grsail.com

Otwórz Powrót Regały

Otwórz Powrót Regały


Otwórz ponownie półek jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują urządzenia pamięci masowej, które jest łatwo dostępne od przedniej lub tylnej.

Otwarte regały są czasami nazywane etageres i są popularne w wielu lat. Wersje z antykami czasami wciąż można znaleźć. Mogą być stosowane w dowolnym miejscu w domach do przechowywania i wyświetlania książki i akcesoria, w garażach do przechowywania narzędzi i przedmiotów, w ogrodzie lub na obszarach dysku do przechowywania pudełek i plików.

Otwarte Półki Regały Versus Closed

Decyzja o zakupie otwarte lub zamknięte półki będzie zależeć od potrzeb. Jeśli pozycje muszą być bardziej chronione i wymagane jest bardziej estetyczny wygląd, zamknięte półki prawdopodobnie korzystne. Jeśli więcej dostępność i niska cena jest priorytetem, otwarte półki może być słuszna decyzja.

Choć zamknięte półki wykorzystują panele załączenie plecy i boki urządzenia regałów, co daje większą stabilność, otwórz ponownie półki czasami trzeba klamra z powrotem, aby zapobiec ich kołysząc. Jeśli jest to przypadek, urządzenie musi być umieszczona na ścianie. Mocniejsze i lepsze wersje jakościowe otwartych jednostek powrotem regały staną dobrze na własną rękę i może być umieszczony w dowolnym miejscu. Gdy jest to przypadek, otwarte regały stać się o wiele bardziej wszechstronny niż odmiany zamkniętym.

Zalety Otwórz Powrót Półki

Jakość otwarte jednostki powrotem regały posiadają wiele zalet w stosunku do różnych zamkniętym. Ponieważ są one otwarte, elementy mogą być dostępne z przodu i tyłu. To dlatego tak wiele osób używa ich w pomieszczeniach magazynowych. Więcej jednostek można umieścić w pomieszczeniu, maksymalizując przestrzeń i zapewnia więcej miejsca.

Do użytku w pomieszczeniach mieszkalnych, otwarte jednostki mogą zrobić wielkie Parawany, szczególnie w małych pomieszczeniach. W małym mieszkaniu mogą być używane do oddzielenia salon i jadalnię, lub w mieszkaniu kawalerskim mogą oddzielić część sypialną od reszty mieszkania. Dzięki odpowiedniej kombinacji wyposażenia i wystroju, otwarte regały łączenie funkcji i styl w najlepszy możliwy sposób.

Wady Etageres

Ponieważ elementy mogą być widoczne z obu stron elementy zawsze muszą być umieszczone w dobry sposób. Nawet najwspanialszej ludzie mogą znaleźć, że kiedy nie uważać, przechowywanie może szybko stać się bałagan. Naprawdę nie można ukryć elementy na otwartej półce. Ponadto, zważywszy, że z zamkniętych jednostek można zainstalować drzwi, które mogą być otwarte lub zamknięte, otwarte jednostki zawsze będą narażone.

Otwarte regały utrudnić ukryć przewody z telewizory i wieże stereo. Przy zamkniętych jednostek można wiercić dziury w plecach i przewody były poprowadzone, ale z otwartymi jednostek po prostu zwisają, całkowicie odsłonięte. Więcej opieki ma być wprowadzone do ich ukrywania.

Jak kupić

  • Ceny różnią się znacznie, więc zdecydować, z wyprzedzeniem, ile jesteś skłonny wydać.
  • Zmierz obszar, w którym chcesz go przejść i mieć pewność, wymiarów przed zakupem. Jeśli używasz go podzielić pokój, zwracać szczególną uwagę na głębokość. Nie ma to być zbyt duży i przytłoczyć każdego boku.
  • Masz pomysł, co będzie na półkach. Niezwykle ciężkie rzeczy potrzebują trwałych jednostki z dodatkowym wsparciem. Jednostka, która kołysze otwarta trochę nie jest dobre dla ciężkich przedmiotów.
  • Masz pomysł na styl, który chcesz zanim pójdziesz na zakupy. Będziesz mniej prawdopodobne, aby popełnić błąd.
  • Jeśli masz jeden z regulowanymi półkami być może warto zakupić dodatkowe półki lub dwa. Możesz dodatkowe miejsce później i może nie być w stanie znaleźć półki, które pasują.

Gdzie kupić

Mnóstwo sklepów meblowych oferują otwarte Regały na sprzedaż. Duże sklepy, takie jak IKEA zawsze mają coś w zapasie. Możesz także spróbować sklepach domu poprawy, jak The Home Depot, jeśli szukasz czegoś, aby umieścić w garażu lub stanie pokoju.Jeśli nie możesz znaleźć to, czego szukasz rozważyć skontaktowanie wykonawca lub budowniczy i meble wykonane na zamówienie są jednym. Jeśli wszystko inne zawiedzie, tworzyć własne!