grsail.com

Osaka Itami Japonia

Osaka Itami Japonia
Jednotorowe z lotniska Itami

Mimo, że po przybyciu do Japonii nie będzie już latać do lotniska Osaka Itami Japonia, istnieje duża szansa, że ​​będzie korzystać z lotniska do podróży krajowych. Lotnisko przestał być lotnisko międzynarodowe w 1994 roku, kiedy na międzynarodowe lotnisko Kansai został zbudowany 27 mil od Itami.

Dziś Itami lotniska, dawniej znany jako międzynarodowego lotniska w Osace, uchwyty lotów krajowych do ponad 30 miejsc w całej Japonii. To jest obsługiwane przez Japan Airlines (JAL), All Nippon Airways (ANA) i IBEX Airlines.

Miasto Itami, położony w południowo-wschodniej części prefektury Hyogo na głównej wyspie Honsiu, jest trzydzieści minut jazdy do centrum Osaka i czterdzieści minut do Kobe.

Jednotorowe, pociąg, taksówka, a autobusem można dojechać z lotniska do miasta.

Zwiedzanie w Osace Itami Japonii

Itami jest ciekawym miejscem do odwiedzenia i wygodne do innych znanych miast takich jak Kioto i Kobe. To jest zajęty, w szybkim tempie, i tłoczno, więc należy być dobrze wypoczęty i na sobie wygodne ubranie i buty, jak sobie drogę wokół tego regionu.

Obszar słynie z klubów nocnych neon świeci i ma wiele miejsca na zakupy, jak i etnicznych restauracji, gdzie francuski, chiński, i japońskie posiłki można zjeść.

Za każdym razem jest dobrze czas, aby odwiedzić to miasto. Pogoda jest podobna do tej z południowo-wschodniej Ameryce Północnej z czterech pór roku. Jest jeszcze jedna różnica, i że jest to pora deszczowa, albo tsuyu, która trwa od czerwca do połowy lipca. Jeśli wizyta w Japonii w tym czasie, należy zapakować lekki parasol.

Piękne zamki

Osaka Itami Japonia
Himeiji Zamek

Zamek w Osace

To historyczne miejsce został zbudowany pod koniec 16 wieku przez Toyotomi Hideyoshi, znanego wodza. W głównej wieży tym pięknym białym zamku jest muzeum, z przedmiotów i dokumentów dotyczących historii Osace. Na terenie zamku zawierać park o powierzchni około 60.000 metrów kwadratowych. Jeśli jesteś w mieście w okresie kwitnienia wiśni sezonu będziesz w stanie chodzić w różowych kwiatów. W pobliżu zamku znajduje się Muzeum Miejskie w Osace, który przedstawia niektóre z kultury i historii Osaka, w Sanktuarium i Toyokuni Hall w Osace.

Wzdłuż pobliskiej rzeki, gdzie Osaka Tenjin Matsuri (festiwal) odbywa. Jest to jeden z trzech największych festiwali w Japonii. Flota 100 statków będzie w dół rzeki Okawa warto zobaczyć, jak fajerwerki które pływają w powietrzu nocy w tym samym czasie.

Zamek Himeji

Ten piękny zamek leży w zachodniej Hyogo. Został zbudowany w połowie 14 wieku, ponownie, na rozkaz Toyotomi Hideyoshi. Kolejnym panem feudalnym zamku przebudowano go w 17 wieku. Projekt jest jak biała czapla rozprzestrzenia się jej skrzydła i dlatego nazywa Shirasagi-jo lub Czapla biała Zamek. Zamkowa wieża jest główną strukturą i ma sześć opowieści, choć tylko pięć widać. Niższy poziom jest w piwnicy.

W okolicy znajduje się ogród japoński, z kwiatów wiśni lub sakura, które są piękne na wiosnę i jesień ma czerwone i złote liści klonu. Otokoyama Sen-hime Tenmangu Sanktuarium i Muzeum Historyczne Hyogo są również w pobliżu.

Inne strony aby zobaczyć

Uzyskać wspaniały widok na panoramę Osace poprzez jazdę na diabelski młyn! Na 370 metrów, jest piątym największym diabelski młyn na świecie. Jeśli chcesz naprawdę poczuć, jak Wschód spotyka się z Zachodem, odwiedzić Universal Studios Japan Theme Park na Tempo-zan Harbor. Jest to pierwszy Universal Studios poza USA i zawiera fascynujące przejażdżki jak Jurassic Park, Terminator i Szczęki. Restauracje tematyczne są również częścią tego nowego parku. Wody taksówki i samochody transport z dworca kolejowego i lotniska Itami czyni ten park jest bardzo łatwo dostępne.

Jak o wizycie w Akwarium Osaka? Jest to jeden z największych na świecie. Jeśli lubisz sztukę współczesną, wziąć zwiedzenie Suntory Museum. Itami słynie z przemysłu sake i Suntory jest jednym z browarów.

Aramaki Rose Garden zawiera ponad 10.000 róże 250 gatunków z całego świata. Słynne róże ITAMI za, Amatsu Otome i Pani Fioletowy są wśród piękna. Najlepszy czas, aby odwiedzić to od maja do czerwca i od października do listopada. Ogród jest otwarty codziennie od 9 rano do 5 po południu w ciągu sezonem i jest bezpłatny.

Położony w pobliżu Koja-ike, lub Koja Staw, jest Itami Miasto insektarium. 800 motyle trzepotanie około 15 gatunków tropikalnych kwiatów w szklarni.

Gdzie się zatrzymać

  • Hotel New Hankyu Osaka

Położony 6,8 mil od Itami lotniska, ten 10-piętrowy hotel w centrum miasta Osaka jest nowoczesny i oferuje wszystkie nowoczesne udogodnienia. Hotel posiada 922 pokoi i dwa apartamenty. Jest to około trzy kilometry (dwa mil) od Zamek w Osace. Goście mają też kilka restauracji, w tym restauracja bufetowa, która ma ponad 60 rodzajów dań japońskich Zachodniej, Azji i.

  • Hyatt Regency Osaka

10,9 mil od lotniska Itami, to pluszowe hotel położony jest na Osaka. Przylega do Azji i Pacyfiku Trade Center i World Trade Center, w pobliżu wielu restauracji. Hotel zapewnia bezpłatny transport do centrum miasta. Jeśli wolisz, aby pobyt w tańszych noclegów, za japońską Inn, Ryokan, lub hostel.

Transport

Ze względu na zatłoczonych warunkach jazdy, wynajem samochodu nie jest optymalna. Transport publiczny jest łatwo dostępne i skuteczne. Pociągi kursują na napięty harmonogram, pozyskiwaniu, gdzie trzeba być na czas.

Istnieją wskazówki dotyczące jazdy transportu publicznego w Japonii tak, że będziesz wiedzieć, czego się spodziewać.

Taksówki można zatrzymać się na wszystkich głównych ulicach. Każda taksówka ma licznik. Napiwki nie jest częścią kultury, więc nie ma potrzeby martwić się o to.

Miłego pobytu

Baw się dobrze, i cieszyć się razem w obszarze Osaka Itami Japonia. Znajdziesz tu miejscowi jest ciepły i gościnny. Będzie to podróż nigdy nie zapomnę. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą aparat fotograficzny!