grsail.com

Osiem Rezydencje w Feng Shui

Osiem Rezydencje w Feng Shui


Osiem Rezydencje w Feng Shui jest często określane jako osiem domów w Feng Shui. Jest to powszechnie stosowana metoda określania, czy ty i twój dom lub biuro, są zgodne.

Osiem Rezydencje w feng shui Formuły

Wzór stosowany do określenia, czy ty i twoja lokalizacja są zgodne wykorzystuje trzy główne elementy:

 • Rok urodzenia
 • Seks
 • Lokalizacja drzwiach lub kierunku, w którym stoi. Na przykład, gdybyś siedział przy biurku, w jakim kierunku twarz pomaga ustalić, czy jest to dobre miejsce na biurku.

KUA Ilość

Po pierwsze, należy obliczyć liczbę KUA (jest czasem określany jako liczba Życie Gua), czy można odwołać się do 100 roku z chińskich kalendarz księżycowy. Kalendarz dostarczy wyniki zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Mężczyźni

 1. Jeśli urodziłeś się w ciągu dwóch pierwszych miesięcy roku, skonsultować się z chińskiego kalendarza dla konwertera stosownych roku w użyciu. (Osoby urodzone w styczniu i lutym może trzeba użyć w poprzednim roku do obliczenia ich liczbę KUA.)
 1. Dodaj dwie ostatnie cyfry roku razem. W tym przypadku, 7 = 13 + 6.
 2. Jeżeli wyniki ma dwie cyfry, dodaj je razem, aby uzyskać jedną cyfrę (1 + 3 = 4).
 3. Odejmij wyników z dziesięciu (10 - 4 = 6). To jest Twój numer KUA.

Kobiety

 1. Jeśli urodziłeś się w ciągu dwóch pierwszych miesięcy roku, skonsultować się z chińskiego kalendarza dla konwertera stosownych roku w użyciu.
 1. Dodaj dwie ostatnie cyfry roku razem. W tym przypadku, 8 + 8 = 16.
 2. Jeżeli wyniki ma dwie cyfry, dodaj je razem, aby uzyskać jedną cyfrę (1 + 6 = 7).
 3. Dodaj pięciu wyników (5 + 7 = 12). Jeśli liczba ta ma dwie cyfry, dodaj je razem, aby stworzyć pojedynczą cyfrę (1 + 2 = 3). To jest Twój numer KUA.

Lokalizacja

Osiem Rezydencje w Feng Shui jest dobre dla ustalania wszystko od tego, czy nowe mieszkanie jest dla Ciebie odpowiedni do podjęcia decyzji, w którym kierunku się zmierzyć swoje łóżko za najlepszy sen w. Spójrz na to, co stoi w kierunku drzwi, lub w przypadku mebla, takich jak łóżko lub biurko, jakim kierunku to wychodzi.

Analiza wyników

Osiem Rezydencje w Feng Shui

Użyj powyższego wykresu, aby określić, czy energia z danego kierunku jest korzystna Sheng Chi (tchnienie życia). - Ten kierunek przyciąga dobrobyt, witalność, szacunek i reputację. Jest powszechnie uważany za dobre miejsce na przedniej drzwi, biuro lub biurku.

Fu Wei (harmonia, pokój i stabilność) - Ten kierunek jest pełen spokoju i harmonii. Jest to dobre miejsce dla mediacji, joga, lub odpoczynku.

Tien Yi (Niebiański Lekarz) - energia z tego kierunku promuje zdrowie i dobre samopoczucie. Zastanów się lokalizowanie piec w tej lokalizacji, lub jeśli masz problemy zdrowotne, to może być dobre miejsce na łóżku.

Nien Yen (długowieczność i relacje) - Ten kierunek promuje długie, zdrowe relacje z rodziną i przyjaciółmi. Rozważ ten kierunek pokoi rodzinnych, sypialni, i recepcji.

Ho Hai (przeszkody i wpadek) - jest to najmniej szkodliwe z pechowców kierunkach. To prowadzi do drobnych trudności i frustracji. Jeśli jesteś pod wpływem energii z tego kierunku, można łatwo zmęczyć i poczuć się niepewnie. Mimo to, jeśli twój partner ma KUA przeciwstawne od Ciebie, kierunek ten może być dobrym kompromisem do spania lub dzielenia przestrzeni.

Wu Gui (pięć duchy) - Energia z tym kierunku prowadzi do pożarów, utraty dochodów, kradzieży, kłótni i nieporozumień, i należy ich unikać. (Uwaga: Wu GUI jest powszechnie określany jako Wu Kwei).

Liu Sha (sześć zabójstw) - Ten kierunek reprezentuje niewykorzystane okazje, oszustwa, problemy prawne i choroby. Ludzie pod wpływem Liu Sha są w stanie cierpieć na bezsenność, niezdolność do koncentracji, letarg i tendencje.

Osiem Rezydencje w Feng Shui

Chueh Ming (katastrofa) - jest to najgorszy możliwy kierunek dla Ciebie. Energie te prowadzą do krzywdy i zagrożenia. W środowisku biznesowym, może to prowadzić do złych finansów i słabej wydajności. Ludzie pod wpływem tej energii może cierpieć z powodu depresji i samobójczych uczucia.

Osiem Dwory Wartość

Planując swój kolejny ruch, czy to do nowego domu lub biura lub po prostu remontu swojego domu, szukać wzoru Osiem Dwory jako dobry krok rozpoczynający. Może to zapewnić odpowiednie energie płyną przez miejsce do promowania zdrowia i dobrego samopoczucia.