grsail.com

Petite Suknie ciążowe

Petite Suknie ciążowe


Petite sukienki ciążowe nie są dostępne w każdym sklepie macierzyńskiego. To warto poszukać ich, choć. Podobnie jak regularne szafy, garderoby macierzyński będzie wyglądać najlepiej, gdy ubrania są dopasowane do ramki.

Wybór stylu

Petites zazwyczaj najlepiej wyglądają w eleganckich, stylów sylwetkę. To nie oznacza, że ​​musisz nosić sukienki, które przylegają do każdego kształtu. Wystarczy spojrzeć na wzory, które nie mają zbyt wiele dodatkowych tkaniny lub falbanki - to może spojrzeć szerzej niż jesteś wysoki! A, unikanie zajętych wzory - mogą przytłoczyć swoją małą klatkę.

Spójrz na suknie, które są pochlebne i pasujące do Twojego stylu codziennego. Nie musisz zmienić swój wygląd tylko dlatego, że jesteś w ciąży. Dzięki szerokiej gamie ubrania ciążowe dostępne w tych dniach, powinieneś być w stanie znaleźć sukienki ciążowe, że petite pasują poczucie mody.

Petite vs Bardzo Mały

Style Petite są nie tylko mniejsze wersje regularnych rozmiarach. Są one cięte na krótsze odcinki pant. Sukienki i kurtki będą również mieć krótszy talii. Extra-drobnica są cięte dla kobiet, które są cieńsze, ale niekoniecznie krótsza, niż ich większe wielkości sióstr.

Czy iść z bardzo małe lub nalegać na petite wielkości zależy od twojego kształtu ciała. Jeśli nie jesteś wysoki i jesteś cienki, bardzo mały, może załatwić sprawę, choć prawdopodobnie będziesz musiał ustawić nową sukienkę. W przeciwnym wypadku, prawdopodobnie lepiej z petite. Twój rozmiar sprzed ciąży jest dobrym wskaźnikiem tego, co trzeba.

Gdzie szukać

Można by pomyśleć, wszystkich dużych sklepach macierzyńskich miałby opcje petite, ale tak nie jest. Kilka większych sklepach mają małe, średnie, duże i rozmiary plus, ale nie ma Petites. Oto niektóre sieci krajowych, które robią sukienki ciążowe akcji petite.

JCPenney

JCPenney posiada zestaw startowy macierzyńskiego z pięciu codziennych sztuk w podstawowym kolorze czarnym. Otrzymasz sukienkę bez rękawów i spódnicę, plus t-shirt, szczycie zbiornika i spodnie Bootcut, wszystko za około 90 dolarów. Gdy ten artykuł został napisany, strona internetowa oferowana petite spódnica spodnie rozmiar i kilka stylów, ale żadne inne sukienki. Mimo to, warto sprawdzić witrynę lub lokalnych sklepach, aby zobaczyć, jakie nowe style przyjść.

Gap

Gap macierzyński nie posiada sekcję Petites, ale mają rozmiary całą drogę w dół do XXS. Jeśli jesteś w stanie nosić bardzo małe rozmiary regularnych ubrania, te mody macierzyństwa może pracować dla Ciebie. Ubrania są przypadkowi, codzienne style.

Nordstrom

Dział macierzyński Nordstrom ma ograniczony wybór rozmiarów petite, w tym kilka sukienek. Sprawdź na stronie internetowej lub zadzwonić do lokalnego sklepu, aby zobaczyć, co jest w magazynie.

Opcje online dla Petite Sukienki ciążowe

Nowe sklepy ciążowe nadal otworzyć w Internecie. Niektóre z nich są w posiadaniu największych projektantów. Inne są prowadzone przez matek, którzy chcieli pomóc innym kobietom znaleźć ładne ubrania ciążowe. Spróbuj użyć wyszukiwarki, aby sprawdzić, czy ktoś jest oferowanie nowej sukienki ciążowe petite.

Oto kilka z siedzibą witryn spróbować.

Podstawy Belly

Podstawy brzuch style są zaopatrzone w Nordstrom, grochu w kapsule i innych sklepach ekskluzywny położniczych. Można również zamówić bezpośrednio z ich strony internetowej. Niektóre style są oznaczone drobna, podczas gdy inne są w bardzo małych rozmiarów.

Isabella Oliver

Isabella Oliver jest duża witryna macierzyński specjalnym dziale na Petites. Znajdziesz proste, stylowe sukienki w solidnych materiałów. Mogą też topy, spodnie, a nawet bieliznę.

Aukcje internetowe

Wiele kobiet sprzedawać swoje ubrania ciążowe na eBay po urodzeniu dziecka. Ponadto, wiele drobnych kupców korzystać z serwisu eBay sprzedać swoje towary, a nie tworzenie stron internetowych własnych. Do szybkiego wyszukiwania dla "petite sukni macierzyńskiego", aby zobaczyć, kto sprzedaje co. Nowe komentarze pojawią się często, więc sprawdzać regularnie.