grsail.com

Pielęgnacja skóry Rekolekcje wiktoriańskim

Pielęgnacja skóry Rekolekcje wiktoriańskim


Wiktoriański pielęgnacji skóry rekolekcje jest zabawa i unikalny sposób, aby w jakiś relaks jednocześnie poprawiając stan skóry w tym samym czasie.

Cieszący Czas Goście

Wiktoriański pielęgnacji skóry rekolekcje łączy w sobie komfort i prostotę czasach wiktoriańskich z korzyści współczesnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wielu nigdy nie uznał to unikalne połączenie; jednak te kobiety, które doświadczyły jednego z tych tematycznych wycieczek w Stanach Zjednoczonych zgadzają się, że jest to wspaniały czas relaksu i odmłodzenie.

Na takim odosobnieniu, znajdziesz wiele usług dostępnych. Podczas gdy oni oczywiście zależy od lokalizacji, większość Victorian uzdrowiska będzie pielęgnacyjne na twarz, masaże, pielęgnacja dłoni i stóp, procedury usuwania owłosienia i alternatywne leczenie leczniczy. Wiele również usługi dla mężczyzn, jak również pakiety ślubne doskonałe dla młodej i wszystkie jej ulubionych pań.

Szukasz idealnego ucieczki od stresów codziennego życia? Sprawdź niektóre z tych wiktoriańskich pielęgnacji skóry rekolekcje znajdujących się na całej mapie:

Victorian Day Spa - Connecticut

Położony w West Hartford, Victorian Day Spa jest idealnym miejscem wybrzeża na wschód ktoś chce uciec od tego wszystkiego. Mają szeroki wybór dostępnych pakietów, w tym ich usług Mother & Daughter Day, który zawiera twarzy, masaże i zabiegi pielęgnacyjne paznokci. Od prostych do niezwykle luksusowe, spa znajduje się w wiktoriańskim domu, uchwycenie istoty dawnych czasach przeszłości, jak się zrelaksować i naładować.

Spa Siedlisko - Teksas

Spa Siedlisko posiada nowoczesną stronę internetową i jedne z najbardziej nowatorska zabiegów kosmetycznych na całym. Jednak ich usługi świadczone są z rustykalnym starym domu w zabytkowym centrum Plano.

Spa Siedlisko jest unikalny w swojej oferty, a ich procedury pielęgnacji skóry są w 100% ekologiczne. Idealny dla osób o wrażliwej skórze i / lub obaw o środowisko, jest to idealne miejsce na dzień odprężyć pijąc wszystkim charakter świadczenia pielęgnacyjne ma do zaoferowania.

Victorian Salon & Day Spa - Kalifornia

Z większym mieście czuje, niż jego odpowiedniki, wiktoriańskim Salon & Day Spa w Riverside dostarczyć jakieś wybitne usługi. Wykonują również minimalnie inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, w tym zabiegów anti-aging kolagenowych. Sprawdź swoje profile pracowników, jeśli chcesz, aby dostrzec w który będzie podawanie zamówionych zabiegów. Victorian Salon & Day Spa to idealne miejsce, aby uzyskać zupełnie nowy wygląd, a ich wybór specjalności kosmetyczne obejmują szerokie spektrum. Od włosy paznokcie do pielęgnacji skóry, możesz otrzymać to wszystko w jednym miejscu.

Zaprojektuj własną Victorian Pielęgnacja cery Retreat

Tak popularne jak wiktoriańskie pielęgnacji skóry rekolekcje są w niektórych regionach, wiele kobiet nie mają lokalizację w pobliżu nich. Jednak nie ma powodu, dlaczego nie możesz wyrzucić swoją Victorian pielęgnacji skóry odwrót, prosto z zaciszu własnego domu.

Choć może nie mieć dom historyczny, nadal można uchwycić klimat epoki, a nawet oddawać w niektórych produktach z przełomu XIX i XX wieku. Kup kilka białym i kremowym miski ceramiczne, i wypełnić je z ciepłą wodą, aby utworzyć własne twarzy pary. Możesz również skorzystać z różnych domowych sposobów terapii dostępnych w internecie, jeśli szukasz zabawy i aktywności era-właściwe. Małe i dekoracyjne Victorian mydła były również bardzo popularne, więc rozważyć zakup niedrogiego zestawu do produkcji mydła w lokalnym sklepie rzemiosła.

Jeśli wolisz wziąć udział w bardziej nowoczesnych środków do pielęgnacji skóry, razem z kilkoma dziewczynami, a za wynajem pokoju w pensjonacie. To daje wrażenie vintage wiktoriańskiego odwrotu, i można przynieść własne produkty do pielęgnacji skóry, aby zafundować sobie zabiegi kosmetyczne i manicure. Możesz też dają sobie Metamorfozy z popularnych marek makijażu dzisiaj, które akurat pochodzą z przełomu XIX i XX wieku, takich jak Max Factor.

Wiktoriańskie pielęgnacji skóry rekolekcje są wspaniałym sposobem na spędzenie weekendu kojąco, czy wybrać się na wycieczkę, aby być rozpieszczany lub wybrać do projektowania własnych produktów i porządek swoje.