grsail.com

Outsourcing sił sprzedaży

Outsourcing sił sprzedaży

Outsourcing sił sprzedaży jest rosnący trend w świecie biznesu. Wiele firm z ofertami podmiotów zewnętrznych dbać o ołowiu generacji, sprzedaży, zarządzania kontami i funkcje obsługi klienta.

Trend outsourcingu sił sprzedaży

Szukając sposobów na wykończenia kosztów przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności, wiele nowoczesnych operacji decyduje, że outsourcing funkcji sprzedaży jest mądra decyzja. Zamiast zatrudnienia i szkoleń zespół pracowników sprzedaży w pełnym wymiarze czasu, te organizacje zwracają się do dostawców zewnętrznych.

Outsourcing funkcji sprzedaży: rzeczywiste koszty sprzedaży terenowej Erin Anderson i Bob Trinkle dostarcza wiedzy dla właścicieli firm i menedżerów, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o tym, jak koszt outsourcingu porównuje się do utrzymania pracowników sprzedaży.

Nowe konto Sprzedaż

Niektóre firmy korzystają z usług dostawców outsourcingowych wygrać nowych kont. Organizacje te korzystać z usług osób trzecich do generowania i obserwacji na przewodach, jak również podejmowania wstępnych sprzedaży. Po początkowej sprzedaży jest generowane, konto przełącza na stanie w domu. Dalsze działania i obsługi klienta jest obsługiwane przez firmę klienta, uwalniając sprzedaż profesjonalnych, aby kontynuować poszukiwania dodatkowej działalności.

Wygranie Powrót Prior Konta

W niektórych przypadkach, organizacje skorzystać z pomocy firm outsourcingowych, aby pomóc im ponownie z dawnych rachunków. W tym przypadku outsourcingu specjalistów sprzedaży nawiązać kontakt z firmami, które pracowały w firmie klienta w pewnym momencie w przeszłości, aby ponownie nawiązać stosunki. Gdy związek staje się aktywny, stanowią obsługującą wraca do firmy klienta.

Zarządzanie kontem

Niektóre przedsiębiorstwa zlecają ich wszystkich funkcji sprzedaży. Zamiast dawać bieżących funkcji serwisowych konto w domu po sprzedaży początkowej, organizacje te zostawić wszystkie obowiązki sprzedaży w rękach dostawcy outsourcingu sił sprzedaży. Z tego typu umową, kontrola pozostaje z usługodawcy zewnętrznego po dokonaniu wstępnej sprzedaży lub ponownego ustanowienia relacji z kont wygasły.

Takie podejście do outsourcingu funkcji sprzedaży może być korzystne dla firm, które są dedykowane do badań i rozwoju lub produkcji. Jest to także korzystne dla małych operacji, które nie mają środków na finansowanie zespołu wsparcia sprzedaży.

Sprzedaż bezpośrednia

Niektóre firmy, które zlecają siłę całe sprzedaży zamierza korzystać niezależnych przedstawicieli handlowych bezpośrednie do obsługi ich sprzedaży. Zamiast umowy z jednego dostawcy strony trzeciej, organizacje te zatrudnić osoby, które znak na reprezentowanie swoich produktów lub usług. Firmy ubezpieczeniowe, firmy świadczące usługi finansowe oraz szeroki wybór produktów konsumenckich wykorzystać ten model biznesowy. Większość firm, domu partii, takich jak Mary Kay i gustownie Proste, skorzystać z usług niezależnych przedstawicieli handlowych bezpośrednich. Możesz dowiedzieć się więcej na temat zalet i wad tego podejścia do outsourcingu sprzedaży w sprzedaży za pośrednictwem niezależnych Przedstawicieli Harolda Novick.

Region Specjalny Outsourcing

Niektóre firmy prowadzą swoje własne zespoły sprzedaży w pobliżu swojej bazy operacyjnej, ale wykorzystanie stron trzecich do obsługi zadań sprzedażowych w innych obszarach geograficznych. Takie podejście jest bardzo często, gdy przedsiębiorstwa wzrośnie z koncentrując się na sprzedaży krajowej do rynków międzynarodowych. Koszty personelu i rozważania różnorodność wzrasta wykładniczo, gdy patrzy się na zatrudnianie osób do pracy za granicą sprzedaży. W wielu przypadkach, jest o wiele mądrzejszy zatrudnić lokalnego dostawcy outsourcingu, kiedy idziesz do nowego kraju, a nie stara się wdrażać własne pracowników Twojej firmy w zagranicznej pracy sprzedaży.

Główny dostawców Outsourcing Sales Force

Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzieć się więcej na temat outsourcingu funkcji sprzedaży może korzystać firmę, to jest dobry pomysł, aby dotrzeć do jednego z głównych dostawców tego typu usług. Specjalistów sprzedaży, którzy są zainteresowani wyjazdem do pracy dla dostawcy outsourcingu są również dobrze służył przez badania możliwości zatrudnienia z głównych graczy w tej branży. Na przykład:

  • Zachód Handel
  • Partnerzy handlowi, Inc.
  • My People sprzedaży
  • Leasing Sales Rep
  • Accel sprzedaży Partnerzy