grsail.com

Picie Party Themes

Picie Party Themes


Zaplanuj pitnej strony tematu jako następnej strony dorosłych tematu. Posiadanie temat można przełączyć rzeczy się od zwykłej dorywczo posiłek w gronie podczas gdy wszyscy lubi relaks z przyjaciółmi.

Strona tylko dla dorosłych

Każda ze stron, że funkcje picia jako głównej działalności tylko dla osób dorosłych. Czy zdecydujesz się wydać przyjęcie pitnej na 21 urodziny, jako strona uczelni z przyjaciółmi lub jako sposób na spędzanie czasu ze swoimi sąsiadami sans dzieci, ważne jest, aby zachować bezpieczeństwo wszystkich gości w umyśle. Obejmuje to:

 • Zapraszanie tylko te powyżej 21 do partii
 • Zbierając klucze, po powołaniu sterowników (powyżej 21 lat) oraz numery telefonów do służb kabiny
 • Oferując nocny opiekunka dla dzieci w innym miejscu, na przykład domu innej gości w pobliżu, więc rodzice nie muszą martwić się o dom dla swoich dzieci

Oprócz służąc dobre drinki firm, ważne jest, aby mieć wodę i dobre jedzenie dostępne dla gości. Pomoże to spowolnić ich spożycie alkoholu i trzymać ludzi z coraz zbyt pijany. Kiedy już Twoje środki ostrożności skonfigurować, nadszedł czas, aby dostać się i bawić.

Zabawa Drinking Party Tematy

Strona jest klasyczną togę, dzikie stroną uczelni tematem picia, który zasłynął w 1970 roku przenieść Animal House. Wiele innych wielkich picia tematy są tam poza stroną toga, które są idealne dla miłośników alkoholu w każdym wieku. Niektóre zabawne propozycje obejmują:

 • Around the World: Czy różne pomieszczenia i powierzchnie utworzone, które mają motyw z innego kraju. Oferta przykładowe wielkości napoje alkoholowe, z piw i win z każdego obszaru dla gości. Odtwórz listę muzyki mieszany, który cechuje artystów z każdego kraju i oferują małe przysługi reprezentujących każdy kraj jak oni rund. W rzeczywistości, można nawet tworzą faux paszport dla wszystkich, aby uzyskać stemplowane jak skosztować drinka w stacji każdego kraju.
 • Kierunki US: Podobne do Wokół tematu światowej, temat ten dotyczy serwujący napoje nazwach miejsc w Stanach Zjednoczonych. Na przykład, Alabama Slammer i Long Island Iced Tea są dwa drinki do włączenia. Odłóż pocztówki i zdjęcia z miejsca każdego napoju.
 • Colorific Chłodzenie: Wystarczy wybrać się ulubiony kolor i służyć alkoholu tylko ten kolor. To jest temat, który łatwo dostosować do wielu świąt i pory roku. Poderwać jakieś serpentyny, plastikową zastawę i kilka balonów na opisywany kolorze. Jeśli masz skłonność, zamienić się kilka regularnych żarówek dla tych w kolorze motywu.
 • Igrzyska Antics: strona picia temat z sportowe wyczyny zazwyczaj działa najlepiej w lecie, kiedy można ustawić tor przeszkód na podwórku. Jednak zimowe Igrzyska Olimpijskie to również zabawa dla dorosłych. Zaplanuj mieć konkurs skakanka, worek wyścigach, trzy wyścigi nogami, walkę Zespół śnieżki i więcej. Podawać specjalne koktajle górnej półki zwycięzcom i mają jakieś tanie wino w pudełku dla przegranych.
 • Paradise Island: Temat ten jest spin-off typowego luau stron. Rozdaj spódnice trawy, odtwarzać muzykę wyspy i służyć dużo margarity, a Coladas i Mamas Bahama wszystkim frekwencji. Poderwać jakieś plastikowe okulary kokosowe z zaopatrzenia sklepu partii i akcent je z parasolami. Host konkurs limbo raz każdy jest poluzowane.

Ogólne tematy firm również wielkie picie stron tematów. Wystarczy dodać w niektórych specjalności partii napojów receptur, i jesteś gotowy do zorganizowania nocy ucztowanie. Na przykład, możesz zdecydować się na posiadanie:

 • 1980 stron
 • Redneck strona
 • Party Poker (czasami jako Casino Themes)
 • Piżamy strona

Jeśli chcesz zorganizować imprezę picia bez naciskiem na overindulging, za gospodarzem degustacja wina strony tematu. Mają kilka różnych win na rękę, od czerwonego do białego rumienić, w suchy odmian deserowych. Poszukaj informacji na temat każdego wina i winnicy, że został wyprodukowany w, i dać gościom krótkie wprowadzenie przed umożliwiając każdemu mieć smak. Masz dużo wody i przekąski, aby oczyścić podniebienie pomiędzy napojami.

Raunchy picia tematy firm są powszechnie reklamowany jako wielkie tematy. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się zorganizować sprośne strona należy do Ciebie, ale pamiętaj, że może wymknąć się spod kontroli szybko i potencjalnie sully swoją reputację. Starannie rozważyć konsekwencje przed planowaniem tego rodzaju tematu dla Twojej strony.