grsail.com

Opiekunka: Co to jest Porady niania

Wynagrodzenie godzinowe ryczałtu Versus

Jeden z najgorszych pytań, które należy zadać przy ubieganiu się o pracę jest "Tak, to ile chcesz zarabiać?" Jest to bardzo niebezpieczna sytuacja. Jeśli prosisz o zbyt mało, rodzic, że nie cenią swoją pracę i mają zbyt małe doświadczenie, aby podjąć się tego zadania. Jeśli zapytać zbyt wiele, może też odzwierciedlać brak doświadczenia; jednak najprawdopodobniej oznacza to trochę arogancji.

Opiekun lub rodzic musi również zdecydować, czy będą płacić za usługi na godziny lub jeżeli będą oferować jeden zestaw cen zostać pokryte na spacer. Nie opiekunka, jest oskarżony o bezpieczeństwo i dobro swojego dziecka, należy zwrócić płacy minimalnej. Płatna powinna opierać się na zadaniu i doświadczenia. Praca opiekunki ponad cztery godziny powinien otrzymać ryczałt wzwyż pieniężnych w wysokości $ 50 lub więcej. Stawka godzinowa powinna być 10 dolarów lub więcej. Ceny gazu powinny być uwzględnione. Nie ufać dziecku byle komu, więc opiekunka powinna uzyskać godziwe stawki za opiekę nad dzieckiem.

Wykresy zachowanie

Ty jako rodzic znasz swoje dziecko lepiej niż ktokolwiek inny na świecie. Jeśli wiesz, że dziecko jest ścigany od kilku opiekunki, lub wydaje się być trochę na trudnych stronie, należy być przygotowanym. Behawioralne wykres to świetny sposób wizualny dla dziecka, opiekunka i siebie swojej śledzić postęp i dygresji zachowań.

Z kawałkiem posterboard, aby siatkę. Oznacz dni tygodnia, że ​​Twoje dziecko ma być obserwowana przez opiekunki. Następnie dla każdego dobrego zachowania, które chcesz im udowodnić, daj łatwiznę naklejkę umieścić na wykresie na ten dzień. Kiedy dziecko osiągnie założoną liczbę naklejek, należy je zdobywając nagrodę. To może być tak proste, jak lody lub na wycieczkę do zoo. Aby wykres, aby wejść w życie, musi być czujnym na temat jego stosowania. Jeśli nie to sprawdzić, kiedy wrócisz do domu, aby zobaczyć, jak Twoje dziecko nie, to dziecko nie będzie dbać o niego albo. Jeśli opiekunka nie jest na szczycie dodanie naklejek w tej chwili twoje dziecko robi dobrze, dziecko nie będzie motywowana tym. Spójność i współpraca może sprawić, że różnica w niepokojąca, kiedy zostawiasz dziecko z opiekunką i wraca do domu do szczęśliwego, dobrze wychowane dziecko.

Czy można zatrudnić "Manny"?

"" Manny ", termin spopularyzowany przez Britney Spears, oznacza po prostu" męskiego nianię. " Niektórzy rodzice, zarówno matki i ojcowie, mają przeważnie niewyjaśnione dolegliwości związanych z posiadaniem niepowiązanych mężczyzna opiekować swoimi dziećmi.

Tam naprawdę jest mniej mężczyzn niż kobiet, które poszukują pracy nad dziećmi poza. To samo można powiedzieć o ludzi, którzy starają się pozycje w edukacji, z wyjątkiem stanowisk administracyjnych. Jednak nie jest to ze względu na brak zdolności do opieki nad dziećmi i jest doskonałą opiekuna, ani z powodu ukrywania złych zamiarów wobec dziecka. Wielu ludzi po prostu wybrać inne drogi w życiu.

Ci, którzy naprawdę doceniają dzieci często czują się dyskryminowane ze względu na płeć. Nie pozwól, kierowanym podparte społecznie strach by Ci rozważa męski opiekunka lub niania. Jeśli zdarzy ci się spotkać kandydata, który można znaleźć wiarygodne, kompetentny, odpowiedzialny, i jest świetny z dziećmi, upewnij się, że podany jest okazja. Wraz ze wzrostem liczby gospodarstw domowych, w których matka jest jedynym opiekunem, dzieci mogą cieszyć pozytywnie postać mężczyzny w swoim życiu.

Wywiad pytania dla Twojego opiekunka

Tak samo jak przygotować się do rozmowy żadnego innego wnioskodawcę pracy, należy myśleć z wyprzedzeniem o tym, co chcesz zapytać tych, którzy chcą opiekować się dzieckiem dziecko. Co większa odpowiedzialność może być? Zdobądź swój notes, aby listę wszystkiego, co chcesz zapytać. Jakie są kwalifikacje tej osoby? Jakie wykształcenie mają one? Chcesz kogoś, kto jest certyfikowany CPR? To są twoje podstawowe pytania, na które nie powinno stanowić problemu i prawdopodobnie będzie widoczne na CV kandydata.

