grsail.com

Organix Południowa Wywiad

Organix Południowa Wywiad
Noc Stres ziołowy suplement

Organix-Południe jest szybko rozwijającym się produkty naturalne, firma, która istnieje na rynku od roku 1998. Są wiodącym producentem certyfikowanych produktów ekologicznych neem na świecie, jak również producentem sprawiedliwego handlu, produktów organicznych suplementów ziołowych produktów do pielęgnacji ciała i. Ostatnio udało zioła Zakład Logiki Stosowanej przemawiać Jesień Blum, prezes Organix-Południe, w celu omówienia jej fantastyczne produkty i innowacyjne przedsiębiorstwo.

O Jesień Blum i Organix-Południe

Jak zacząć?

Wszystko zaczęło się w 1994 roku, kiedy spotkałem się z potężnego drzewa neem, znany również jako apteki wsi lub "wolne drzewo Indii". "Free", ponieważ znajduje się na terenie Indii i rośnie od tysięcy lat jest dowolnie określonych korzyści szerokim spektrum dla zdrowia i dobrego samopoczucia dla milionów osób.

Drzewo Neem jest bardzo różnorodna i zapewnia korzyści lecznicze dla zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi, zwierząt i planety. Moja wiedza jako chemik kosmetycznych prowadził mnie kopać głębiej w 4000 roku empirycznego stosowania Neem sformułować moje produkty TheraNeem linię wokół jego niesamowite korzyści dla zdrowia i skóry.

Opowiedz nam o swojej firmie

Organix Południowa Wywiad
TheraNeem Lemongrass Mydło

Jesteśmy dumni, że w prywatnych rękach, kobieta, spółka, wspieranie miejsc pracy w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy z siedzibą w wiejskiej i trudnej sytuacji gospodarczo części Florydy, gdzie mamy 15 pracowników na miejscu w USA produkcji naszych TheraNeem ziołowych produktów i dystrybucji naszych ziołowych suplementów diety TheraVeda pielęgnacji ciała. Mamy pięciu pracowników, którzy pracują w domu, zmniejszenie emisji dwutlenku węgla związanego z dojazdami.

Konsekwentnie dążąc do redukcji emisji dwutlenku węgla oraz do wsparcia naszych pracowników, klientów i planetę, na bardziej ekologiczną ścieżkę.

Co sprawia, że ​​ziołowe formuły wyjątkowy?

TheraVeda jest tylko linia ziołowych suplementów diety, który zapewnia stężonych, działania o szerokim spektrum trzech form wyciągów organicznych. Każdy herb wyodrębnia się lepiej w różnych ekstraktów: Koncentraty wodne (lub herbaty, ekstraktów najbardziej rozpuszczalnych w wodzie składników), ekstrakty alkoholowe ekstrakty (najwięcej składniki rozpuszczalne w alkoholu) i ekstrakty (ekstrakty CO2 składników najbardziej rozpuszczalnych w tłuszczach) .Nie innego Producent produkt ziołowy łączy wszystkie trzy wyciągi oraz związany z powrotem do całego ziela. Pozwala to zioła szybko i skutecznie działać w organizmie. Ludzie mają tendencję do potrzebują mniej naszych suplementów na wyniki i jest to opłacalne.

TheraVeda

"Thera" pochodzi od słowa "theraputic." "Veda" oznacza wiedzę i mądrość. Wraz słowa wspierać naszą intencję: Aby korzystać z terapeutycznego mądrość ziół do wspierania i wzbogacić ciała.

