grsail.com

Operacje rekonstrukcyjne nieobjęte ubezpieczeniem

Operacje rekonstrukcyjne nieobjęte ubezpieczeniem


Polisy ubezpieczeniowe różnią się operacji rekonstrukcyjnych nieobjęte ubezpieczeniem. Większość firm ubezpieczeniowych przestrzegać definicji zawartych przez American Medical Association i American Society of Plastic Surgery.

O Chirurgii Rekonstrukcyjnej nieobjęte ubezpieczeniem

Chirurgia rekonstrukcyjna nie objęte ubezpieczeniem waha się od jednego do drugiego ubezpieczenia. W rzeczywistości, zasięg do zabiegów chirurgii plastycznej i zarówno rekonstrukcyjnych zależy od planu ubezpieczeń zdrowotnych. Podstawową różnicą jest to, chirurgii rekonstrukcyjnej przeprowadza się naprawy zaburzenia struktury ciała, które wynikają z wad wrodzonych wad rozwojowych, urazu, infekcji, nowotworu lub chorób.

Chirurgia rekonstrukcyjna jest zazwyczaj wykonywane w celu poprawy funkcji. Jednakże, chirurgii rekonstrukcyjnej mogą być wykonane w celu ustalenia bardziej normalnego wyglądu. To cienka linia między planowej operacji plastycznej i rekonstrukcyjnej, gdzie spory pokrycia czasem powstają dlatego, chirurgia estetyczna przekształca normalne struktury ciała w celu poprawy pacjenta wygląd i poczucie własnej wartości. Różnica polega na tym, że rekonstrukcyjnej odbywa poprawić zaburzenia struktury ciała.

Przyczyny medyczne

W większości przypadków, jeśli istnieje powód medyczne do zabiegu, to zostaną pokryte. Dobrym przykładem jest funkcjonalna plastyka nosa, która jest wykonywana u pacjentów z ciężką niedrożnością nosa. Zabieg ten poprawia jakość tego życia pacjenta. W innym przypadku, pacjent może chcesz plastyka nosa, ponieważ czują, że ich nos jest nieatrakcyjne. Chociaż drugi pacjent dostrzegają potrzebę, pierwszy pacjent może mieć to objęte ubezpieczeniem, ponieważ potrzeba jest funkcjonalny gdy powodem drugiego pacjenta jest estetyczne.

Czasami myśli, że operacje rekonstrukcyjne nie objęte ubezpieczeniem może się wydawać niesprawiedliwe, ale większość firm ubezpieczeniowych korzystać kryteria medyczne, aby określić, czy operacja powinna zostać pokryte. Chirurdzy o jak rekonstruktorskich, ale powszechnie wykonywane w celach kosmetycznych musi dostarczyć powodów medycznych zostać pokryte. Operacje takie jak następnego upadku w wątpliwość:

 • Zmniejszenie piersi - z powodów medycznych na podstawie wzrostu, masy ciała i stanu zdrowia. Do tej operacji liczba zestaw gramów muszą być usunięte z każdej piersi.
 • Korekcja funkcjonalna - ciężka obturacja nosa
 • Twarzy chirurgii rekonstrukcyjnej - chirurgia naprawić szkody z urazami, raka lub choroby
 • Otoplastyka - gdy używany do tworzenia uszy dla tych, którzy urodzili się bez nich, lub którzy stracili je z powodu kontuzji

Przed Autoryzacja

Aby dowiedzieć się, które rekonstrukcyjne operacje nie są objęte ubezpieczeniem należy zapoznać się z polisy ubezpieczeniowej. Można również zadzwonić do ubezpieczyciela z pytaniami i je wyjaśnić, co jest potrzebne w warunkach zwykłych. Zrozumienie polityki zdrowotnej może być trudne. Jeśli nie rozumiesz, co mówią ci, poprosić o wyjaśnienie.

Zapytaj swojego lekarza, aby pomóc w dostarczaniu niezbędnych informacji do firmy ubezpieczeniowej. Pamiętaj, aby podać swoje karty ubezpieczenia do gabinecie lekarskim, aby mogli pomagać w preautoryzacji jak również rozliczania firmę za wizytę.

Firma ubezpieczeniowa będzie patrzeć na wniosek i powiadamia użytkownika o tym, jakie zostaną pokryte. Inne czynniki, które wpływają na zasięg są dopłat i odliczeniami. Wszystkie te czynniki określone zostaną w umowie ubezpieczenia. Po otrzymaniu zezwolenia wraz z kwotą, która byłaby ubezpieczona, nie wahaj się zadzwonić do firmy ubezpieczeniowej w razie pytań. Jest wyraźne:

 • Opłaty lekarz
 • Szpital, przychodnia lub inne opłaty placówki
 • Koszty patologii (jeśli tkanka zostanie usunięta)
 • Koszty znieczulenia

Najlepiej być jasne od ilości może jesteś winien. Wyraź swoją ubezpieczyciela wyjaśniać korzyści już używane, co odliczeniu będzie trzeba zapłacić i wszelkie inne korzyści, które mogą mieć zastosowanie do czasu wolnego od pracy lub wizyt kontrolnych do lekarza.

Gdy Koszyk jest zabroniony

To nie jest rzadkością w przypadku wniosku o chirurgii rekonstrukcyjnej odmawia. Jeśli się to zdarzy, nie poddawaj się. Zamiast kontynuować odwołania do operatora.

 • Upewnij się, że polisa nie wyklucza pokrycie procedury
 • Zapytaj swojego lekarza, aby napisać list z prośbą o ponowne rozpatrzenie ubezpieczyciela
 • Zapytaj swojego ubezpieczyciela nakreślić od polityki powód Twoja prośba została odrzucona
 • Zapytaj drugi certyfikat pokładzie chirurga plastycznego recenzję sprawę i wysłać kopię jego ustaleń do komisarza ubezpieczeń

Zachować plik wszelkiej korespondencji i dziennika połączeń telefonicznych wraz z nazwiskami osób, które posługują się. Jeśli chodzi o chirurgii rekonstrukcyjnej, tylko firma ubezpieczeniowa może powiedzieć, czy procedury trzeba będzie pokryte lub nie.