grsail.com

Otwórz G Tuning

Otwórz G Tuning

Jeśli szukasz kopać swoją grę do nowego sprzętu, należy rozważyć podanie open G strojenia spróbować. Podobnie jak w innych alternatywnych strojenia gitar, otwarta G daje gitarzystów inny klimat i sposób podejścia na gitarze w świeży sposób. Niektóre z największych rockowych i bluesowych piosenek, jakie kiedykolwiek napisano są odtwarzane w otwartym G, mimo że wielu początkującym graczom gitara może nie zdaje sobie sprawy. W tym artykule dowiesz się, jak dostać się na gitarze, aby otworzyć G a następnie zaznacz niektórych graczy i znanych piosenek, które go wykorzystują.

Jak umieścić gitarę w Open G Tuning

Umieszczenie na gitarze w otwartym G jest bardzo prosta. Jeśli jesteś nowy na oddanie na gitarze w alternatywnych strojów, powinieneś mieć tuner poręczne. Możesz użyć wtyczki w tuner lub wirtualny tuner online. Zapewni to, że pojawi się na gitarze dostrojony prawidłowo, tak to brzmi dobrze, gdy skończysz.

Strojenie otwartym G jest DGDGBD. To różni się od standardowego strojenia gitary, który jest EADGBE. Dlatego, aby umieścić swoją gitarę w otwartym G, trzeba będzie ponownie dostroić trzy swoje sześciu strun.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to dostroić niskie E ciąg (w standardzie strojenie) na gitarze w dół do D. Dalej, dostroić swój Ciąg dół do G. Twój D ciąg, G ciąg i ciągi B pozostają takie same, jak w standardowe strojenie, więc nie zadzieraj z tymi. Wreszcie, dostroić wysokiej E ciąg w dół, aby sprawdzić każdy D. Pokój ciąg z tunera, aby upewnić się, że wszystko jest w prawo na boisku.

Wskazówki do gry

Najfajniejsza rzecz w graniu na gitarze, że jest dostrojony do otwarcia G jest to, że pozwala na wykorzystanie dość prostej techniki podczas gry. Większość akordów wiążą prostu za pomocą palca wskazującego i kładąc go po pięciu najlepszych strun. Jeśli następnie dodać wam palce trzeci i czwarty do tego akordu jednym palcem, tworząc kształt akord, który wygląda jak moll B w wersji do strojenia, można utworzyć kolejny akord, który jest czwarty powyżej pierwotnego akordu grałeś. Na przykład, jeśli położyć palec w poprzek strun gitary na piątym progu, tworzenia akord D. Jeśli następnie dodaj swój środkowy palec i czwarty palec (jak podczas tworzenia moll kształt), jesteś teraz grać akord G. Jeśli podnieść ci palce trzeci i czwarty się, że jesteś z powrotem do akordu D ponownie. Ta zdolność do odbijać i czwarty pomiędzy tymi dwoma kształtami akordów jest ogromna część odwołania otwartego G tuningu i tworzy dźwięk, że strojenie jest znana.

Ostateczna wskazówka dotyczy niski ciąg, który jest dostosowany do D w otwartych G. W większości przypadków ten ciąg nie jest tak naprawdę grać. W pewnym sensie, otwarty G jest pięć gitara strojenie w większości gry, które zrobisz będą występować tylko na najlepszych pięciu strun. W rzeczywistości, Keith Richards, stosowane do usuwania niski ciąg E z jego gitar, że dostrojony do otwarcia G.

Znani gracze i piosenek w otwartej G

Liczba klasycznych piosenek, które korzystają z otwartego G strojenie może zaszokować. Oto częściowa lista niektórych z klasyki i graczy, którzy są z nimi związane:

  • Keith Richards - gitarzysta rytm z The Rolling Stones to kwintesencja otwarta G rock and roll gitarzysta. Kilka absolutnych klasyków są Start Me Up i Honky Tonk Woman.
  • Joni Mitchell - Joni Mitchell napisał jedne z najbardziej znanych piosenek z 1960 i 1970, jak dla róż i trochę zielony.
  • Rich Robinson - Jako gitarzysty Black Crowes, Rich Robinson jest często uważana za spadkobierca stylu Keitha Richarda gitarze. Zapoznaj się takie utwory jak Jealous Again i dwa razy ciężej, aby dowiedzieć się kilka klasycznych otwartych rockers G.

Baw się dobrze

Otwórz G strojenia jest tak popularny, ponieważ jest zabawa strojenia grać i brzmi świetnie. Gdy pojawi się zawiesić go, może nie zawsze wybrać, aby powrócić do standardowego strojenia ponownie.