grsail.com

Oxfam America Unwrapped

Oxfam America Unwrapped

Jeśli szukasz pomysłu na prezent twórczej, należy rozważyć alternatywny prezent od Oxfam America Unwrapped. Wysiłki tego organizacji są czyni różnicę na całym świecie. Dowiedz się więcej w tej informacyjny wywiadu z Zeenat Potia, rzecznik prasowy, Branding dla programu.

Wywiad z Zeenat Potia

Jaki jest Oxfam America Unwrapped?

Oxfam America Unwrapped jest Katalog alternatywą prezent Internecie - unikalny sposób, aby dać komuś prezent, a jednocześnie znaczące wsparcie programów Oxfam na całym świecie.

Jaka jest historia Oxfam Unwrapped?

Stworzyliśmy Oxfam rozpakowany w 2006 roku jako narzędzie edukacyjne, jak i pojazdu pozyskiwania funduszy. Uczymy ludzi, w atrakcyjnej, delikatny sposób o naszej pracy, dostarczając pomoc w nagłych wypadkach oraz promując długoterminowych rozwiązań ubóstwa, głodu i niesprawiedliwości.

Czy możesz nam powiedzieć, jak to działa?

To proste: kiedy kupić prezent na naszej stronie, twój ukochany dostaje karty, a pieniądze trafiają do tych, którzy jej najbardziej potrzebują. Znajdziesz ponad 60 prezenty w naszym alternatywnym katalogu prezentów, wiele z nich w tym roku nowa. Twój dar wspiera nasze wysiłki, aby zapewnić trwałe rozwiązania ubóstwa, głodu i niesprawiedliwości w ponad 100 krajach. Wszystkie składki na prezenty są ogólne darowizny na Oxfam America i są w pełni odliczyć od podatku.

Więc masz na myśli, jeżeli mogę kupić kozę, tak naprawdę nie dają kozę?

Praca ze społecznościami, słuchać tego, co ludzie mówią nam pomoże im zmienić swoje życie. Czy to kilkanaście piskląt, kozę lub mundurki, finansujemy co najbardziej potrzebne. Twoja darowizna trafi do ludzi, którzy jej potrzebują, i gdzie będzie mieć największy wpływ: do poprawy jakości życia osób żyjących w ubóstwie.

Co nowego w tym roku?

W swoim czwartym sezonie, Oxfam Unwrapped wprowadziła nowy, łatwiejszy w użyciu stronę internetową, która łączy prezenty opowieści i filmów, które ilustrują, w jaki sposób darowizny wpływa na życie ludzi na całym świecie. W Darów w sekcji działania witryny, zwiedzający mogą dowiedzieć się o pracy Oxfam America na całym świecie:

Etiopii Singing Wells jest inspirujące krótki film o jak ludzie Borena przetrwać surowy klimat. Związane prezent jest do oczyszczania wody. W Osły na ratunek, uczymy się, jak ludzie z Darfuru znaleźć bezpieczny sposób zarabiania na życie w samym środku konfliktu. Związane prezent jest osioł. Sympatyczny konto z banku nasion w Gambii rzuca światło na sposób miejscowi radzą sobie, gdy brakuje pożywienia. To jest związane z darem pakiet nasion.

W tej sytuacji gospodarczej, co jest twoje podejście do zachęcania daje?

Wprowadziliśmy wiele nowych produktów w tym roku, które są niedrogie i aby dawać i robi dobrą zabawę, zaangażowanie i edukacyjnych. Rodzice mogą korzystać z rozpakowanego uczyć swoje dzieci o co zmienić i unikając nadmiaru wakacyjnym. Niektóre możliwe opcje na prezent to:

  • Obornik, $ 12: Ten zielony Dar przekształca odpady na mocy zasilania-rolnicze. Obornik Organic zwiększa plony i jest tańsze, bardziej ekologiczny i bezpieczniejszy niż nawozów chemicznych.
  • Moskitiery, $ 18: dar moskitiery chroni rodzinę przed malarią i innych śmiertelnych chorób przenoszonych przez owady.
  • Program posiłek szkoła dla jednego dziecka, $ 25: Trudno odżywiają umysł, jeśli pusty brzuch użytkownika. Ten dar sprawia, że ​​dzieci w biednych społecznościach dostać pożywny posiłek w szkole.
  • Mydło, $ 12: Dla wielu z nas, mydło jest podstawą przy zlewie. Dla innych, mydło może uratować życie. Mydło może zatrzymać rozprzestrzenianie się choroby lub utrzymać dziecko zdrowe.
  • Koza, $ 50: hardy kóz jest darem zrównoważonego rozwoju, co oznacza, nawóz i żywności dla rodzin.

Jakie są nowe trendy i nowe produkty?

Na pewno widząc ruch w kierunku charytatywnych i ekologicznych prezentów. Nasze zwierząt prezenty są bardzo popularne; ludzie jak rozmyte prezenty jak owce i osły. Nic dziwnego, że nasze prezenty edukacyjne doprowadziły do ​​góry klasy też. Książki dla dzieci, przybory szkolne i wiele więcej takich prezentów odwołać się do ludzi, którzy rozumieją związek pomiędzy edukacją i walki z ubóstwem. Zgodnie z ogólną tendencją, ludzie stają się zmęczeni konsumpcjonizmu chcą dawać prezenty, które robią dobre.Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować Zaneet Potia za jej czas i odpowiedzi informacyjnych. Życzymy jej, a program Unwrapped Oxfam dalszych sukcesów w ich wysiłkach na rzecz pozytywnych zmian stało na całym świecie.