grsail.com

Origami choinki

Origami choinki

Jeśli potrzebujesz ładny złożony projekt papieru dla sezonu wakacyjnego, spróbuj się origami choinki. Te zabawne projekty są idealne dla całej rodziny, aby stworzyć razem.

Proste złożonego papieru Choinka

Mimo, że ten projekt dotyczy składany papier, aby utworzyć kształt drzewa sosnowego, nie uważa się za origami w najściślejszym tego słowa znaczeniu. Korzystanie z kijem kleju sprawia, że ​​drzewo to zaprojektować nieco mniej zaawansowane, ale jest to świetny sposób na wprowadzenie dzieci do sztuki składania papieru.

To, czego potrzebujesz

 • Trzy lub więcej arkuszy kwadratowych zielonej księdze
 • Glue Stick
 • Składana powierzchnia

Co robić

1. Uruchom poprzez umieszczenie jednego z arkuszy papieru, tak tworzy ona kształt rombu. Złożyć na pół arkusza tworzyć trójkąt z punktu zwróconej od Ciebie. Marszczyć klapkę i rozwijać go. Złożyć dolnym rogu do utworzonej linii i marszczyć krotnie. Powtórz tę czynność z pozostałymi dwoma arkuszami papieru.

Origami choinki

2. Weź jeden arkusz papieru i złóż go na pół w pionie. Powtórz z pozostałymi dwoma arkuszami papieru.

Origami choinki

3. Użyj kij klej do mocowania trzy arkusze razem, tworząc drzewo. Trzeba przykleić na całej długości papieru, gdzie arkusze przyłączyć. Kiedy skończysz, stoisko drzewo pionowo na stole i udekorować według uznania.

4. Jeśli chcesz drzewa być trochę pełniejsze, możesz kontynuować dodawanie arkuszy, aż do osiągnięcia pożądanego poziomu sytości.

Origami choinki

Baza Choinka ptaka

Ta wersja drzewo origami opiera się na dobrze znanej formie podstawowej. Jest to doskonały sposób, aby rozwijać swoje umiejętności i przygotować do rozwiązania bardziej złożonych projektów.

To, czego potrzebujesz

 • Plac arkusz zielonej księgi
 • Składana powierzchnia
 • Kostka introligatorska lub w razie potrzeby urządzenie fałdowanie

Co robić

1. Zaczynamy od stworzenia bazy ptaków. Kształt ten jest podstawą do wielu kreacji origami, w tym popularnej origami dźwigu.

Origami choinki

2. Włącz bazę ptaków więc koniec z dwóch punktów otwartych jest skierowana do Ciebie. Krotnie górną prawą stronę na kierunku w lewo. Złożyć całą część dolną prosto.

Origami choinki

3. Powtórzyć ten proces z drugiej otwartego punktu bazy ptaków do gotowego drzewa kształt. Delikatnie puch na krawędzi papieru, aby Twoje Choinka trójwymiarowa.

Origami choinki

3D Boże Narodzenie papieru Drzewo

To unikalne drzewo origami wykonany przez połączenie jednostki używane w Golden Venture Zwijanie, podzbioru origami opracowany przez chińskich uchodźców, którzy przybyli do USA w 1990 roku.

To, czego potrzebujesz

 • 3 arkusze kwadratowych zielonej księdze
 • Składana powierzchnia
 • Kostka introligatorska lub w razie potrzeby urządzenie fałdowanie
 • Nożyczki
 • Brązowy stały znacznik

Co robić

1. Wchodzisz na trzy arkusze papieru o połowę. Cięcie na środku zrobić dwa prostokąty z każdego arkusza.

2. Zrób pierwszy prostokąt i złóż go na pół poziomo raz jeszcze. Złóż go na pół w pionie, a następnie rozłożyć ten pionowa gniecenie. Wchodzisz na lewej i prawej stronie w dół wzdłuż środkowej pionowej gniecenie.

Origami choinki

3. Odwróć papier. Wchodzisz na lewej i prawej stronie aż do rombu.

Origami choinki

4. Złożyć dolne dwa punkty do sprawiają, papier z powrotem w kształcie trójkąta. Fold trójkąta na pół wzdłuż środkowej pionowej gniecenie. To kończy swój pierwszy zespół Złoty Venture składane. Aby dokonać choinkę, musisz się pięć jednostek. Szósty prostokąt papieru będzie twoim pnia drzewa.

Origami choinki

5. Podłącz pięć jednostek przesuwając kart z jednej jednostki do kieszeni urządzenia przed nim.

Origami choinki

6. Złożyć szósty prostokąt w długi, cienki pasek. Złożyć na pół paska, a następnie złożyć go w czwartych. Kolor brązowy pasek ze swoim markerem. Włożyć z przodu taśmy do dolnej części drzewa. Skorzystaj z tyłu taśmy jako podstawki do podparcia gotowego modelu origami.

Origami choinki

Wyświetlanie i dekoracji Drzewa

Origami choinki wspaniałe stroiki i dekoracje płaszcz. Na wyświetlaczu świąteczne origami zabawy, rozważyć kilka drzew, aby umieścić w jednym rzędzie. Dasz wygląd lasu złożone z papieru choinki. Personalizacja drzew poprzez dekorowanie ich z dżetów brokat, markery lub samoprzylepnych.