grsail.com

Pas macierzyński

Pas macierzyński


Zakup pas macierzyńskiego może pomóc złagodzić ból pleców i ciśnienia, jak Twoja macica rozciąga się pomieścić rozwijającego się dziecka. Poprzez zapewnienie dodatkowego wsparcia, może to potrwać odciążyć dolną część pleców, bioder i nóg.

Zakup pas macierzyńskiego

Biorąc niektóre bóle z organizmu w ciągu ostatnich dwóch trymestrach ciąży może czujesz się bardziej pobudzony i wypoczęty. Pomoże to, jak przygotować się na powitanie nowy dodatek do swojego życia. Mając na ciało, które jest w dobrej kondycji może pomóc porodu przebiegać bezproblemowo i zrobić dla szybszej odbudowy po porodzie.

Pasy ciążowe są w różnych stylach. Niektóre funkcje do rozważenia przy zakupie jednej obejmują:

  • Regulowana talia
  • Ukryte pod ubraniem
  • Postawa poprawa
  • Nosić podczas korzystania z toalety
  • Ramię i / lub rdzenia wsparcie
  • Stosowanie po porodzie

Można też rozważyć zakup niższy pas biodrowy, które mogą pomóc w bólu rwa kulszowa i ciśnienia w obrębie miednicy.

Rodzaje Paski

Szeroka gama taśm dostępne są do nabycia, w zależności od konkretnych potrzeb. Rozmowa z lekarzem może również pomóc lepiej ocenić, jaki rodzaj pasa będzie najbardziej korzystne w leczeniu swoje bóle.

Prenatalna Cradle

Prenatalna Cradle jest pełne wsparcie, które przechodzi pas nad i pod brzuchem. To łagodzi różne bóle, w tym plecy, biodra i rwy kulszowej. Ten pas zapewnia wsparcie postawy i jest w różnych rozmiarach, w tym niewielkim, wysoki.

Brzuch Bra

Brzuch Biustonosz jest popularną formą pasów nośnych macierzyński. Obejmuje ona cały tułów, podnosząc wagę off plecach i brzuchu przez równomierne rozprowadzenie waszych pleców / ramion. Brzuch Biustonosz nie posiada żadnych haczyków, na rzepy, dzięki czemu łatwiej ubrać i skorzystać z łazienki. Zapewnia również doskonałe wsparcie podczas treningów w miarę postępów w ciąży.

Powrót-Pas-Line macierzyński

Powrót-Line Belt zapewnia zakaz sięgania alternatywę dla innych pod-na-brzuch pasów. Ponadto, jest wyposażony w poduszkę rdzenia ortopedów zaprojektowany, aby utrzymać ciężar wsparcia równomiernie.

Medela Pas ciążowy Pomoc

Ten pasek Medela jest popularną formą paska podtrzymującego macierzyński. Mały i wytrzymały, że pasuje pod ubraniem i oferuje oparciem z regulowanym zamknięciem. Materiał stretch sprawia, że ​​poruszają się z tobą, a nie utrzymanie się zwężone.

Innych typów pasów

Jeśli masz poważne plecy lub ból biodra lub stan zdrowia wymaga specjalnego rodzaju wsparcia, skonsultować się z lekarzem lub kręgarza o rodzaju pasa trzeba. Pewne warunki, takie jak rwa kulszowa, lordozy, lub separacji miednicy mogą tworzyć unikalne potrzeby ciała.

Ponieważ niektóre pasy ciążowe są niezbędne z medycznego należy skontaktować się z firmy ubezpieczeniowej o swoim planie. W zależności od sytuacji i firmy ubezpieczeniowej, częściowa może być dostępne. Strona główna firmy zaopatrzenia medycznego może również być w stanie pomóc w uzyskaniu ubezpieczenia.

Pas ciążowy, który może mieć podwójnego wykorzystania jest często dobrym wyborem. Dla kobiet, które wielokrotności lub którzy mają cięć cesarskich, pasek podtrzymujący będzie przydatna po porodzie. Regulowane / Pasy napinane są najczęściej preferowane przez kobiety, które potrzebują wsparcia poporodowej.

Wielu czytelników będzie również słyszał o Belly Belt. To nie jest pasek podtrzymujący, ale raczej jest to sposób na dostosowanie swoich normalne ubrania do noszenia macierzyńskiego. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania Belly Belt jako zużycie macierzyński zestawu adaptera wizyty fertilemind.com.