Po wstępnej rundzie przesłuchania będzie chcesz mieć kilka scenariuszy przygotowanych zapytać kandydata o. Chcesz, aby upewnić się, że to pozytywne i negatywne sytuacje, w swoich scenariuszach, jak ta osoba będzie reagować. Jak zareagują dziecku rzucanie furia temperament? Jeśli dziecko trafi, co będą robić? Co zrobić, jeśli dziecko pomaga posprzątać po kolacji? Co zrobić, jeśli robią coś dobrego dla dziecka sąsiada? Jakie rodzaje nagród i kar są zwykle ćwiczyć? Upewnij się, że zarówno Twój styl przywództwa i wskazówek, a od przyszłego opiekunki są zgodne przed podjęciem decyzji. Nadal będzie chciał poinformować ich o swoich osobistych preferencji na te tematy przejść przed rozpoczęciem pracy. Wreszcie umożliwić wnioskodawcy ci zadać pytania. Jej pytania będą podkreślić to, co jest najważniejsze dla niej.

Urządzenia kontroli rodzicielskiej

Kwestie telewizyjne można odłożyć na bok, jeśli masz rodzicielskiej urządzenia sterującego. Za pomocą tego urządzenia można zablokować kanałów, programów lub pory dnia, że ​​telewizor można oglądać. Dzieci mogą spróbować go przeprogramować i nabrać kogoś na na opiekunki, ale kontrola rodzicielska zwycięży.

W najrzadszych przypadków, gdzie opiekunki mogą być zainteresowani oglądanie nieodpowiednich programów, możesz zablokować te, jak również. Skontaktuj się z lokalnego przedsiębiorstwa do ustanowienia rodzicielskiej opcję sterowania na telewizorze. Pamiętaj, że twoje środki zapobiegawcze nie są wystarczające. Należy również usiąść i przedyskutować swoje przemyślenia na temat tego, co jest właściwe dla dziecka do oglądania z dzieckiem i opiekunki z wyprzedzeniem. Bądź uczciwy, ale firma z wszystkich zaangażowanych i miejmy nadzieję, zapobieganie zwycięży.

Nagroda systemu

Podczas rozmowy z Twojej perspektywy opiekunki, wyrzucić kilka pytań zarówno z dobrych i złych scenariuszy. Co zrobią, jeśli dziecko wspólne swoje zabawki? Co zrobią, jeśli dziecko zadbali, aby zawsze mówić "proszę" i "dziękuję?" Mam nadzieję, że spodoba ci się to, co słyszysz.

Tak jak chcesz zachować kontrolę nad kwestiach dyscyplinarnych opiekunka twoich w miejscu, należy dostarczyć opiekunka z listy opcji do nagrody za dobre zachowanie. Jest to konieczne, ponieważ Twoja opiekunka może mieć różne poglądy na temat tego, co sprawia, że ​​dobry zysk niż ty. Na przykład, do czyszczenia ich pokoju, możesz normalnie dać dziecku naklejkę, przytulić, czy podróż do parku. Opiekunka może być pierwsza myśl z podaniem dziecku lody, lub pozwalające mu oglądać telewizję trochę dłużej. Twoje dziecko zna swoje preferencje, ale może nie pozwolić opiekunka wie, jak zwykle uruchomić pokaz. Twoja opiekunka ma najlepsze intencje, ale może mieć swój własny sposób robienia rzeczy.

Jeśli chcesz to zrobić na swój sposób, aby Twoje wstępnie zatwierdzone pomysły znane. Znając swoje dobre czyny i zachowania można jeszcze zarobić im nagrody są one używane do odbioru z tobą dziecko będzie bardziej zmotywowany do dalszej wielki problem. To sprawi, że łatwiej na swojej pracy opiekunka również.

Przegląd Zatwierdzone działania dyscyplinarne

Dziecko może typowo anielski, ale wszystkie dzieci reagują z nowymi ludźmi - i opiekunki - w różny sposób. Czasami bardzo pasywny dziecko może próbować nagiąć reguły nieco z nowej osoby, myśląc, że zna twarz jest również zaznajomiony z zasadami. Rodzice i opiekunki zarówno może uniknąć tej nieciekawej sytuacji, omawiając, jak należy obchodzić się dyscyplina wyprzedzeniem. Rodzice powinni informować, co wymaga opiekunek kary i rodzaje kar je akceptują.

