grsail.com

Oszukiwanie Dieta dla Weight Loss

Oszukiwanie jest specjalna dieta, która opiera się na zasadzie świadomego awarii, czyli łamanie ścisłej diety i po wyraźnie planowane "skrajnych" dni, kiedy można pozwolić sobie na nic jeść. Autor tej diety jest dietetyka, Joel Marion.

Oszukiwanie Dieta dla Weight Loss

Jak Diety uniemożliwić odchudzania?

Joel Marion uważa, że ​​zgodność z każdym niskokalorycznej diety prowadzi do znacznego spowolnienia metabolizmu. W ten sposób organizm reaguje na zmniejszoną ilość kalorii i próbuje używać minimalnie energii.

Potrzeba jest oszukiwanie, ponieważ organizm musi uzyskać brakującą energię sporadycznie. W przeciwnym razie istnieje nierównowaga energii, co prowadzi do zmęczenia, apatii i drażliwość.

Ścisłego przestrzegania diety, ciało dostosowuje się do niedostatecznego spożycia kalorii, a nawet znajdzie możliwości gromadzą tłuszcze. Dlatego też, gdy dana osoba przestaje być na diecie i wraca do normalnego żywienia, nadwaga szybko ponownie.

Dietetyk wyjaśnia korzyści wynikające z oszustwa: regularne awarie zapewnić nieprzerwany spadek masy ciała i zapobiec przyrost masy ciała po diecie.

Oszukiwanie potrawy krok po kroku

Joel Marion radzi, aby rozpocząć dietę z "oszukiwanie dzień", kiedy można jeść pokarmy bogate w węglowodany. Następnego dnia, dieta powinna zawierać tylko niskokaloryczne potrawy. W ciągu następnych pięciu dni Zawartość węglowodanów w żywności zwiększa się stopniowo do poziomu z pierwszego dnia oszustwa. Siódmego dnia, ponownie oszukać. Ale pamiętaj, że na "dzień stresu", spożycie kalorii powinno być tylko 50-70% więcej niż podczas normalnych dni. Czas trwania oszustwa jest co najmniej 12 tygodnie.

Jak działa Oszukiwanie Dieta działa?

Najważniejsze w "oszustwo" jest spożycie pokarmów niskokalorycznych na co dzień, ale na oszukiwanie dni. Ale jako oszustwo opiera się na stopniowej utracie wagi, nie ograniczają się zbytnio w tłuszcze i węglowodany. A w czasie awarii nie jest pożądane jeść zbyt tłustych potraw. Lepiej jeść gorzką czekoladę, suszone owoce lub kawałek ciasta.

Reguły dla dietetyków

A w każdym razie, nie powinniśmy zapominać podstawowe zasady tych utraty wagi:

  • Zawsze zawierać warzywa, owoce i zbóż do diety.
  • Codziennej diecie powinno zawierać odpowiednie ilości białka i niskiej zawartości tłuszczu zwierzęcego.
  • Minimalizacja zużycia cukru.
  • Pij dużo płynów (herbata ziołowa, niegazowanej wody).
  • Całkowicie zrezygnować z kawy i alkoholu.