grsail.com

Oto 5 szybkich sposobów nie być Momzilla

Oto 5 szybkich sposobów nie być Momzilla
Jesteś matką panny młodej i przyniósł swoją córkę do tego świata. To nie znaczy, że rządzić, jeśli chodzi o jej wielki dzień. Przestrzegaj tych pięciu rad, jak uniknąć stania momzilla podczas córki ślubu.

1. Weź "Nasz" Out of swoje słownictwo

Wiele matek lubią rzucać się po zdaniu, "Nasz ślub", kiedy odnosimy się do ich córki ślubu. Moms, to nie jest twój dzień. Jest to dzień, twoja córka i jej mąż-to-BE dzień. Pamiętaj o tym i unikać wkładania sobie w ten sposób. Masz szczególną rolę matki panny młodej, ale to nie jest "swój" dzień.

2. Powiedz NIE za dużo alkoholu

Należy unikać picia zbyt dużo. To może sprawić, że mówią i robią rzeczy, których normalnie nie robić. Ciesz się dniem i mają się świetnie, ale ostatnią rzeczą, którą chcę, to niechlujne wersja pijany swoje zachowanie na wszystkich filmów telefonów komórkowych gości weselnych.

3. Bądź na czasie

W wojsku, nie mówi: "Jeśli nie jesteś na początku, to jesteś późno". Służy jako motto do ślubu. Pokaż się wcześnie do ceremonii tak, że panna młoda nie czeka na ciebie, aby jej debiut do ołtarza.

4. Bądź Gość

Ciesz się ślub i jego uroczystości, a nie stara się być wedding planner lub koordynatora. Jeśli nie uczestniczyli w planowaniu ślubu, to nie wyznacza się jako koordynator spróbować nadzorować program lub jak impreza rozwija.

5. Pobyt na obrzeżach centrum uwagi

A nie stoi w centrum uwagi, krok trochę w lewo lub w prawo. Jesteś duża część dnia córki, ale uniknąć stara się być w centrum uwagi. Twoja córka i nowy zięć prawa są w centrum uwagi i powinien stać bezpośrednio w centrum uwagi.

Bądź Mama

Jako mama, jesteś głównym system wsparcia dla córki na jej ślubu. Nie chcesz być zapamiętany w nic, ale pozytywnym świetle. Odpowiednio działać i mieć wielki czas.