grsail.com

Opuszczone Historie Teksasie

Opuszczone Historie Teksasie

Spośród wszystkich państw, w całej Ameryce, opowieści o duchach z Teksasu stanowią jedne z najbardziej intrygujących opowieści i nawiedzeń.

Opowieści o duchach i rozrywki Texas Scare

Teksas jest tak duża, że ​​amerykański stan istnieją niezliczone regiony, które oferują folkloru i legend w oparciu o prawdziwe wydarzenia z lat temu. Historie morderstw, wypadków i innych zgonów spowodować w niektórych regionalnych hot spotów nawiedzeń i inne zjawiska paranormalne niewytłumaczalnego. Kilka poszczególne historie panowały przez wieki. Dwa spookiest obejmują:

  • McDow Otwór Erath County
  • Black Hope Horror

Przeklęty McDow Hole

W 1850, Charlie i Jenny Papworth osiedlili się w kabinie na wschodnim brzegu potoku w Aleksandra, TX. To było trudne, ponieważ te dzienny osadnicy walczył z susze i powodzie, w zależności od sezonu. Zajmowali się społeczności i miał kilka dobrych przyjaciół w okolicy. Po około pięciu lat, rodzice Charliego zmarł i został poinformowany, że oni go opuścili meble rodziny. W celu odzyskania meble, Charlie potrzebne do podróży 200 mil od wozu. Podczas jego nieobecności, Jenny mieszkał w domku w dzień, ale co wieczór podróżował z dziećmi, do kabiny ich przyjaciół, rodziny McDow. Po miesiącu takiego trudnego życia, Jenny i dzieciaki nie dotarł na jedną noc w McDow użytkownika. Przez następny dzień, McDow i innych sąsiadów zaniepokoiła się i sprawdził kabinę Papworth, tylko znaleźć małe ślady bójki i trochę krwi na podłodze. Podczas poszukiwań odkryli jedną z małymi dziećmi ukrywających się pod łóżkiem. Wspólnota zorganizowała imprezę wyszukiwarki, ale nie byli w stanie zlokalizować ciało Jenny. Jeden z członków wspólnoty, nieprzyjemny człowiek, imieniem Brownlow, oskarża lokalnego plemienia Indian, Indian Comanche, o zabicie jej. Lokalne członków społeczności zaczęła podejrzewać samego Brownlow, zwłaszcza, gdy jeden z jego rzeczy odkryto w pobliżu kabiny Papworth. Jednak nikt nigdy udowodnić, że Brownlow popełnił straszną zbrodnię.

Po kilku problemach z Brownlowa i miasta, Charlie i jego syn opuścił kabinę zawsze. Jednak to właśnie wtedy zaczęły się nawiedzeń. Sąsiad, Keith, i jego syn przebywał w kabinie jedną noc i usłyszał drapanie w drzwi. Po otwarciu drzwi, zobaczył Jenny Papworth i jej dziecko. Krzyczała i zniknął, straszenia dwóch tak bardzo, że wyszli przez tylne okno. Kolejny mieszkaniec kabiny, sceptyczny człowieka o imieniu Charlie Atchinson, mieszkał tam przez krótki okres. Lokalni mężczyźni przybył jeden dzień, aby znaleźć drzwi i okna zablokowane od wewnątrz. Po włamaniem, znaleźli Charlie martwego na podłodze, z przerażoną miną. Lata później, dwóch młodych mężczyzn zajął się zakład z barmanem Saloon, że mogą pozostać co najmniej trzy noce w kabinie, nie ucieka. Gdy miejscowi sprawdzić na chłopców w trzech dniach znaleźli dziury po kulach w ścianach i odkrył, że bracia uciekli.

Wiele innych osób świadkiem ducha Jenny przez lata. W 1890 roku młody mężczyzna wystrzelił z pistoletu na ducha, który zbliżał go po tym, jak przekroczył potoku w pobliżu miejsca McDow. Inżynierowie i podróżników lokalnego pociągu świadkiem widząc Jenny wiele razy, stojący w pobliżu torów, po prostu trzymając dziecko. Dwóch chłopców połowów na otworze McDow zobaczył jej objawienie wzrosnąć z wody. Jenny i jej dziecko zostało jeszcze zgłoszone do stawienia się u stóp łoża śmierci Brownlowa za, po czym w końcu przyznał się do zabójstwa. Miejscowi nadal raportowania liczne obserwacje dotyczące istoty z McDow dziury w całym roku. Można przypuszczać, że duch Jenny Papworth nigdy nie znalazł resztę.

Black Hope Horror

Black Hope Cmentarz jest stare cmentarzysko, gdzie niewolnicy pochowany przez pokolenia. Niestety, rezydencje w tym obszarze Newport nad tym wybudowano starego cmentarza, co duchy tych niewolników niespokojny. Historie tych nawiedzeń poltergeist stylu zostały przedstawione w różnych artykułach w całym 1980 roku w lokalnych i krajowych gazet. Liczba mieszkańców podziału na Wzgórzu Drive, zgłaszane co uważali za "zło" działalność, w tym objawień i wiele gorszych zjawisk. Jeden szczególności rodziny opisano niektóre z przerażających zjawisk, które miały miejsce w ich domu. Ben i Jean Williams został wytrącony z równowagi, kiedy odkryli, mrówki kolonizacji ich zmywarkę. Choć to wydarzenie było dziwne, że to dopiero początek. Ich toalety będzie wylewać się na własną rękę, obiekty będą poruszać się samodzielnie, zwierzęta będą działać szalony, ptaki wydają się ich zaatakować, a co najgorsze, ich przyjaciół i innych lokalnych mieszkańców wzrośnie chory chorób, które zakończyły się zgonem. Mieszkańcy wszystkich potwierdzić celowanie duchy i cienie w całej okolicy i domach. Ben i Jean końcu napisał książkę zatytułowaną The Black Hope Horror o swoich doświadczeniach. Film zatytułowany Grave Secrets Telewizja powstała w 1992 roku w oparciu o wydarzeniach w tej społeczności. Niezliczone mieszkańcy opuściło swoje domy po realizacji, co mieszka w tej społeczności Hilltop wiąże.

Końcowe słowa

Teksas jest prawdopodobnie jednym z najbardziej nawiedzonych państw w całym kraju. Świadectwem tego są mnóstwo opowieści, w całym państwie, przedstawiono na Ghosts of America.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat historii o duchach, sprawdź te artykuły Zakład Logiki:

  • Alabama Ghost Story
  • Ghost Story Appalachów
  • Znani Ghost Story
  • Chicago Ghost Story