grsail.com

Oświetlenie: Zabawa Porady oświetleniowe

Neon Lights

Neonów się szklane lub plastikowe rury, które są wypełnione gazem, który reaguje na prąd elektryczny. Pierwsze komercyjne neony na świecie zostały zainstalowane w dealerskiej Packard w Los Angeles w 1924 r.

Nie wszystkie neony zawierają neon! Neon gazu wytwarza światło czerwone, a kombinacja gazów takich jak argon, hel i rtęci można utworzyć do 150 innych kolorów.

Neony są wykorzystywane przede wszystkim do celów handlowych, w tym sklepów, barów, restauracji i teatrów. Neon zegar, znak piwa lub martini szkła rzeźba może być kiczowate elementem w pokoju gier, sala TV lub barze domu.

Art Neon to uwagę, coraz częściej i abstrakcyjne. To sprawia, że ​​wielki punkt wyjścia dla nowoczesnej sali.

Czarne Światła

"Black" Światła są bardzo fioletowy, rzuca formę światła ultrafioletowego, które nadaje niesamowity blask ciemnym pokoju. Są to chyba najbardziej znany jako akcesorium partii z 1960 i 1970, ale są szeroko stosowane w badaniach nieniszczących wszystkiego od zbrodni do banknotów.

Jakość zabawy czarnych świateł jest związana z ich zdolnością do rozpalenia nic fosforyzujące - w tym zębów i paznokci ludzi. Kluby i parki rozrywki używać farby fosforyzujące do osiągnięcia efektów specjalnych, kiedy czarne kontrolek Dla eksperymentu zabawy, spróbować napisać z wyróżnienia, a następnie świeci czarne światło na to!

Party Lights

Party światła są struny światła podobne do tych na choinkę, z wyjątkiem, że każde światło jest urządzony z tworzywa sztucznego kształtu do reprezentowania zabawy motywu.

Możliwości są nieograniczone: światła piłkarskie na stronie Super Bowl, homary na Mainer na urodziny, papugi i palmami dla Jimmy Buffett wentylatora.

To nie są tylko dla stron, albo! Spróbuj światła firm jako zabawa kontaktu w nieformalnym pokoju jak den lub sypialni nastolatka. Dla tłumu RV, są światła i zabawy podłączane do zasilacza 12 V; dla energii-świadomego, nocne światła zasilane energią słoneczną nadają wspaniałą atmosferę do przydomowego rodzaju spotkań.

Lava Lampy

Lava Lamp (tak, jest to marka) istnieje od 1965 roku i nadal jest popularna do dzisiaj jako element nowości. Więcej zabawy i atmosfery niż dla światła, to jest w zaskakujący różnych stylach, każdy z dobrze znanego efektu ruchu. Jest nawet jeden ze złączem USB, który podłącza się do komputera!

Lava Lampy składają się z wosku kolorowe plamy, które są zarówno w oświetlonych i ogrzewanych, gdy lampa jest włączona. Żarówka wewnątrz rozjaśnia plamy, jak ślizgać i krzywej wokół wnętrza lampy.

Jeśli masz stary Lava Lamp, może warto pieniądze jako antyk! Przechowywać Lava Lampy na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, które znikną kolory.

Światła strunowe

Struny światła wykorzystywane są najczęściej w ferie zimowe, ale może dostarczyć ciekawych i dekoracyjnych efektów świetlnych przez cały rok.

Podczas gdy światła i zabawy przeznaczone są dla zabawy, zwykłe białe światła ciąg może pożyczyć elegancji do jadalni lub podwórku cocktail party. Światła mogą być urządzone wyglądać latarnie lub gwiazd. Oświetlenie String na krzewów lub drzew może zapewnić łagodne światło, które pomaga odwiedzający udają się do drzwi, bez zakłócania reszty państw ościennych.