05

Zarejestrowanych Pielęgniarstwo Fakty

Zarejestrowanych pielęgniarek w posiadaniu około 2,3 mln miejsc pracy w 2002 roku jako największy zdrowia okupacji. O 3 z 5 miejsc pracy, w szpitalach, leczenie szpitalne i ambulatoryjne, w departamentach. Inne zarejestrowanych pielęgniarek pracował w biurach lekarzy, zakładów opieki pielęgniarskiej, usługi domowej opieki zdrowotnej, służb zatrudnienia, agencji rządowych i ośrodków opieki ambulatoryjnej. Reszta pracowała głównie w społecznej agencje pomocy oraz usługi edukacyjne, publiczne i prywatne. Około 1 na 5 RNS pracował w niepełnym wymiarze godzin.

Co Zarejestrowanych Pielęgniarki Czy

Zarejestrowanych pielęgniarek (RNS):
* Promocja zdrowia, zapobieganie chorobom i pomóc pacjentom radzić sobie z chorobą.
* Są edukatorzy zdrowia dla pacjentów, ich rodzin i społeczności.
* Obserwować, oceniać, a objawy rekord, reakcje, a postępy u pacjentów; pomóc lekarzom podczas zabiegów chirurgicznych, zabiegów i badań; podawanie leków; i pomaga w rekonwalescencji i rehabilitacji.
* Może również rozwijać i zarządzać planów opieki pielęgniarskiej, poinstruować pacjentów i ich rodzin w odpowiedniej opieki i pomocy osobom i grupom podjęcia kroków w celu poprawy lub utrzymania ich zdrowia.

*** Zrobione z Biura Statystyki Pracy, Departament Pracy, Pracy Outlook Handbook, wydanie 2004-05

Rola Crna

Rola Crna zajmuje znieczulenia pacjenta musi przed, w trakcie i po operacji lub dostarczenia dziecka przez podmioty fizycznie oceny, participats w przedoperacyjnej nauczania, przygotowuje dla anestezjologicznego, zarządza znieczulenie do utrzymania ból pacjenta darmo, utrzymuje Znieczulenie śródoperacyjnie i nadzoruje odzysku z narkozy.

Pielęgniarka Znieczulenie Certyfikacja

Aby otrzymać certyfikat pielęgniarki zarejestrowanej, pielęgniarka musi uczestniczyć akredytowanego znieczulenia pielęgniarki program edukacyjny do otrzymania szeroką edukację w znieczuleniu. Po ukończeniu studiów, pielęgniarka musi zdać egzamin certyfikacyjny dla pielęgniarek, aby stać CRNA.

Pielęgniarka Program Stopień znieczulenia

Pielęgniarka Znieczulenie Stopień Program będzie zawierać od 24 do 36 miesięcy absolwent kursu pracy, w tym zarówno w klasie i doświadczenie kliniczne związane z programem nauczania w klasie, podkreślając, anatomii, fizjologii, patofizjologii, biochemii, chemii, fizyki i farmakologii, jak związane z narkozy.

Zarejestrowanych zajęcia opieki

Rejestrowane są zajęcia opieki na wielu uczelniach i szkołach specjalnych. Istnieje wiele szkół pielęgniarskich w prawie wszystkich gmin, które przewidują zajęcia specjalistyczne. Będziemy chcieli, aby rozpocząć z Twojej lokalnej uczelni, aby zobaczyć na zajęcia, które oferują. Aby możliwie zmniejszyć swoje wydatki klasowe, może chcesz dowiedzieć się, jakie zajęcia są w stanie przenieść z innego tańszego szkoły w oczekiwaniu na ukończenie swój zarejestrowany stopień opieki. Jak blisko zakończeniu swojej edukacji i osiągając swój cel stania się pielęgniarka, będzie na pewno chcesz mieć pewność, że w pełni zrozumieć granice, wymagania i oczekiwania pielęgniarka relacji pacjenta. W wielu przypadkach z Twoich pacjentów można zauważyć, że pielęgniarki i pielęgniarki dowcipy humor może się przydać, aby ułatwić pacjentowi. To niesamowite, jak humor może koją danej osoby, dyskomfortu, obawy i lęki. Pacjent jest zazwyczaj w miejscu, w którym czują że mają niewielki lub żaden kontrolę nad sytuacją, ich zdrowia i dobrego samopoczucia. Większość ludzi nie lubi poczucie ubezwłasnowolniona lub zagrożone i ich życie, bezpieczeństwo i dobrobyt są w rękach obcych. Więc trochę humoru może pomóc "przełamać lody" i pozwoli im poczuć się trochę bardziej swobodnie. Każdy pacjent jest inny i trzeba nauczyć się czytać ludzi i dowiedzieć się, kiedy i jaki rodzaj humoru może być właściwe. Będziesz także chcą słuchać swoich współpracowników, czy mieli pierwszy kontakt z pacjentem będą mogli przekazać szczegóły pacjentów stanu psychicznego, lubi, nie lubi lub inne bity informacji, które mogą być pomocne dla Ciebie w kontaktach z je na poszczególnych baz.