grsail.com

Opis stanowiska dla Restaurant Hostess

Opis stanowiska dla Restaurant Hostess


Opis stanowiska pracy w restauracji gospodyni nie może dać tej osobie wystarczający kredyt. Ten satysfakcjonującej pracy nie wymaga ciężkiej pracy i entuzjastyczne nastawienie. Dla tych, którzy mogą być rozważa ubieganie się o pracę jako hostessa w restauracji, ważne jest, aby wiedzieć, co pociąga za sobą zadania i czego oczekiwać od niego.

Opis stanowiska dla Restaurant Hostessa Poradnik

Restauracja gospodyni jest osoba, która wita klientów, jak dotrzeć do obiektu, a często jest to ostatni pożegnać się z nimi, kiedy odejść. Gospodyni Opis stanowiska pracy dla hostess restauracji zawiera szeroki wybór innych zadań.

  • Zastrzeżenia rozkłady gospodyni kuchnia dla gości z góry, a po przyjeździe do restauracji. Hostessy często muszą podejmować decyzje o tym, gdzie grupa będzie usiąść w restauracji.
  • Gospodyni kieruje i instruuje pracowników jadalnia na potrzebach klienta, aby zapewnić szybki i klienci otrzymują jakość usług od chwili przybycia.
  • Jeżeli jedna ze stron ma specjalne potrzeby lub wniosek zakwaterowanie, gospodyni zapewnia Grupy wymagania są spełnione. Może to obejmować usługi niezbędne dla małych dzieci, a także dla osób niepełnosprawnych lub alergii pokarmowej.
  • Hostessy witają gości po przyjeździe i zabrać je do swoich miejsc. Zapewniają one również menu i wyjaśnić promocje. Mogą odpowiedzieć na bezpośrednie pytania patronów mają. Mogą wprowadzić odbiorców do ich serwera.
  • Gospodyni kontroluje także i utrzymuje zaplecze gastronomiczne. Robią pouczając Buss personelu i kelnerzy. Mogą one być potrzebne do wykrycia czystości problemy i pomóc jasne stoły do ​​potrzeb obiektu klienta.

Są to jedne z głównych zadań restauracji gospodyni robi regularnie. Często jest więcej niż jedna gospodyni jeden obowiązek w ruchliwych okresów w restauracji. Niektóre obiekty wymagają hostessy trzymać otwarte drzwi i pomoże ich pojazdów w razie potrzeby.

Restauracja Hostessa Rola w biznesie

Opis stanowiska dla Restaurant Hostess

Rola restauracji gospodyni jest dość łatwo zobaczyć. Ich celem jest, aby zapewnić, że klient jest witany z siedzibą i służył. Gospodyni jest odpowiedzialny za zapewnienie, że klienci cieszą się doskonałą doświadczenie w obiekcie. W celu wykonania tej pracy dobrze, gospodyni często musi być wciągająca i szczerze zainteresowani sukcesu przedsiębiorczości. Ona musi się uśmiechać, nawiązać kontakt wzrokowy z gości, i być uprzejmym dla nich.

W większości restauracji, gospodyni posiada pozycję wyżej, że z kelnerek i kelnerów, ale zazwyczaj nie mają żadnych obowiązków kierowniczych. Mogą one obsługiwać wpływy w zależności od formalności lokalizacji. W bardziej formalnej lokalizacji, gospodyni rzadko zajmuje się pieniądze.

Ponadto restauracja gospodyni często jest twarzą firmy i musi zazwyczaj według ściśle dress code. W pół formalny lub formalnego restauracji, gospodyni może być ubrany w biznesowej formalnego lub formalnego stroju lub w kolorze. Jeśli jednolite noszone przez innych pracowników, gospodyni może nosić to samo lub coś podobnego.

Stając Hostessa

Opis stanowiska pracy w restauracji gospodyni opisuje, co dzieje się na co dzień, jako hostessa. Aby stać się jednym, osoby często muszą pracować poprzez szkolenia restauracji. Oni mogą lub nie mogą pracować jako kelnerka lub kelner, zanim będzie mógł pracować jako hostessa. Często osobowość jednostki i pozytywne nastawienie będzie wspierać zarządzanie umieszczenie tych osób w pozycji hostess.

Szkolenie będzie wymagać gospodyni, aby zapoznać się z makijażu, menu, polityk gospodarczych restauracyjnych i obowiązków w pracy hostessy. Będzie również polecić gospodyni w zarządzanie pracą kelnerki i kelnerów na podłodze, w celu utrzymania równowagi obciążenie każdy ma. Mają także do utrzymania przepływu klientów zajęte stały włączyć kuchnię do pracy w najlepszym wydaniu. We wszystkich tych obszarach, gospodyni musi przestrzegać polityki restauracji.

,