grsail.com

Park rozrywki Canobie Jezioro

Park rozrywki Canobie Jezioro
Canobie Jezioro znajduje się na północ od Bostonu.

Się w mieście Salem, New Hampshire, Park rozrywki Canobie Lake oferuje przejażdżki i atrakcji dla mieszkańców Nowej Anglii szukających łatwego wycieczka.

Historia

Położony zaledwie pół godziny na północ od Bostonu, Canobie Lake Park ma swoich skromnych początków w 1902 roku służy jako wózek dla parku ulicy Massachusetts Northeast Railway Company. Z biegiem lat, park ewoluowała od ogrody kwiatowe i małych atrakcji obejmuje ponad 85 przejażdżki, atrakcje dla dzieci, arkady i kuchnię.

Atrakcje w Lake Park rekreacyjny Canobie

Goście z pewnością docenią signage jazdy na Canobie Lake, wskazując różne poziomy: Black Diamond emocji konna, niebieski kwadrat przejażdżki umiarkowanej intensywności, a przejazdy rodzinne Zielona grono.

Przejazdy

  • Yankee Cannonball: pozostałością wczesnych lat parkowych, Yankee Cannonball drewniany roller coaster dostarcza tylu emocji teraz jak to miało miejsce w 1930 roku.

Park rozrywki Canobie Jezioro
Przejazdy są wyraźnie ocenił na poziomie emocji.

  • Canobie Korkociąg: współczesny roller coaster stali, w tym jazdy dawniej położony na Old Chicago, w stanie Illinois parku rozrywki i centrum handlowe.
  • Mine of Lost Souls: Przygotuj się na ekscytującą przejażdżkę na pokładzie pociągu kopalni - to jeździ do ciemnej kopalni i symulujący upadek.
  • Boston Tea Party - Wchodzić na pokładzie tym zabawy i mokrej jazdy flume!
  • Starblaster: Ten dzika jazda wieża symuluje jazdę rakiet do gwiazd.
  • ZDavinci marzenie: Goście latać wysiłku w powietrzu w tych huśtawkach krzesełkowych.
  • Skater: Przejedź się gigantycznym deskorolka, która obraca się i ślizga się w górę, dół, a wokół symulowanym railach.
  • Xtreme Frisbee: Jeden z najnowszych przejażdżek parkowych, Xtreme Frisbee paski gości w czym obraca je dzikie zrezygnować!
  • Karuzela: Goście młodych i starych zachwyci się w tej starej karuzeli.

Dodatkowo dziecko wielkości zjeżdżalnie, spinning filiżanki, samochodziki, diabelski młyn i anteny gondolą na park są częścią rodziny zabawy w Canobie Lake Park.

Kompleks wodny

Jak wiele nowoczesnych parków dzień rozrywki, Park rozrywki Canobie Jezioro otwarty plac zabaw wody do potrzeb przegrzanych patronów w sezonie operacyjnego. Otwarty w 2005 roku, Castaway Island oferuje szereg slajdów i elementów wodnych dla gości, aby się ochłodzić w. Wyspa Castaway jest zawarty w ogólnym cena wstępu do parku.

Gry

Midway Games i arkady Canobie jeziora zapewnia kolejny poziom podniecenia dla odwiedzających park. Wypróbuj klasyczny Skeeball, sport tematyczne koszykówkę, baseball i piłki nożnej wyzwania, wędkarstwo, lub gry pistoletem na wodę. Młodzi goście uwielbiają zabawy nagrody!

Jadalnia

Wiele lokali gastronomicznych czekają odwiedzających Canobie Lake Park, od wolnostojących stoisk spożywczych i wózki do różnych restauracji. Wybór jedzenia to standardowe potrawy park rozrywki, takich jak hot dogi, hamburgery, pizza i kanapki, ale goście mogą również chcą poddać się żeberka i kurczaka, owoców morza, dań kuchni meksykańskiej czy włoskiej żywności. Wiele słodkie przekąski są również dostępne, takie jak krówki, cukierki jabłka, ciastka kominowych i lody.

Rozrywka

Co dzień w parku rozrywki bez jakiegoś muzyką na żywo? Dancehall Teatr wyposażony w antenę i akrobatyczny show "Fly", a Midway Stage, Kraj Stage i Flume Gazebo oferują wiele spektakli muzycznych i komediowych.

Zwiedzanie Canobie Lake

Bilety na Canobie Lake Park są stosunkowo niedrogie, biorąc pod uwagę wszystkie jazdy i atrakcji dostępnych.

Bilety

Dopuszczenie ogólne (2009 stóp - mogą ulec zmianie) jest $ 30, a bilety dla gości w 48 cali wysokości i seniorów to tylko 21 dolarów. Dzieci w wieku trzech i młodszych są wolne, i nie ma opłat za parking. Zniżki są dostępne dla gości odwiedzających kupony po godzina siedemnasta rabatowe są dostępne na udział Nowej Anglii placówkach handlowych, w tym McDonalds, True Value, Brooks Pharmacy, Tedeschi Żywności sklepy i wiele innych.

Informacje kontaktowe

Aby uzyskać więcej informacji na temat parku rozrywki Canobie jeziora, przyszli goście mogą odwiedzić oficjalną stronę, zadzwoń (603) 893-3506, lub pisać:

Canobie Park Jezior
PO Box 190
Salem, NH 03079