grsail.com

Online Korepetycje Oferty pracy

Online Korepetycje Oferty pracy

Jeśli masz silne umiejętności akademickich i szukasz sposobu, aby zarabiać pieniądze pracując w domu, może warto rozważyć ubieganie się o stanowiska pracy jako wychowawca online.

Co robić w Internecie Korepetycje zrobić?

Nauczyciele Online świadczenia usług korepetycje dla studentów szukających pomocy z ich badań naukowych. Zamiast siadając w osoby z uczniem instruktażu i pomocy, nauczycieli, którzy pracują pracy online z klientami przez Internet.

Klienci mogą być młodzież w szkole podstawowej, gimnazjum lub szkoły średniej, lub może nawet pracować studentów. Usługi Korepetycje są często dostarczane na różne tematy, począwszy od ogólnych umiejętności uczenia się do konkretnych obszarów danej dziedziny nauki, matematyki, jak i składu. W niektórych przypadkach studenci mogą starać opiekunów online, aby pomóc im w przygotowaniu się do egzaminów wstępnych kolegium lub standardowych testów.

Becoming Tutor online

W celu uzyskania wynagrodzenia za pracę jako opiekun internetowego, musisz udowodnić, że masz wiedzę i umiejętności niezbędne do zapewnienia efektywnych usług korepetycje do klientów w dziedzinach, w których jesteś zainteresowany pracą w. Ponadto, trzeba być w stanie wykazać, że masz umiejętności komunikacyjnych i komputerowych niezbędnych do pracy jako nauczyciel w środowisku on-line.

Podczas ubiegania się o pracę korepetycje internetowych, trzeba będzie dostarczyć informacji o swojej akademickiej i zawodowej tle. Podczas gdy wymagania różnią się od jednej firmy do drugiej, większość firm wymaga minimum licencjat w edukacji lub konkretnego obszaru zawartości planujesz opiekuna. Niektóre firmy wymagają Mastera € ™ s stopni przedmiotowych.

Jeśli firma zdecyduje się na korepetycje uważa za stanie po przeglądzie poświadczenia, zostanie wezwany do jednego lub więcej badań mających na celu zidentyfikowanie poziomu wiedzy merytorycznej i określić prawdopodobieństwo, że będzie sukces pracy jako wychowawca-line ,

Jeśli wyniki są zadowalające i egzamin firma decyduje się nadal uważać za pracę, to prawdopodobnie zostanie zaproszona do udziału w sesji makiety korepetycje. Pozwoli to spółce na podjęcie świadomej decyzji o czy jesteś dobrym kandydatem do wykonywania tego typu prac nauczania online.

Firmy, które Wynajem Korepetycje online

Istnieje wiele firm, które specjalizują się w oferowaniu usług Kurs rysunku. Jeśli są Państwo zainteresowani w poszukiwaniu tego typu zatrudnienia, zbadanie najlepszych firm w tej dziedzinie i złożyć wniosek do tych, które są najbardziej prawdopodobne, że zapotrzebowanie na kogoś z zestawu umiejętności.

Można oczekiwać, aby znaleźć informacje o aplikacji na stronach internetowych firm, które świadczą usługi Kurs rysunku. Niektóre z nich listy aktualnych ofert pracy, podczas gdy inni po prostu dostarczyć niezbędnych informacji i szczegółów na temat procesu aplikacji.

Kilka firm, które warto zbadać to:

  • ETutorWorld.com
  • GrowingStars.com
  • Tutor.com
  • SmartThinking.com

Gdy jesteś zatrudniony

Jeśli otrzymasz propozycję pracy jako wychowawca w Internecie, firma będzie zacytować godzinową lub per-sesji stawkę wynagrodzenia. Będziesz podać dane do firmy o godzinach jesteś dostępny do pracy. Będziesz być udostępnione klientom w oparciu o ustalonym harmonogramem i rzeczywistych sesji szkoleniowych zamówione zostaną w oparciu o zapotrzebowanie na opiekunów ze swoimi umiejętnościami.

Słowo ostrzeżenia

Pamiętaj, że możesz uruchomić na oszustwach związanych z pracy korepetycje internetowych podczas przeszukiwania Internetu dla otwartych pozycji. Nie renomowanych pracodawca nigdy nie poprosi Cię zapłacić pieniądze do ubiegania się o pracę, więc zachować się, jeśli natkniesz się na stronie, która twierdzi, że jest oferowanie nauczania zatrudnienie, ale prosi, aby uiścić opłatę up-front lub wymaga bankowego lub karty kredytowej, informacje z jesteś. Upewnij się, że każda firma rozważa pracy z pracodawcą jest uzasadniony Przed podaniem danych osobowych o sobie.