grsail.com

Oto kilka szybkich sposobów zabawić gości weselnych

Oto kilka szybkich sposobów zabawić gości weselnych
Czy chcesz się do tego przyznać, czy nie, czasem wesela może stać się nudne dla gości. Szybki sposób posypać trochę zabawy na przyjęcie weselne jest dostarczenie gry.

Gry stołowe

Często goście siedzą przy stole razem nie znają. Oferta kilka gier lodołamacza, aby pomóc gościom "przełamać lody" i zapoznać się z siebie. Można wydrukować instrukcje I Spy na kartonie, więc goście mogą zagrać w czasach dół. Madlibs weselne i Loaded pytania są inne początek rozmowy.

Spersonalizowane Gry

Umieść skręcają na wspólnych gier, takich jak Bingo. Spersonalizowanych kart bingo wydrukować. Wymień numery z smakołyki informacji o Tobie i pana młodego. Goście mogą dowiedzieć się o młodej pary podczas dobrą zabawę i poznawanie się nawzajem.

Gry plenerowe

Jeśli ślub jest na zewnątrz lub goście mają dostęp do obszarów na zewnątrz w recepcji, wykorzystanie przestrzeni, aby utworzyć strefę rozrywki. Rzutki trawnik, krokiet, bocce i podkowy kilka opcji goście mogą bawić się na zewnątrz, bez zabrudzenia strój do swoich ubrań.

Gry planszowe

Możesz również proste gry planszowe. Kupuj i dystrybucję wersji size podróży swoich ulubionych gier planszowych. Niektóre opcje są warcaby, szachy, Jenga lub Niestety.

Photo Booth

Wynająć profesjonalną Photo Booth lub założyć własną budkę. Dostarczamy głupie rekwizyty, że goście mogą korzystać, aby ubierać się i robić zdjęcia. Jeśli założyć własną budkę, zapewniają aparaty cyfrowe z mini-drukarce więc goście mogą wydrukować swoje zdjęcia. Możesz również ramki do zdjęć lub posiadaczy więc goście mogą wziąć zdjęciami domu jako pamiątkę.

Ograniczenia przestojów

Z niektórych tyle podczas wydarzeń na przyjęcie weselne, wypełnić nudę dla gości weselnych. Niech wodze fantazji z opcjami które mają dla pozwalając gościom na poznanie siebie, mając trochę zabawy robią.