ThereVeda oferuje:

Organix Południowa Wywiad
Pomoc TheraVeda Aller

  • 12 specyficzny stan formuł, które są przyjazne dla użytkownika. Łatwo jest zrozumieć, jak działają zioła. Oferujemy ogromną ilość informacji na każdym polu i na naszej stronie internetowej, aby nasi klienci mogą dowiedzieć się więcej o tym, jak działają zioła. Jeśli zrozumiesz, zioła, można zrozumieć formuły.
  • Zrównoważone energetycznie ziołowe kombinacje 05:58 ziół. Używamy najmniejszej ilości ziół, aby osiągnąć maksymalne korzyści terapeutyczne. Oznacza to, że zioła są połączone uważnie obejmuje zarówno właściwości rozgrzewające i chłodzące i skorzystać większość ludzi. Jest to ważny aspekt tradycyjnej medycynie. Zbyt wiele chłodzenia lub ogrzewania zioła przez siebie mogą zakłócić harmonię ciała. Nasze wzory zostały stworzone, aby równowagi ciała energicznie.
  • Wykorzystujemy wiele z najbardziej popularnych ziół w branży: kurkuma, Ashwagandha, Święty Bazyli, Amla, Bacopa i neem.
  • TheraVeda® wykorzystuje mądrość Ayurveda, chociaż nie "sprzedać" Ayurveda. TheraVeda® łączy system opieki zdrowotnej z ponad 4000 lat wiedzy z naszej wiodące, opatentowanej technologii.
  • TheraVeda® wegetariańskie kapsułki Organix-Południe za nie zawierają kukurydzy, soi, sól, drożdże, cukier, pszenica, jaj i produktów mlecznych i są formułowane bez użycia konserwantów, sztucznych aromatów i barwników.
  • Testujemy stronę trzecią wszystkich naszych ziół botanicznych tożsamości, czystości i mocy, zapewniając, że nasze zioła są wolne od niepożądanych mikroorganizmów, metali ciężkich, pestycydów i herbicydów.

Umbari rolnicze

Powiadom nas o tym, gdzie uprawia się zioła

Nasi partnerzy w Indiach są dobrze zachowane Nisarga Biotech. Nisarga oznacza naturę. Gospodarstwo Organix Organiczne Południe nazywa Umbari rolnicze. Umbari Gospodarstwo położone jest na południe od Pune (który jest na południowy wschód od Bombaju), na obrzeżach miasta Satara, która jest największym w pobliżu miasta.

Umbari gospodarstwo ma 10 ha powierzchni ekologicznej. Posiadamy certyfikat organicznej przez uznaną międzynarodowo, ECOCERT. Otoczenie Umbari gospodarstwa wynosi 20 ha krajowych obszarów leśnych, które zostały certyfikowane przez ECOCERT organiczne, gdzie dzikie etycznie i Hemidesmus rzemiosło Shatavri.

Organix-Południe skupuje zioła z pobliskiej Vita gospodarstwa ekologicznego, który znajduje się poza Satara. Współpracujemy z blisko 1000 rolników, z czego 150 rodzin rolniczych były w 100 procentach ekologiczne od ponad dwóch lat. Vita gospodarstwo ekologiczne jest 30 hektarów i przekształcony 250 hektarów okolicznych gospodarstw na ekologiczne w ciągu ostatnich trzech lat. Naszym celem jest, aby kolejne 1200 ha certyfikowanych w ciągu najbliższych dwóch lat, obejmujących powierzchnię 1500 hektarów.

Znalezienie Organix-Południe produkty

Produkty ekologiczne-południe znajduje się w całym kraju w wielu naturalnych produktów spożywczych sklepach oraz w Internecie na OrganixSouth.com. Na stronie znajduje się również sklep tracker, które pomogą Ci znaleźć sklep detaliczny w pobliżu.

W chwili pisania tego tekstu, Organix-Południe prowadzi linię 28 produktów 12 produktów i ThereNeem TheraVeda. Istnieją plany, aby szybko rozszerzają swoje linie nowe produkty do pielęgnacji włosów, uruchamiają linię produktów domowych i dodać TheraNeem Lip Therapé z SPF.

Zakład Logiki Stosowanej pragnie podziękować Jesień Blum z Organix-Południe za poświęcenie czasu, aby zrobić ten wywiad.