Babysitters nigdy nie należy używać środków karania, że ​​rodzic nie zatwierdził. Jeśli sytuacja ma miejsce, że jest poważniejsza niż jakakolwiek strona oczekuje, rodzic powinien być nazywany natychmiast po poradę. Jeśli rodzic jest nieosiągalny, jeden z kontaktów alarmowych powinny być nazywane i informowani o sytuacji. Prawdę mówiąc, jest kilka sytuacji, w których natychmiastowe reagowanie dyscyplinarne jest absolutnie konieczne. Jeśli w dowolnym momencie, czuje się przytłoczony opiekun, rodzic powinien mieć telefon pod ręką i móc odpowiedzieć. Po tym wszystkim, zarówno opiekunka i rodzic są częścią drużyny z najlepszym interesem dziecka w umyśle.

Pozajelitowo Kontrolowane Rozrywka

Technologia osiągnęła obowiązki rodzica, zarówno łatwiejsze i jeszcze trudniejszą w tym samym czasie. Na przykład, gry wideo są jednocześnie proste i niewinne. Teraz rodzice muszą być ostrożni, które zawierają przyjęte materiały, które nie chcą ich dzieci narażone na. Inne gry, nie może być tak obraźliwe dla rodziców, ale może zająć zbyt wiele czasu dziecka, utrzymując je w pomieszczeniu, z dala od świeżego powietrza i ćwiczeń fizycznych.

Byłoby to służyć jako dobry środek zapobiegawczy dla rodziców do opuszczenia opiekunkę albo z listy przepisów lub conferenced wcześniej z nimi na temat, jak długo chcesz, aby Twoje dziecko grać w gry wideo, zanim wyciągniesz wtyczkę. Należy upewnić się, przepisy dotyczące podobnych działań, takich jak oglądanie telewizji i filmów. Ponadto, to byłoby mądre dla opiekunki do oglądania programów telewizyjnych i filmów z dzieckiem tak, że są świadomi, co dokładnie dziecko zostało narażone na działanie pod ich opieką. Żaden rodzic nie chce być zaskoczony słysząc, że ich dziecko oglądał coś, czego nie pochwalam, kiedy przyjechać do domu. Ani nie każda opiekunka chce konfrontacji niespodzianka z rodzicem o tej samej rzeczy. Opiekunka powinna wykorzystać swoją najlepszą wiedzę, jeśli nie podano żadnych wskazówek z wyprzedzeniem i zawsze zwracać uwagę na oceny telewizyjnych. Rodzice nie mogą posiadać coś przeciwko opiekunki, że nie wcześniej omówić.

Poszanowanie Harmonogram dziecka

Większość małych dzieci przez kilka miesięcy życia, które albo dostosowane do rozkładów rodziców i stworzyli swój własny wewnętrzny zegar czasu. Jeśli coś się dzieje, że trzyma je z następujących strukturę, która daje im komfort i pozwala im, aby zawsze wiedzieć, czego się spodziewać z ich dzień, zaczynają czuć się niepewnie, a czasem nawet działać na zewnątrz i źle się zachowują. Dzieci rozwijają się, kiedy ich umysły i ciała współpracować. Oni muszą jeść i mają swoje drzemki, jak również iść do łóżka w tym samym czasie każdego dnia, lub następnego dnia można zauważyć różnicę w ich postawy. Zapewnienie spójności i można spotkać mniej problemów behawioralnych. Dzieci dbasz o docenią również swój szacunek dla ich stabilnością i przewidywalnością. Zyskasz ich zaufanie i miłość.

Zbyt dużo lub za mało informacji?

Niedoświadczeni babysitter lub po prostu leniwy może określić opieka nad dzieckiem, jak dosłownie siedzieć z dzieckiem gdzieś w lokalnym sąsiedztwie. Jest to zadanie rodziców dać opiekunkę trochę więcej do zrobienia z dzieckiem niż siedzieć. Jest to lepszy pomysł, aby zapewnić opiekuna dziecka z kilku pomysłów na działania, aby je zarówno rozrywki. Jeśli Twoje dziecko lubi rzemiosła, można pozostawić pewne wskazówki i materiały eksploatacyjne, niektóre książki czytać o rzemiośle lub film na temat Twojego malucha wyboru. Chcesz, aby Twoje dziecko być zajęty w kwestiach produkcyjnych, tak aby i opiekunka z dala od kłopotów. Tak jak opuszczasz listę opcji działalności, aby utrzymać dziecko zajęty, można również zostawić listę tego, co wolisz, aby dziecko nie. Tego typu środki ostrożności zostawi trochę zgadywanie dla opiekunka zapobiegając w ten sposób swoje problemy w dłuższej perspektywie.